Zo achterlijk dat dit wel een troll post moet zijn.quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:09 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Doe normaal. Lelijke mensen vinden andere lelijke mensen (volgens mij) vaak wel aantrekkelijk. Jij vindt strawberry aantrekkelijk toch?
Ja. Persoonlijk vind ik voor 'n relatie een zich normaal en leuk gedragend 6-je leuker dan een 8 met allerlei problemen of een 8,5 met een vervelende attitude.quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:09 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Doe normaal. Lelijke mensen vinden andere lelijke mensen (volgens mij) vaak wel aantrekkelijk. Jij vindt strawberry aantrekkelijk toch?
I beg to differ, ken veel lelijke mensen die gelukkig zijn, en ook iemand hebben.quote:Op dinsdag 5 april 2011 18:50 schreef strong het volgende:
iemand die zijn uiterlijk niet mee hebt of nog erger een afstotelijk uiterlijk.
zal een eenzaam liefdeloos leven lijden.
Ik wil ook graag thuiskomen met een Zesjequote:Op dinsdag 5 april 2011 19:13 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het gros van de meiden scoort 'n zesje hoor. Er zijn meer meiden die 'n zes scoren dan dat er meiden zijn die een 4 of een 8 scoren.
Net zoals het gros van de mensen genoegen neemt met 'n baan van 45k bruto per jaar, komen de meeste mensen ook met een 6-je thuis.
Nee ik meen het serieus, VOLGENS mij (!!) is het vaak zo dat als je over het algemeen minder aantrekkelijk bent, je vanzelf minder aantrekkelijke mensen (in het algemeen) wel aantrekkelijk gaat vinden omdat je wéét dat mooie vrouwen onbereikbaar voor je zijn, behalve als je veel geld hebt of echt een leuke persoonlijkheid hebt; zeker van jezelf bent; spontaan/humor. Maar dat is bij jou beide gevallen niet zo.quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:13 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Zo achterlijk dat dit wel een troll post moet zijn.
Ik vind Strawberry er inderdaad aantrekkelijk uitzien na meerdere foto's te hebben gezien en dat zeg ik niet omdat ik zelf lelijk ben. Ik vind zo veel mensen lelijk.
Oh wat laag weer.quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:09 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Doe normaal. Lelijke mensen vinden andere lelijke mensen (volgens mij) vaak wel aantrekkelijk. Jij vindt strawberry aantrekkelijk toch?
Dan probeer je eens gewoon normaal te doen tijdens het uitgaan en contact te leggen met dames. Een intrinsieke 3 die stil in 'n hoekje staat te jammeren wordt een 2,5, een 3 die gewoon gezellig doet, kan best 'n 5-je worden.quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:15 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Ik wil ook graag thuiskomen met een ZesjeMaar probeer dat maar te regelen als je zelf een 3 ofzo bent.
quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:08 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Zelfs als je als lelijk persoon een relatie krijgt met iemand kan je niet spreken van echte liefde vind ik. Dit gebeurd alleen als beide personen niets beters kunnen krijgen en dit ook beseffen. Het liefst willen ze een aantrekkelijker persoon.
Lelijke vrouwen zijn ook onbereikbaar voor mij en ik blijf ze lelijk vinden.quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:15 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Nee ik meen het serieus, VOLGENS mij (!!) is het vaak zo dat als je over het algemeen minder aantrekkelijk bent, je vanzelf minder aantrekkelijke mensen (in het algemeen) wel aantrekkelijk gaat vinden omdat je wéét dat mooie vrouwen onbereikbaar voor je zijn, behalve als je veel geld hebt of echt een leuke persoonlijkheid hebt; zeker van jezelf bent; spontaan/humor. Maar dat is bij jou beide gevallen niet zo.
Zie, zo raar is mijn reactie dus niet en die vorige reactie van mij waar je zegt dat het laag is. Het is maar net hoe je het bekijkt, ik denk toch echt dat het wel zo is. In de meeste gevallen.quote:
Hoe weet je dat ze onbereikbaar zijn? Ooit een lelijke vrouw proberen te versieren?quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:17 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Lelijke vrouwen zijn ook onbereikbaar voor mij en ik blijf ze lelijk vinden.
Nee nee nee. Zonder goed uiterlijk kan je ook nooit je liefde van je leven vinden en zal je het dus altijd moeten doen met een veel beperktere keuze.quote:
Over het algemeen misschien wel, maar er is ook nog zoiets als smaken verschillen en je hebt van die mensen die zo'n geweldig innerlijk hebben dat het uiterlijk dan mooier wordt. Bij bepaalde jongens heb ik dat wel ervaren. Geen knappe jongens, maar wel uitstraling en zo leuk dat je daar dan doorheen kijkt. Uiterlijk is toch vergankelijk.quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:15 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Nee ik meen het serieus, VOLGENS mij (!!) is het vaak zo dat als je over het algemeen minder aantrekkelijk bent, je vanzelf minder aantrekkelijke mensen (in het algemeen) wel aantrekkelijk gaat vinden omdat je wéét dat mooie vrouwen onbereikbaar voor je zijn, behalve als je veel geld hebt of echt een leuke persoonlijkheid hebt; zeker van jezelf bent; spontaan/humor. Maar dat is bij jou beide gevallen niet zo.
Lelijke vrouwen zijn best bereikbaar, net als knappe vrouwen. Ik geef mezelf 'n 6-je, maar heb bv. 3 jaar lang een relatie gehad met 'n dame die een dikke 9 waard is. Ze viel op me. Kan gebeuren. Het is niet gezegd dat een 9 ook daadwerkelijk een 9 wil.quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:17 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Lelijke vrouwen zijn ook onbereikbaar voor mij en ik blijf ze lelijk vinden.
Heb je ooit een lelijke vrouw proberen te versieren (nogmaals)? Aangezien je aangeeft dat zelfs de lelijke trollen je niet willen.quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:19 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Nee nee nee. Zonder goed uiterlijk kan je ook nooit je liefde van je leven vinden en zal je het dus altijd moeten doen met een veel beperktere keuze.
Volgens mij heb ik jou al een keer verteld dat die dame waarmee ik die ONS had en en toen nog vaker had gezien dat ik op haar innerlijk viel en haar uitstraling gewoon top was.quote:
Nee alleen dat mijn vrienden me probeerden te koppelen aan trollen (tegen mijn zin) en die trollen wezen mij af omdat ik hun type niet was kwa uiterlijk.quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:21 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Heb je ooit een lelijke vrouw proberen te versieren (nogmaals)? Aangezien je aangeeft dat zelfs de lelijke trollen je niet willen.
^
Vraag in het algemeen trouwens; ben wel benieuwd
Ik niet.
Ware liefde gaat juist om het innerlijk en innerlijk alleen. Uiterlijk ken je na een tijdje wel.quote:
Je hoeft mij niet telkens op dergelijke sneaky wijze omlaag proberen te halen, rot op met je getroll.quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:17 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Zie, zo raar is mijn reactie dus niet en die vorige reactie van mij waar je zegt dat het laag is. Het is maar net hoe je het bekijkt, ik denk toch echt dat het wel zo is. In de meeste gevallen.
Niet direct, maar onbewust vorm je wel een mening over de houding en het uiterlijk van nieuwe mensen. Niet dat ik er direct een cijfer op plak, maar ik denk als ik 'n nieuwe meid leer kennen wel dingen als "nou, die ziet er niet uit zeg", "die ziet er goed uit" of "wat een arrogant mens".quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:31 schreef Aapig het volgende:
Dus het onderwerp eenzaamheid loopt over in het onderwerp liefde waarbij de nadruk toch weer op uiterlijk komt te liggen.. Dat is wel jammer. Ik zie hier allerlei cijfers voorbijkomen. Zijn jullie in situaties waarin je met nieuwe mensen geconfronteerd wordt, in gedachten ook steeds bezig cijfers op mensen te plakken op basis van hun looks? Niet pinnig bedoeld, ik vraag het me oprecht af.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |