Ja dan is het indd makkelijker terug vinden.quote:Op dinsdag 5 april 2011 10:36 schreef danilel het volgende:
IDEE
Kunnen we bij de volgende nomi ronde geen topic aanmaken, waarin we de stemafspraak stukjes kunnen verzamelen??
Zwak geslacht hequote:Op dinsdag 5 april 2011 10:36 schreef suzi1 het volgende:
ooooh die mo met dr nominazies dat de vrouwen het allemaal ozooo moeilijk hebben gehad
kijk dat zijn leuke ideeen!quote:Op dinsdag 5 april 2011 10:37 schreef henkvandetillaart het volgende:
Greys, misschien kan je de redactie nog een mooie tip geven. Iedereen die een nominatie heeft ontvangen blifjt, de rest is allemaal genomineerd.
Helaas weet ik dat ook niet meerquote:Op dinsdag 5 april 2011 10:37 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Dat probeert Grey ook te mailen, maar niemand weet concreet wanneer ze dat hebben gezegd, zodat flasbox er de beelden bij kan zoeken, als bewijs.
maik.... alex.... gerard...karim... en sharon... jullie zijn veiligquote:Op dinsdag 5 april 2011 10:37 schreef henkvandetillaart het volgende:
Greys, misschien kan je de redactie nog een mooie tip geven. Iedereen die een nominatie heeft ontvangen blifjt, de rest is allemaal genomineerd.
goed plan!quote:Op dinsdag 5 april 2011 10:37 schreef henkvandetillaart het volgende:
Greys, misschien kan je de redactie nog een mooie tip geven. Iedereen die een nominatie heeft ontvangen blifjt, de rest is allemaal genomineerd.
Goed idee. Zorgen dat je pen en papiertje bij de hand hebt en als ze het erover hebben, de tijd en stream ff noteren.quote:Op dinsdag 5 april 2011 10:36 schreef danilel het volgende:
IDEE
Kunnen we bij de volgende nomi ronde geen topic aanmaken, waarin we de stemafspraak stukjes kunnen verzamelen??
Maar dan moet je wel eerst zeker weten wie er genomineerd staanquote:Op dinsdag 5 april 2011 10:37 schreef henkvandetillaart het volgende:
Greys, misschien kan je de redactie nog een mooie tip geven. Iedereen die een nominatie heeft ontvangen blifjt, de rest is allemaal genomineerd.
Precies!quote:Op dinsdag 5 april 2011 10:39 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Goed idee. Zorgen dat je pen en papiertje bij de hand hebt en als ze het erover hebben, de tijd en stream ff noteren.
Ach eerlijk gezegd hadden ze vanaf het begin al veel strenger moeten zijn, nu misbruiken de bewoners gewoon hun vrijheid en "glippen door de mazen van het net"quote:Op dinsdag 5 april 2011 10:35 schreef henkvandetillaart het volgende:
[..]
Jammer dat we de stemafspraken niet echt hard kunnen maken omdat het zo gefragmenteerd is.
Maar misschien moet je sowieso is aangeven dat ze wat strenger optreden. Praten over nominaties / missies / opstaan etc. In de telefoontijd waren en nog wel is sancties, zoals toen bij guido, maar dat is ook over
ook een keer op bed, dagen geleden alquote:Op dinsdag 5 april 2011 10:39 schreef Darklight het volgende:
Ze hebben het er buiten over gehad, weet alleen niet meer wanneer
Klopt, dit was tussen mo jo en laura!quote:Op dinsdag 5 april 2011 10:40 schreef Ransjih het volgende:
[..]
ook een keer op bed, dagen geleden al
Vrijdagquote:Op dinsdag 5 april 2011 10:40 schreef henkvandetillaart het volgende:
[..]
Klopt, dit was tussen mo jo en laura!
ja en Karimquote:Op dinsdag 5 april 2011 10:42 schreef Mylene het volgende:
Laura wilde toch dat Alex Gerard zou nomineren?
ja want dat wil Mo graagquote:Op dinsdag 5 april 2011 10:42 schreef Mylene het volgende:
Laura wilde toch dat Alex Gerard zou nomineren?
Wat ik wel een sterke zou vinden, is Lauwra er naast als sanctie, dus Gerard, Karim en Lauwraquote:Op dinsdag 5 april 2011 10:34 schreef Annelies-G het volgende:
Door die stemafspraken gaan we een hele goede speler missen. Karim en Gerard worden vast genomineerd, en dat alleen omdat ze echt allemaal duidelijk afspraken hebben gemaakt. Ik hoop dat ze dat bij SST door hebben en als sanctie iedereen op de nominatiestoel gaan zetten. Gerard word afgereken op zijn miljonairs status, onder het mom van: "Hij heeft het geld toch niet nodig" Het zou me niet verbazen dat Karim en Gerard tegenoverelkaar staan, mits de "Stem" eindelijk eens een x ingrijpt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |