En de nieuwe namen zitten nog niet in je compatibility.quote:Op donderdag 31 maart 2011 14:54 schreef AMDB het volgende:
[..]
Volgens mij kijkt ie alleen naar je geluisterde artiesten en niet hoe vaak je ze luistert.
Er blijven weinig bands over op die manier... Kaiser Chiefs of Editors 3 keer in 4 jaar is behoorlijk over de top, zeker aangezien ze ondertussen ook nog op alle mogelijk denkbare andere festivals in de buurt stonden die jaren. Zo'n boeking zou nog gefronste wenkbrauwen opleveren als ze er bij wijze van spreken 5 jaar niet hebben gestaan. Dat is het grote verschil met deze act. Want een van de meest relevante bands van de afgelopen jaren die straks verspreid over 6 edities 3 keer opgetreden hebben, en die tegen de tijd van hun headline-slot al bijna 3 maanden hun hoogverwachte vierde album uithebben, is een heel ander verhaal. Kan me voorstellen dat de organisatie héél erg tevreden is met een headliner van de klasse als deze. Want ook wat dat betreft: Bleef anders heel weinig over om te boeken dat weekend.quote:Op donderdag 31 maart 2011 14:09 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
[..]
Lijkt me iig zonde om zo'n deel van je budget weg te gooien voor een band die je de laatste jaren al twee keer hebt geprogrammeerd..
Ja, daar ga ik heen voor de muziek, naar Lowlands voor het bier (en wat muziek)quote:Op donderdag 31 maart 2011 15:01 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Hier moet ik eigenlijk naartoe:
http://www.primaverasound.com/ps/?page=cartel&lang=en
En de sfeerquote:Op donderdag 31 maart 2011 15:07 schreef ralfseltje het volgende:
[..]
Ja, daar ga ik heen voor de muziek, naar Lowlands voor het bier (en wat muziek)
Ja. Volgens mijn Last.FM zou ik 82% hebben bij Huntenpop. Daar zijn 3 namen bekend waar ik er 2 draai.quote:Op donderdag 31 maart 2011 15:06 schreef rubbereend het volgende:
en die 84% is op basis van die paar bands die bekend zijn?
Je bent niet de enige, maar de goede namen komen nog wel.quote:Op donderdag 31 maart 2011 15:17 schreef willemwaus het volgende:
Wat een kut namen zegAlleen van paultje kalk word ik enigszins blij
quote:Op donderdag 31 maart 2011 15:17 schreef willemwaus het volgende:
Wat een kut namen zegAlleen van paultje kalk word ik enigszins blij
quote:Op donderdag 31 maart 2011 13:49 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Mensen die zeiken op de line up: Lowlands heeft nou eenmaal onbekendere namen. Deal with it. Er komen nog genoeg namen de komende maanden. En mocht je het allemaal kut vinden omdat je liever gaat moshen bij Kings Of Leon, doe anderen dan een lol en verkoop je ticket voor de aanschafprijs. KUSJES.
Agree. LL gaat gewoonweg weer alternatiever.quote:
Megavette headliners, bands die niet touren etc...quote:Op donderdag 31 maart 2011 15:23 schreef Jacobuspower het volgende:
Nou ben ik wel benieuwd: Wat hadden alle mensen die zeiken over de line-up wel verwacht/gehoopt
Lieve schat, dit wordt de 5e keer dat ik ga, dus ik snap het concept echt wel, maar zelfs van de zojuist bekend gemaakte "onbekendere namen" word ik niet echt warm..quote:
Alsof mensen die zeggen dat ze niet blij worden van deze namen alleen maar grote, commerciële namen willenquote:
Het punt is dat er van de 100+ namen nu net een handjevol bekend is. Je KUNT helemaal nog niet klagen, "lieve schat"quote:Op donderdag 31 maart 2011 15:26 schreef willemwaus het volgende:
[..]
Lieve schat, dit wordt de 5e keer dat ik ga, dus ik snap het concept echt wel, maar zelfs van de zojuist bekend gemaakte "onbekendere namen" word ik niet echt warm..
Dit dus. Ik word niet nat van grote namen, ik woon bij de Xray, maar toch. Genoeg reden om vrolijk te zijn.quote:Op donderdag 31 maart 2011 15:27 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Het punt is dat er van de 100+ namen nu net een handjevol bekend is. Je KUNT helemaal nog niet klagen, "lieve schat"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |