Mwooooah.quote:Op zaterdag 2 april 2011 22:25 schreef Mexicaantje. het volgende:
Kán je daar überhaupt acherop zitten?
Ach soooooooooooooooo. Ik snapte het al niet.quote:Op zaterdag 2 april 2011 22:27 schreef Isdatzo het volgende:
't Kan wel als ik die seatcover achter eraf haal en daar in de plaats van een zadeltje monteer. Niet dat het ideaal zal zitten (nooit geprobeerd) maar 't kan wel. Je ziet die spanband ook over de voetsteunen lopen.
Dan heb ik mijn eigen motorrijbewijs al bijna.quote:Op zaterdag 2 april 2011 22:29 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik wil je party niet poopen maar de vorige keer duurde dat dus 8 maanden.
Als het goed isquote:Op zaterdag 2 april 2011 22:29 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Dan heb ik mijn eigen motorrijbewijs al bijna.
Dat zou lullig zijn. Beetje rekening houden moet wel lukken.quote:Op zaterdag 2 april 2011 22:30 schreef Mexicaantje. het volgende:
Ik wou zeggen zullen we een keer samen gaan rijden maar jij bent dan binnen 10 seconden 30 km verder denk ik.
Twee woorden. Mo. Tor.quote:Op zaterdag 2 april 2011 22:31 schreef kanovinnie het volgende:
Mag ik mee doen? Moet nu even heel, heel snel mijn theorie halen zodat ik mijn TTT kan doen en hopelijk daarna heel snel mijn praktijk en dat ik die dan haal, een auto koop en ga racen.
Doe maar niet.quote:Op zaterdag 2 april 2011 22:30 schreef Isdatzo het volgende:
Dan moet je wel ooit begonnen zijn. Zullen we er een race van maken?
Top spul dat. Ik ken een jongen....quote:
Tuuk joh.quote:Op zaterdag 2 april 2011 22:31 schreef kanovinnie het volgende:
Mag ik mee doen? Moet nu even heel, heel snel mijn theorie halen zodat ik mijn TTT kan doen en hopelijk daarna heel snel mijn praktijk en dat ik die dan haal, een auto koop en ga racen.
Jij zal ook wel moeten inhouden als jij met mij gaat rijden denk ik.quote:Op zaterdag 2 april 2011 22:32 schreef Isdatzo het volgende:
Wat wel kut is, is als iemand een kennis oid meeneemt die het tempo niet bij kan houden. Dan moet je of in gaan houden () of niet maar dan loop je 't risico dat iemand boven z'n kunnen probeert te gaan rijden en daar krijg je ongelukken van.
Dat laatste zit niemand op te wachten dus dan maar ff aanzetten bij lekkere bochten en dan weer inzakken.
Dat had ik vandaag met wielrennen ook. 2 gasten waren net even beter, dus deden constant het kopwerk. En dan nog had ik echt moeite om bij te blijven.quote:Op zaterdag 2 april 2011 22:32 schreef Isdatzo het volgende:
Wat wel kut is, is als iemand een kennis oid meeneemt die het tempo niet bij kan houden. Dan moet je of in gaan houden () of niet maar dan loop je 't risico dat iemand boven z'n kunnen probeert te gaan rijden en daar krijg je ongelukken van.
Dat laatste zit niemand op te wachten dus dan maar ff aanzetten bij lekkere bochten en dan weer inzakken.
Ik hoop 't welquote:
Ja, maar dan heb ik me daar mentaal op voorbereid (quote:Op zaterdag 2 april 2011 22:34 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Jij zal ook wel moeten inhouden als jij met mij gaat rijden denk ik.
Goed punt. Heb er nu al zin in.quote:Op zaterdag 2 april 2011 22:35 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ja, maar dan heb ik me daar mentaal op voorbereid () en niet op een middagje [ afbeelding ].
Misschien blijft ie dan wel heelquote:Op zaterdag 2 april 2011 22:35 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ja, maar dan heb ik me daar mentaal op voorbereid () en niet op een middagje [ afbeelding ].
Misschien valt 'ie dan in slaapquote:Op zaterdag 2 april 2011 22:36 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Misschien blijft ie dan wel heel
Tjoptjop dan. Maandag bellen (quote:Op zaterdag 2 april 2011 22:36 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Goed punt. Heb er nu al zin in.
Ja ik had nog zo'n gratis eerste les ding van Bovag maar ben die flyer kwijt. Moest voor 1 mei.quote:Op zaterdag 2 april 2011 22:36 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Tjoptjop dan. Maandag bellen (voor proefles!
Dat kan ook, lijkt me ook wel grappig. Dat je constant in je 1 zit en nog met je koppeling moet spelen. En dat Noor dan nog moeite heeft om je bij te houden.quote:
Zou me niets verbazen.quote:Op zaterdag 2 april 2011 22:38 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Dat kan ook, lijkt me ook wel grappig. Dat je constant in je 1 zit en nog met je koppeling moet spelen. En dat Noor dan nog moeite heeft om je bij te houden.
Ik reed inderdaad een keer naast een vriend op de moter, wij zaten op de 100+, in de 4de versnelling, hij zat in zijn 2quote:Op zaterdag 2 april 2011 22:40 schreef Isdatzo het volgende:
Zou best kunnen. Heb het nooit geprobeerd maar tot de 130 / 140 moet wel in z'n 1 lukken.
Er zijn 25kw motoren die dat niet eens halen.
Kánker.quote:Op zaterdag 2 april 2011 22:41 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik reed inderdaad een keer naast een vriend op de moter, wij zaten op de 100+, in de 4de versnelling, hij zat in zijn 2
Dat zijn er altijd nog 35 meer dan jouw motor nu heeftquote:
Jaja.quote:
oeehhhquote:Op zaterdag 2 april 2011 22:41 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Dat zijn er altijd nog 35 meer dan jouw motor nu heeft
Je vráágt erom hèquote:Op zaterdag 2 april 2011 22:41 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Dat zijn er altijd nog 35 meer dan jouw motor nu heeft
Gewoon 's nachts bij een cafe neerzetten, dan op een gegeven moment op het terras gaan zitten in je pak en je helm enzo op tafel. En dan slap lullen over je motor en stoer doen, maar niet wegrijden.quote:Op zaterdag 2 april 2011 22:42 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Je vráágt erom hè. Maar zelfs in stilstand is dit monster bloedjesnel! Of iig, zo ziet 'ie er wel uit.
Hij is zo snel dat hij vast moet zitten!quote:Op zaterdag 2 april 2011 22:44 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
KIJK DAN
[ afbeelding ]
Zelfs op de aanhanger met een traag hok als auto ziet hij er snel uit!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |