Dat komt hierdoor:quote:Op maandag 11 april 2011 16:56 schreef Davyyy het volgende:
als ik van boven of van beneden kijk zie ik dubbel beeld (met 3d functie aan)
is dat normaal, sorry dat ik zoveel vraag
dus jij hebt dat ook als je van boven of van beneden naar het scherm kijkt?quote:Op maandag 11 april 2011 19:43 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Dat komt hierdoor:
http://en.wikipedia.org/wiki/Parallax_barrier
Je moet gewoon goed recht voor het scherm zitten, niet van boven, onder of schuin erop kijken.
Nee, ik heb nergens last van. Maar ik zie zelfs 3D als ik twee ogen dicht hebt!quote:Op maandag 11 april 2011 19:45 schreef Davyyy het volgende:
[..]
dus jij hebt dat ook als je van boven of van beneden naar het scherm kijkt?
quote:Op maandag 11 april 2011 19:52 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Nee, ik heb nergens last van. Maar ik zie zelfs 3D als ik twee ogen dicht hebt!
9 van de 10 x als ik iets koop, is t al defect zeg maar, dus daarom vroeg ik t, temee had ik een half defecte 3d scherm, en daarom maak ik me er ook zo druk omquote:Op maandag 11 april 2011 20:04 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ja. Het beeld van Nintendo 3DS wordt waziger naar mate je de kijkhoek vergroot. In elke richting. Daarom wordt er ook overal gezegd dat je er recht naar moet kijken. Ik snap niet zo goed waarom je jezelf daar zo over opwindt...
Graag zelfsquote:Op maandag 11 april 2011 20:16 schreef Davyyy het volgende:
weet ok niet of ik hier de bron mag vermelden?
volgens mij wit, weet het niet zeker. Had ik ergens gelezenquote:Op maandag 11 april 2011 22:10 schreef Sharana_LV het volgende:
bah alle heroes gaan nu weg want het is donker![]()
welke kleur kleding zorgt voor licht in de kamer?
oke thanks ga ik dat morgenochtend proberenquote:Op maandag 11 april 2011 22:29 schreef wickedweirdo het volgende:
[..]
volgens mij wit, weet het niet zeker. Had ik ergens gelezen
Je kan als je op "magie" staat ook lezen wat de magie doet voordat je er op moet klikken en dan stuur je je mii's gewoon steeds naar achter in de rij totdat de mii die je nodig hebt op je scherm is, dan gebruik je daarna alle andere mii's.quote:Op maandag 11 april 2011 22:34 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
oke thanks ga ik dat morgenochtend proberen
Klopt maar als ik geen mii heb met een wit shirtje aan schiet het niet op, alle mii's lopen weg zodra ze zien dat het donker isquote:Op dinsdag 12 april 2011 08:45 schreef remcheese het volgende:
[..]
Je kan als je op "magie" staat ook lezen wat de magie doet voordat je er op moet klikken en dan stuur je je mii's gewoon steeds naar achter in de rij totdat de mii die je nodig hebt op je scherm is, dan gebruik je daarna alle andere mii's.
Gefeliciteerd, we hebben een gratis Nintendo 3DS-shirt voor je klaarliggen!quote:Op dinsdag 12 april 2011 12:16 schreef matthijst het volgende:
Kreeg net een mail van Nintendo over dat 3000 shirt.
Alleen na invullen de melding: "Het is niet gelukt aan je verzoek te voldoen".
Wtf
Donderdagmiddag hierquote:Op dinsdag 12 april 2011 12:23 schreef Notorious_Roy het volgende:
Nou ja. Ik heb geen mail... Donderdagavond geregistreerd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |