Hoi allemaal!
Aankomend weekend gaan we met circa 20 tot 25 Rotterdamse dames richting Amsterdam, toerist uithangen. Mijn taak daarbij is om nog even op de valreep een restaurantje te vinden waar we voor een redelijke prijs kunnen eten. Aangezien we allemaal studentes of net-afgestudeerden zijn, mag het dus vrij budget zijn, maar wel te eten.
Het idee is om voor 20 a 25 euro een redelijk eenvoudig en toegankelijk driegangenmenu te krijgen met bijvoorbeeld 2 of 3 drankjes erbij, of een iets lager bedrag en dan de drankjes los, dat kan ook.
Aangezien we daarna uit willen zou het fijn zijn als we niet te ver van leuke locaties verwijderd zijn (bijv Rembrandplein, maar veel meer ken ik daar ook niet, dus tips daarover zijn welkom!!). Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen!