als je zelf vind "voor mn gevoel niet zon big deal verder", weeg je er verder niet te zwaar aan...quote:Op maandag 4 april 2011 21:34 schreef Ancarta het volgende:
Weeg ik hier te zwaar aan, en stel ik me gewoon aan?
Daar is hij de mist in gegaan. Niet met z'n uitstapje, maar door te liegen.quote:Op maandag 4 april 2011 21:37 schreef Ancarta het volgende:
Ja dat heb ik, meerdere keren want t voelde alsof t niet helemaal goed zat. Maarja, als er 3 x in je gezicht word gezegd, nee, er is echt niks gebeurd, dan wil je toch wel een beetje vertrouwen tonen...
Enw at heeft hij aan 'eerlijk'-zijn als hij, nadat die relatie netaan prilletjes weer goed lijkt te kunnen komen, er een bom onder legt door duidelijk te maken dat hij kort ervoor met een collega naar bed geweest is, tijdens hun 'break'?quote:Op dinsdag 5 april 2011 12:07 schreef loveli het volgende:
[..]
Daar is hij de mist in gegaan. Niet met z'n uitstapje, maar door te liegen.
Het is geen enorme leap of faith om te bedenken dat, had hij het meteen verteld, de relatie nu niet had bestaan. Zijn angst voor haar reactie was niet geheel irreëel. Het is niet altijd zwart-wit.quote:Op dinsdag 5 april 2011 12:07 schreef loveli het volgende:
[..]
Daar is hij de mist in gegaan. Niet met z'n uitstapje, maar door te liegen.
Elkaars eerste zullen jullie nog steeds wel zijn toch? Of hadden jullie nog geen sex gehad voor jullie break?quote:Op maandag 4 april 2011 21:34 schreef Ancarta het volgende:
Ik schrok er best wel van toen hij ermee kwam, omdat ik toch 3 jaar in de waan ben geweest elkaars enige en eerste te zijn geweest.
Pardon? Fout gemaakt? Het was uit. Hoezo is het dan fout om met een ander in bed te duiken?quote:Op maandag 4 april 2011 21:40 schreef Ancarta het volgende:
ja k heb wel zoiets van oke, Fout gemaakt, kan er niks meer aan doen. Maar t blijft in me hoofd spoken van, je hebt gewoon afgelopen 3 jaar mij beetje in een verkeerde waan gelaten.
Inderdaad, leugentje om bestwil..quote:Op dinsdag 5 april 2011 12:57 schreef CasB het volgende:
Hij heeft het bewust niet gezegd omdat hij dit soort gezeik niet wilde hebben.
Het gaat niet om het uitstapje, het gaat om vertrouwen. Of ik begrijp TS verkeerd.quote:Op maandag 4 april 2011 21:37 schreef Ancarta het volgende:
Ja dat heb ik, meerdere keren want t voelde alsof t niet helemaal goed zat. Maarja, als er 3 x in je gezicht word gezegd, nee, er is echt niks gebeurd, dan wil je toch wel een beetje vertrouwen tonen...
Wie brengt de Sinterklaas cadeautjes?quote:Op dinsdag 5 april 2011 11:58 schreef simmu het volgende:
[..]
oh, liegen is hier in huis een hele grote "no-go!". gewoon altijd, onder welke situatie dan ook. er wordt hier niet gelogen. dat is gewoon erg belangrijk voor ons beiden en dat geven we ook de kinderen mee. als mijn 2 jarige jokt krijgt ze op der falie en leg ik uit dat het jokken nog erger is dan wat ze deed waar ze over jokte![]()
dus tis mijnerzijds zeker ook gekleurd. ik bedoelde eigenlijk ook meer dat het gewoon niet netjes is om een ander de schuld te geven van je eigen akties.
het is nu een lastige situatie geworden. achteraf bezien was het van die vriend wellicht wijzer geweest om direct van begin af heel open te zijn over die periode. gewoon eerlijk van begin af zeggen: "nja, ik heb in die periode wel een beetje wil gefeest, maar nu doe ik nu niet want we zijn weer samen".
Daar begrijp ik ook niets van. Of je zegt het of niet. Maar niet na drie jaar want je kunt nu al op je vingers natellen dat in het eerstvolgende conflict over de afwas dit hele gedoe weer opgerakeld zal worden.quote:Op dinsdag 5 april 2011 13:00 schreef Karina het volgende:
Waarom heeft hij het überhaupt naderhand nog verteld? Lijkt me een beetje onzinnig eigenlijk.
't Is volgens mij niet duidelijk of hij het zelf heeft verteld. In de OP staat dat ze erachter is gekomen.quote:Op dinsdag 5 april 2011 13:12 schreef Staal het volgende:
[..]
Daar begrijp ik ook niets van. Of je zegt het of niet. Maar niet na drie jaar want je kunt nu al op je vingers natellen dat in het eerstvolgende conflict over de afwas dit hele gedoe weer opgerakeld zal worden.
Ik las dit erin:quote:Op dinsdag 5 april 2011 13:13 schreef Lienekien het volgende:
[..]
't Is volgens mij niet duidelijk of hij het zelf heeft verteld. In de OP staat dat ze erachter is gekomen.
quote:Ik schrok er best wel van toen hij ermee kwam,
In mijn ogen is dat gewoon een slap excuus, hij wist dondersgoed dat er problemen zouden komen als hij het zou vertellen. Zie mijn voorbeeld. Veel meiden zijn altijd zo vol van zichzelf dat je ze alles kan vertellen maar zodra ze iets horen wat ze niet aanstaat is dat credo lang en breed vervaagt.quote:Op dinsdag 5 april 2011 13:05 schreef loveli het volgende:
Er is een subtiel verschil tussen verzwijgen en onderstaande:
[..]
Het gaat niet om het uitstapje, het gaat om vertrouwen. Of ik begrijp TS verkeerd.
Hij heeft er toch tot 3 keer aan toe over gelogen? Dat vind ik dat je behoorlijk fout zit!quote:Op dinsdag 5 april 2011 12:43 schreef vosss het volgende:
[..]
Pardon? Fout gemaakt? Het was uit. Hoezo is het dan fout om met een ander in bed te duiken?
Dat, plus dat hij er wss wat minder waarde aan hechtte na 3 (!) jaar.quote:Op dinsdag 5 april 2011 13:17 schreef stbabylon het volgende:
Ik snap die dude wel. Als hij het direct had verteld, kon hij het weer bij elkaar komen wel vergeten. Dus, dat zeggen we later wel als het weer goed gaat. Alleen is het dan geworden: ai kut, ik heb het al heel lang verzwegen, dit gaat kut worden. Dus nog langer verzwijgen. Op een gegeven moment vond hij dat hij eerlijk moest zijn en is hij dat geweest.
Wees blij, hij verzweeg het om jullie relatie veilig te stellen en hij vertelde het omdat hij toch eerlijk wilde zijn.
Hij had dus gewoon zijn mond moeten houden.quote:Op dinsdag 5 april 2011 13:17 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Hij heeft er toch tot 3 keer aan toe over gelogen? Dat vind ik dat je behoorlijk fout zit!
Iedereen hier met 'leugentje om bestwil' en blabla.
Liegen is liegen, sinds wanneer wordt dat geaccepteerd? Ik snap er niks van en zou hier ook heel moeilijk mee om kunnen gaan.
Als je hoort dat iemand over zoiets gelogen heeft, is het vertrouwen lijkt mij geschaad en ga je twijfelen of er misschien nog wel meer dingen zijn waarover meneer liegt.
Op die manier gaat je hele relatie er toch aan? Hij had gewoon eerlijk moeten zijn.
En als zij dan toen niet met hem verder had gewild, dan had hij dat maar moeten accepteren.
Iedereen liegt wel eens in een relatie.quote:Op dinsdag 5 april 2011 13:17 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Hij heeft er toch tot 3 keer aan toe over gelogen? Dat vind ik dat je behoorlijk fout zit!
Iedereen hier met 'leugentje om bestwil' en blabla.
Liegen is liegen, sinds wanneer wordt dat geaccepteerd? Ik snap er niks van en zou hier ook heel moeilijk mee om kunnen gaan.
Als je hoort dat iemand over zoiets gelogen heeft, is het vertrouwen lijkt mij geschaad en ga je twijfelen of er misschien nog wel meer dingen zijn waarover meneer liegt.
Op die manier gaat je hele relatie er toch aan? Hij had gewoon eerlijk moeten zijn.
En als zij dan toen niet met hem verder had gewild, dan had hij dat maar moeten accepteren.
ghehehe, die is hier in huis al voorbij gekomen hoorquote:Op dinsdag 5 april 2011 13:08 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Wie brengt de Sinterklaas cadeautjes?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |