zou de politie wat doen voor 20 euro?quote:Op woensdag 30 maart 2011 18:57 schreef 77uzi77 het volgende:
1. je had het spel niet moeten opsturen
2.als je het adres weet naar het huis toe gaan3
3. politie erbij halen
ik zou 1 van deze 3 doen
ajoh, je gaat je je toch niet druk maken om 20 euries?quote:Op woensdag 30 maart 2011 18:58 schreef agent-p het volgende:
[..]
zou de politie wat doen voor 20 euro?
en ik woon in zuid holland
hij in drenthe
Ik zou beter m'n best doen op school als ik hem was en dan voornamelijk bij de Nederlandse les, want z'n Nederlands is echt belabberdquote:Op woensdag 30 maart 2011 18:57 schreef 77uzi77 het volgende:
1. je had het spel niet moeten opsturen
2.als je het adres weet naar het huis toe gaan3
3. politie erbij halen
ik zou 1 van deze 3 doen
Jij hebt makkelijk praten met je super-powers!quote:Op woensdag 30 maart 2011 19:07 schreef ForumPimp het volgende:
Ik zou naar het adres gaan en die persoon helemaal kapot maken.
En de oplossing was...?quote:
En bedankt hequote:
Groetjesquote:Op woensdag 30 maart 2011 19:41 schreef agent-p het volgende:
[..]
zeggen dat hij het geld over moest maken en ik anders naar de politie zou stappen
Dit moet een troll zijn. Mensen die zo dom zijn zitten niet op FOK!quote:Op woensdag 30 maart 2011 18:55 schreef agent-p het volgende:
hallo
ik had een spel te koop
deze had ik naar een bieder gestuurd
hij zij als ik ze binnen heb maak ik het geld over...
nooit geld ontvangen
hij zecht dat hij het spel niet heeft ontvangen
wat kan ik doen?
quote:Op woensdag 30 maart 2011 19:04 schreef 77uzi77 het volgende:
[ afbeelding ]
print dit en betaal ermee in een bedrijfje van blinde mensen
die tweede had ik nog niet eens aan gedachtquote:Op donderdag 31 maart 2011 16:16 schreef YebCar het volgende:
[..]
![]()
1. je beseft wel dat blinde mensen nog steeds kunnen voelen?
en
2. mocht het inderdaad zo zijn dat blinde mensen ook nog eens gevoelloos zijn dat je dan net zo goed een blanco papiertje kan afgeven?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |