quote:
Op zaterdag 2 april 2011 17:38 schreef mevrouwdebok het volgende:lau heeft het echt te hoog in haar bol ,denkt dat ze popie is ,HAAT dat wijf
Wat mij opviel was toen Sharon terug kwam op donderdag was het weer gelijk laura die wilde weten hoeveel procent Sharon had. Toen Sharon 40 zei zag je die kop van ha" ik had boven de 50. 56? Dat stelt niets voor."
Ik heb zo een hekel aan dat mens. Ben echt blij dat ik beetje ben afgehaakt als ik jullie posts lees.
Ik lees alleen nog maar over dat laura, Jo en mo alles bepalen. Dat degene die ik het leukste vind helemaal geen geld hebben en jusit die ik saai of kutjes vind rijk zijn.

En dat waarschijnlijk Gerard en karim genomineerd worden. A.d andere kant dat is natuurlijk ook deel van dit spel. Daar is zeker karim niet goed in maar Gerard blijkbaar ook niet.