quote:'Slettenloop' in Toronto
In Toronto laten de vrouwen zich niets opleggen en dat hebben ze laten weten. Een politieagent heeft tijdens een workshop veiligheid aan de studenten verteld dat provocerende kleding als uitnodiging gezien kan worden door verkrachters. Duizenden schaars geklede vrouwen en mannen gingen zondag de straten op om te protesteren tegen zijn uitspraken.
'Omdat ik er uit zie als een slet, betekent nog niet dat ik verkracht wil worden', zegt een van de vrouwelijke actievoerders, die massaal naar de hoofdkantoor van de politie in Toronto zijn gaan lopen om een straf te eisen voor de politieagent.
'De politie moet niet de vrouwen vertellen hoe ze moeten kleden, maar tegen de mannen zeggen dat ze niet moeten verkrachten', staat er op een van de spandoeken. De politieagent heeft zijn excuses aangeboden.
Dus mannen zijn van nature onbeheerste verkrachters?quote:Op maandag 4 april 2011 17:11 schreef niels0 het volgende:
Een politieagent heeft verteld dat provocerende kleding als uitnodiging gezien kan worden door verkrachters. Daar geef ik die agent gelijk.
Feitelijk doet die agent dat toch? Die maakt vrouwen verantwoordelijk voor de gedachten van mannen.quote:Op maandag 4 april 2011 17:14 schreef Sofia90 het volgende:
Het enige wat ik dom vind is dat die vrouwen zichzelf sletten noemenen dat je daar nog trots op bent ook
Ik kan ook opgewonden raken van een non.quote:Op maandag 4 april 2011 17:20 schreef niels0 het volgende:
gezien KAN worden door VERKRACHTERS. Dat staat er.
Er staat ''Proud slut'', zie foto.quote:Op maandag 4 april 2011 17:19 schreef Disana het volgende:
[..]
Feitelijk doet die agent dat toch? Die maakt vrouwen verantwoordelijk voor de gedachten van mannen.
Hij zegt ermee dat vrouwen zich maar niet zo moeten kleden en dat, als ze het wel doen, ze mannen op verkeerde gedachten kunnen brengen.quote:Op maandag 4 april 2011 17:20 schreef niels0 het volgende:
gezien KAN worden door VERKRACHTERS. Dat staat er.
Sletten verleiden mannen tot het hebben van seks. Die agent zegt dat vrouwen in korte rokken dat ook doen.quote:Op maandag 4 april 2011 17:23 schreef Sofia90 het volgende:
[..]
Er staat ''Proud slut'', zie foto.
Dan is er natuurlijk ook de vraag wanneer je je sletterig kleedt. Alleen maar omdat je een rokje draagt hoef je er nog niet sletterig uit te zien.
Dan leg jij de verantwoordelijkheid voor de gedachten van mannen dus bij de vrouwen. Zo komt het dat er in enkele landen vrouwen compleet bedekt moeten rondlopen.quote:Op maandag 4 april 2011 17:26 schreef niels0 het volgende:
Hmm, daar zeg je wat. Toch vind ik het onverantwoord van vrouwen om zich uitdagend kleden en dan 's-avonds laat de straat op gaan. Begrijp me niet verkeerd want verkrachting is nooit goed te praten naar mijn idee.
Weet je, negeer het advies gewoon van de agent en ga ff lekker in de bijlmer rondlopen in een kort rokje, moet je ook ff heel verontwaardigt zijn als je wordt verkracht en verbaasd zijn natuurlijk, oh en natuurlijk ook geschrokken want het was heel onverwacht.quote:Op maandag 4 april 2011 17:28 schreef Disana het volgende:
[..]
Dan leg jij de verantwoordelijkheid voor de gedachten van mannen dus bij de vrouwen. Zo komt het dat er in enkele landen vrouwen compleet bedekt moeten rondlopen.
Dat is het hele punt van het bezwaar van deze vrouwen niet. Het punt is dat zij verantwoordelijk worden gemaakt voor verkrachtingen. Maar daar moet de politie mannen op aanspreken.quote:Op maandag 4 april 2011 17:40 schreef Pizzakoppo het volgende:
Weet je, negeer het advies gewoon van de agent en ga ff lekker in de bijlmer rondlopen in een kort rokje, moet je ook ff heel verontwaardigt zijn als je wordt verkracht en verbaasd zijn natuurlijk, oh en natuurlijk ook geschrokken want het was heel onverwacht.
Is het nou zo moeilijk om de nuance in dit tijdsbeeld te plaatsen? Ben je zo van de kaart dat je dit serieus nog vreemd advies vind?
En jij denkt dat dat niet gebeurt? Dat de politie voor de makkelijkste weg kiest en gewoon voor de lol zegt: "Zeg kleed je gewoon niet zo uitdagend". Natuurlijk niet, de politie probeert preventief verkrachtingen in de kiem te smoren en je niet als een halve hoer kleden hoort daarbij.quote:Op maandag 4 april 2011 17:43 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat is het hele punt van het bezwaar van deze vrouwen niet. Het punt is dat zij verantwoordelijk worden gemaakt voor verkrachtingen. Maar daar moet de politie mannen op aanspreken.
Nogmaals, het punt is dat vrouwen hier helemaal niet op aangesproken zouden moeten worden. Alsof ze niet allang allemaal weten dat bepaalde kleding op bepaalde tijdstippen onverstandig is. De waarschuwing van de agent is volkomen overbodig, daarom overdrijven deze vrouwen hun protest ook door zichzelf slet te noemen.quote:Op maandag 4 april 2011 17:45 schreef Pizzakoppo het volgende:
En jij denkt dat dat niet gebeurt? Dat de politie voor de makkelijkste weg kiest en gewoon voor de lol zegt: "Zeg kleed je gewoon niet zo uitdagend". Natuurlijk niet, de politie probeert preventief verkrachtingen in de kiem te smoren en je niet als een halve hoer kleden hoort daarbij.
Dat geldt overal en op zoveel vlakken. Of zet jij je fiets niet op slot en heb je al je geld gewoon los in de tuin liggen?quote:Op maandag 4 april 2011 17:43 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat is het hele punt van het bezwaar van deze vrouwen niet. Het punt is dat zij verantwoordelijk worden gemaakt voor verkrachtingen. Maar daar moet de politie mannen op aanspreken.
Lees mijn vorige post.quote:Op maandag 4 april 2011 17:48 schreef Casos het volgende:
Dat geldt overal en op zoveel vlakken. Of zet jij je fiets niet op slot en heb je al je geld gewoon los in de tuin liggen?
Waar staat dat die agent dat zegt? Hij heeft het over ''provocerend'' maar dan is mijn vraag, wat bedoelt hij daarmee. Hoe dan ook ookal loop je op straat in een playboy bunny kostuum dan heeft niemand het recht om aan je te zitten. Maar het is idd niet verstand om in uitdagende kleding s'nachts over straat te lopen want je hebt mannen en jongens die het wel als een uitnodiging zien.quote:Op maandag 4 april 2011 17:25 schreef Disana het volgende:
[..]
Sletten verleiden mannen tot het hebben van seks. Die agent zegt dat vrouwen in korte rokken dat ook doen.
Een vrouw is een fiets.quote:Op maandag 4 april 2011 17:48 schreef Casos het volgende:
[..]
Dat geldt overal en op zoveel vlakken. Of zet jij je fiets niet op slot en heb je al je geld gewoon los in de tuin liggen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |