Wat voor schoenplaatjes gebruik je bij het spinnen..?quote:Op donderdag 7 april 2011 18:09 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
bedankt voor die laatste tip!ik had al 't idee dat ik iets fout deed
![]()
en ander zadeltje komt er inderdaad (werk naast een goede fietsenwinkel, dus zal daar eens neuzelen) en even kijken voor trappers + eventueel andere fietsschoenen (die ik dan ook weer bij 't spinnen kan gebruiken) maar moet dan even zorgen dat ik dezelfde klemmen kan gebruiken voor spinfiets én gewone fiets
ik heb nu goedkope Lidlschoenen en nieuwe spinschoenen staan al een tijdje op de wenslijst, aangezien de zool echt ontzettend slap is en dat niet echt een optimaal resultaat geeftquote:Op donderdag 7 april 2011 18:15 schreef Narcotical het volgende:
[..]
Wat voor schoenplaatjes gebruik je bij het spinnen..?
Ik neem aan SPD (gebruiken meeste sportscholen volgens mij), dus als je dan gewoon SPD-pedalen koopt ben je klaar, hoef je ook geen nieuwe schoenen meer aan te schaffen.
geen idee wat die dingen kosten. Voor de eerste rondjes fietsen zitten er iig wel stevige 'offroadpedalen' op (lijken op die van mijn offroadmotorquote:Op donderdag 7 april 2011 18:21 schreef Narcotical het volgende:
Ah oke, als je toch van plan was om nieuwe schoenen aan te schaffen dan zou ik dat gewoon doen ja.. Gewoon leuke SPD-schoentjes kopen en SPD-pedalen.. Schoenplaatjes zitten bij de pedalen (als het goed is) dus die hoef je dan niet nog eens extra te kopen..
Ik weet niet hoeveel budget je hebt voor pedalen nog, maar zelf heb ik mountainbike-pedalen van shimano (Ja, mountainbike-pedalen op een racefiets) waar je aan beiden kanten van het pedaal in kan klikken dus dan zit je niet te hannesen dat je pedaal ondersteboven zit oid..
Hmm klinkt goed, ik woon in Boskoop dat is wel aardig op de route. Ik kan bijv. naar Gouda bij de carpool rijden en daaruit samen verder. Ik heb ook een auto maar als jij wilt rijden graag hoor. Krijg je van mij wel benzinegeld.quote:Op donderdag 7 april 2011 12:10 schreef Freddeh het volgende:
@ Kaas: Waar kom je vandaan en waar moet ik je oppikken?
Nee joh, ik heb een tankpas. Rijd vanaf komende week iedere dinsdag op de fiets naar het werk. Officieel rijd ik niet privé, maar door die dinsdag spaar ik vrije kilometers opquote:Op donderdag 7 april 2011 19:19 schreef kaasplankje het volgende:
Mooi fietsje MoBlo, ziet er degelijk uit en weinig krassen of beschadigingen zo te zien.
[..]
Hmm klinkt goed, ik woon in Boskoop dat is wel aardig op de route. Ik kan bijv. naar Gouda bij de carpool rijden en daaruit samen verder. Ik heb ook een auto maar als jij wilt rijden graag hoor. Krijg je van mij wel benzinegeld.
Oké klinkt goed, ik heb ook een auto van de zaak. Lijkt me wel gezellig ook, het is een flink eind tuffen, bijna 2 uur vanaf Rotterdam. Dordrecht dus, is wel een beetje om hé voor jou dan over Utrecht?quote:Op donderdag 7 april 2011 19:21 schreef Freddeh het volgende:
Nee joh, ik heb een tankpas. Rijd vanaf komende week iedere dinsdag op de fiets naar het werk. Officieel rijd ik niet privé, maar door die dinsdag spaar ik vrije kilometers op
Mooi dan, we kijken tzt wel hoe en wat?quote:Op donderdag 7 april 2011 19:38 schreef Freddeh het volgende:
Is wel een klein stukje om, maar ik bouw iedere dinsdag dan 80 á 90 km vrij rijden om. En die bak is snel zat dus om dat stukje maak ik me niet zo druk
Mooi hoor! Welke groep had je ook alweer erop zitten?quote:Op donderdag 7 april 2011 20:25 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
M'n fiets gisteren opgehaald en vandaag m'n pedalen er op gezet en een klein stukje gefietst. Lekker! Dit weekend eens over de Utrechtse Heuvelrug gaan slepenHad nog een foto belooft; helaas wel wat donker. Zal zaterdag wat betere plaatjes proberen te schieten.
[ afbeelding ]
In 't echt is ie mooier :p
Mooi hoor, heeft mijn buurman ookquote:Op donderdag 7 april 2011 20:25 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
M'n fiets gisteren opgehaald en vandaag m'n pedalen er op gezet en een klein stukje gefietst. Lekker! Dit weekend eens over de Utrechtse Heuvelrug gaan slepenHad nog een foto belooft; helaas wel wat donker. Zal zaterdag wat betere plaatjes proberen te schieten.
[ afbeelding ]
In 't echt is ie mooier :p
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |