De Engelsen en de Amerikanenquote:Op woensdag 30 maart 2011 15:38 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Dit beeld heb ik ook gezien in de internationale media, met name de Amerikaanse en de Engelse. Die vonden ons voetbal ten tijde van het WK echt belabberd slecht en we hadden het geluk aan ons zijde. Normaliter valt het dubbeltje op de verkeerde zijde en lig je er na brazilie gewoon uit, zoals normaal.
Oke je hebt gelijk maar ik doelde meer op de prestaties op het veld, we hebben de meeste overwinningen behaald, de minste verlies wedstrijden en een hele collectie aan mooie uitgespeelde doelpunten. Dus volgens de wedstrijd statistieken hebben we het beter gedaan dan wie ook in 2010 en ik dacht ook 2009. Het feit dat we in die rankings niet bovenaan staan komt door het feit dat we maar 1 grote titel hebben. Wat de prestatie om 2e te staan in die rankings alleen maar groter maakt, want van onze titels moeten we het dus niet hebben.quote:Op woensdag 30 maart 2011 21:34 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
Volgens de statistieken is Spanje de beste. Al 3 jaar op rij team van jaar, en bij beide major ranking systemen nummer 1 (Elo en Fifa) Nederland doet het ook erg goed (al drie jaar bij de beste 3 fifa teams en al 2 jaar nummer 2 in de rankings) We hebben nu structureel Brazilie en Duitsland ingehaald, dus je kunt wel zeggen dat we wellicht boven onze stand leven.
Als NL volgend jaar het EK wint kunnen we zelfs de hoogste ranking ooit halen (Maar dat kan Spanje uiteraard ook , als die winnen)
Nou dit is de enige WK-post waar ik het nou helemaal mee eens benquote:Op woensdag 30 maart 2011 09:22 schreef BramKVO het volgende:
In tegenstelling tot in 1998 speelde NL op het WK amper een leuke wedstrijd. Tegen Brazilie werden ze zoek gespeeld in de eerste helft, onvoorstelbaar hoe de Brazilianen in de tweede helft begonnen flippen. Tegen de Denen hadden ze een lucky goal nodig, want echt kansen kwamen er niet bij 0-0. En Sneijder mag heus niet klagen over zijn geluk, zowat al zijn goals waren afgeweken ballen. Ik snap nog altijd niet dat die owngoal van Brazilie op zijn naam kwam.
Zelfs de Slowaken kregen met Vittek twee 100 % kansen.
Om in een WK-finale te komen, heb je sowieso het geluk nodig. Spanje had dat en Nederland ook. Objectief gezien waren Spanje en Duitsland wellicht de beste ploegen.
Oh, het was geluk van Spanje.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 16:10 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Spanje heeft elke wedstrijd op het WK net met geluk gewonnen en speelt nu ongelofelijk slechte oefeninterlands/kwalificatie wedstrijden. Dus momenteel zijn die nou niet echt goed bezig en om nou te zeggen dat ze terecht het WK hebben gewonnen. Ik had in Duitsland de terechte winnaar gezien.
Ach welnee, Griekenland was matig toch kampioen, Italia was matig toch kampioen, Spanje was matig toch kampioen. Begin je er een lijn in te zien? De kampioen speelt nooit wedstrijden lang op hun top, dat doen doodlopers.quote:Op zondag 3 april 2011 21:06 schreef Piebe het volgende:
[..]
Hij overdrijft een beetje. Maar helemaal ongelijk heeft ie ook weer niet
Om dit te concluderen zou je alle 19 WK's moeten hebben gezien, en daarbij ook alle 38 finalisten gedurende het hele toernooi hebben gevolgd (aangezien je een team niet alleen op de prestatie in de finale kunt beoordelen).quote:Op zondag 3 april 2011 23:17 schreef PierreBetfair het volgende:
Oranje 2010 is de slechtste WK finalist in history. Nog nooit heeft een team met zulke beperkte kwaliteiten een finale gehaald. Beetje vergelijkbaar met wat Griekenland op het EK een keer flikte. Anti voetbal dat niet om aan te zien was.
Robben en Sneijder zijn goede spelers maar zeker geen toppers. Van dat soort spelers lopen er wel 50 rond. Messi, Ronaldo, Xavi en Iniesta zijn de enige 4 toppers van dit moment. Die steken ver boven de rest uit.quote:Op zondag 3 april 2011 23:36 schreef Devano het volgende:
Bij Oranje spelen met Sneijder en Robben twee wereldtoppers, en spelers als Kuijt, Van Persie, Van der Vaart en Van Bommel die in de grootste competities ter wereld het verschil maken bij hun club.
Van de WK's die ik gezien heb (vanaf 1978) nomineer ik bij deze Duitsland 2002quote:Op zondag 3 april 2011 23:17 schreef PierreBetfair het volgende:
Oranje 2010 is de slechtste WK finalist in history.
Die waren inderdaad ook beroerd slecht.quote:Op zondag 3 april 2011 23:49 schreef Mark het volgende:
[..]
Van de WK's die ik gezien heb (vanaf 1978) nomineer ik bij deze Duitsland 2002
Jij was toch die kneus die elke wedstrijd tégen Nederland wedde?quote:Op zondag 3 april 2011 23:17 schreef PierreBetfair het volgende:
Oranje 2010 is de slechtste WK finalist in history. Nog nooit heeft een team met zulke beperkte kwaliteiten een finale gehaald. Beetje vergelijkbaar met wat Griekenland op het EK een keer flikte. Anti voetbal dat niet om aan te zien was.
Alleen Spanje speelt op dit moment goed voetbal, terecht wereldkampioen. Zelfs Brazilie was een defensieve klotenbende, dan is het wel heel erg gesteld.
Eerlijk gezegd vond ik Spanje voor de aanwezige kwaliteiten bijna het hele toernooi bagger spelen, op de laatste twee wedstrijden na.quote:
Kruip lekker verder johquote:Op zondag 3 april 2011 23:48 schreef PierreBetfair het volgende:
[..]
Robben en Sneijder zijn goede spelers maar zeker geen toppers. Van dat soort spelers lopen er wel 50 rond. Messi, Ronaldo, Xavi en Iniesta zijn de enige 4 toppers van dit moment. Die steken ver boven de rest uit.
Kruip lekker verder johquote:Op zondag 3 april 2011 23:48 schreef PierreBetfair het volgende:
[..]
Robben en Sneijder zijn goede spelers maar zeker geen toppers. Van dat soort spelers lopen er wel 50 rond. Messi, Ronaldo, Xavi en Iniesta zijn de enige 4 toppers van dit moment. Die steken ver boven de rest uit.
Objectief gezien speelde zowel Spanje als Nederland gewoon het hele toernooi niet naar hun kunnen. Het was bekeken, professioneel, zakelijk en sober. En daarmee haal je gewoon de finale, ik kan een hele rits clichés opnoemen over dat het 7 finales zijn, dat de bal rond is etc. maar uiteindelijk draait het erom dat je zo veel mogelijk krachten spaart elke wedstrijd als je de zekerheid hebt weer een ronde verder te zijn. Dát gegeven zorgt niet voor spektakel maar wel voor titels.quote:Op maandag 4 april 2011 09:22 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd vond ik Spanje voor de aanwezige kwaliteiten bijna het hele toernooi bagger spelen, op de laatste twee wedstrijden na.
Waarbij ze hun allerbeste wedstrijd tegen Duitsland speelden en eigenlijk tegen Nederland juist behoorlijk effectief uit hun spel gehaald werden (door hard en fysiek spel van nederland, niet 'net' maar wel effectief), en wat geluk hadden dat nederland aanvallend steekjes liet vallen (bv robben die mistte)
In de andere wedstrijden vóór de halve finale overtuigde spanje juist nooit; en won veelal netaan, met wat geluk en enkele hen voordelige scheidsrechters-beslissingen.
Als je bv nederland en Spanje vergelijkt in verschilende fase's van het toernooi zou ik nederland tot de halve finale hoger plaatsen qua vertoonde spel en prestatie, en in de halve finale en finale nét onder spanje:
In de groepsfase speelde spanje zeker slechter dan nederland, evenals 8e en kwart-finale.
Hooguit kun je van Spanje zeggen dat ze erg goed in het toernooi groeiden en gewoon netjes iedere wedstrijd beter gingen spelen, en in de halve finale vlamden tegen een duitsland dat voorheen al de sterren van de hemel gespeeld had tegen engeland en argentinie
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |