Ach, uiteindelijk is leeftijd ook maar een getal.quote:Op donderdag 7 april 2011 13:27 schreef Tegan het volgende:
Maar hij was geloof ik wel wat te oud voor me.
Ach, het viel wel mee. Moest gewoon een excuus hebben zodat jullie niet gingen zeggen dat ik hem maar moest gaan datenquote:Op donderdag 7 april 2011 13:28 schreef Techno het volgende:
[..]
Ach, uiteindelijk is leeftijd ook maar een getal.
Nou, geen uitvluchten meer en ga daten met die gast.quote:Op donderdag 7 april 2011 13:34 schreef Tegan het volgende:
Ach, het viel wel mee. Moest gewoon een excuus hebben zodat jullie niet gingen zeggen dat ik hem maar moest gaan daten.
Ben je zwangerquote:Op donderdag 7 april 2011 14:04 schreef MissMSX het volgende:
8 boterhammen op en nog steeds trek en koppijn
Ik heb geen trek in augurken met slagroomquote:
Haha, ach kijk, als we nu een tijdje alleen ofzo hadden gepraat dan had ik waarschijnlijk wel wat meer laten merken dat ik hem wel interessant vond. Maar zo de hele dag met 10+ anderen in dezelfde ruimte, dat ging toch niet echt. Better luck next time.quote:Op donderdag 7 april 2011 13:44 schreef Techno het volgende:
[..]
Nou, geen uitvluchten meer en ga daten met die gast.
Misschien je honger eens proberen te stillen met eentjequote:Op donderdag 7 april 2011 14:05 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Ik heb geen trek in augurken met slagroom
Gebakken, gekookt, geftituurd, gestoomd?quote:Op donderdag 7 april 2011 14:07 schreef Tegan het volgende:
[..]
Misschien je honger eens proberen te stillen met eentje.
Gewoon zo.quote:Op donderdag 7 april 2011 14:08 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Gebakken, gekookt, geftituurd, gestoomd?
Kom maar langs.quote:
In Gouda doen ze niet aan dozen bij lokale supermarkten?quote:Op donderdag 7 april 2011 11:25 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
We hadden het over Gouda, weet je nog?
Wanneer zie je hem weer?quote:Op donderdag 7 april 2011 14:06 schreef Tegan het volgende:
[..]
Haha, ach kijk, als we nu een tijdje alleen ofzo hadden gepraat dan had ik waarschijnlijk wel wat meer laten merken dat ik hem wel interessant vond. Maar zo de hele dag met 10+ anderen in dezelfde ruimte, dat ging toch niet echt. Better luck next time.
Hangt volledig van de processor af of 80 graden te warm is. Ik had vroegah een Athlon thunderbird en het was heel normaal dat dat ding over de 90 graden werd.quote:Op woensdag 6 april 2011 21:46 schreef DrMarten het volgende:
Iemand hier ervaring met temperatuur van AMD processoren? Ik heb een AMD Athlon 64 x2 in m'n laptop zitten. Nu heb ik ff zo'n tooltje geinstalleerd omdat ik de indruk heb dat ie nogal warm wordt. Nu schiet dat ding bij het kijken van een simpel Dumpert filmpje naar bijna 80 graden. Iemand enig idee of dat inderdaad veels te warm is?
VVD!quote:Op donderdag 7 april 2011 14:03 schreef MissMSX het volgende:
Ze blijven het proberen he
http://www.nu.nl/politiek(...)t-dna-onderzoek.html
"Mensen die in de buurt zijn geweest" is ook wel een heerlijk ruim begrip zeg.quote:Op donderdag 7 april 2011 14:03 schreef MissMSX het volgende:
Ze blijven het proberen he
http://www.nu.nl/politiek(...)t-dna-onderzoek.html
De VVD is een hele verzameling van aartsconservatieve bokkenlullen. Hij verkondigt dan ook alleen maar de partijlijn. Het is niet zo dat Teeven carte blanche heeft of de rest van de partij gegijzeld houdt. Dit is gewoon de VVD-lijn. Van de VVD-kiezers die ik ken heeft er ook echt geen één problemen met dit soort maatregelen.quote:Op donderdag 7 april 2011 15:26 schreef Techno het volgende:
Teeven, wat die aartsconservatieve bokkenlul bij de VVD doet is me sowieso een raadsel.
Je zal in een wat mindere buurt wonen trouwens, kan je steeds opnieuw op komen dravenquote:Op donderdag 7 april 2011 15:25 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
"Mensen die in de buurt zijn geweest" is ook wel een heerlijk ruim begrip zeg.
10 meter na Enschede.quote:Op donderdag 7 april 2011 15:27 schreef L-E het volgende:
Waar ligt het einde van de wereld eigenlijk ongeveer precies?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |