Jawohl, het is tof.quote:Op zondag 4 september 2011 19:55 schreef remlof het volgende:
Hmm, net pas de pilot van deze serie gezien, op aanraden van anderen. Beviel me goed, heb voorlopig nog wat te kijken dus.
Jaquote:
Ruim op tijd voor het volgende seizoen.quote:Op zondag 4 september 2011 23:15 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja
Nu ook s1e2 gezien, straks nog effe de derde voor het slapen. Met een maandje ben ik wel bij
door de tieten zeker?quote:Op vrijdag 23 september 2011 01:12 schreef remlof het volgende:
Het heeft me inderdaad maar net iets meer dan twee weken gekost om de eerste vier seizoenen te zien.
Wanneer begint season 5?
Can't waitquote:Op donderdag 24 november 2011 11:53 schreef PiRANiA het volgende:
[ link | afbeelding ]
ook zo'n teller?
QFT!quote:Op donderdag 24 november 2011 12:51 schreef ems. het volgende:
Hopelijk brengen ze de realiteit een beetje terug in de serie. Ik vond die overdreven 'humoristische' situaties vaak erg vervelend en niet passend in contrast met de serieuzere stukken.
Ik heb in september er in een paar weken 4 seizoenen doorheen gejastquote:Op donderdag 24 november 2011 14:56 schreef Nickske1912 het volgende:
Ik ben nu met seizoen 4 bezig, heb er in twee dagen al 6 afleveringen doorheen gejast
Oh, de flauwe humor was bij tijd en wijlen ook wel vermakelijk hoorquote:Op donderdag 24 november 2011 14:26 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
QFT!
Hoewel ik die aflevering met die aap best vermakelijk vond, ben ik het compleet met je eens
Over the top vind ik een beter woord daarvoorquote:Op donderdag 24 november 2011 20:28 schreef ems. het volgende:
[..]
Oh, de flauwe humor was bij tijd en wijlen ook wel vermakelijk hoorAlleen als je het mij vraagt overbodig en soms wat 'out of place'. Ik denk bij californication altijd aan een 'serieuze' comedy. Situaties als het duel met die ene dude in de tuin en inderdaad die aap vind ik wel leuk, maar voor mijn gevoel wat teveel van het goede.
Zal blijven, dat is de hele verhaal, hij is nog steeds verliefd op de moeder van zijn kind en dat zal hij altijd blijven. Cold turkey kan ook niet, dus dan maar zuipen en hoeren neuken!quote:Op vrijdag 25 november 2011 11:07 schreef planethugo het volgende:
ik heb het juist wel gehad met die knipperlichtrelatie met karen en dat gezeur van dat emo kind. Wat mij betreft mogen ze voor volgend seizoen wel een andere insteek verzinnen
misschien dat ie na afgelopen seizoen, waar hij wegreed in zijn gehavende porsche, in een nieuwe omgeving terecht komt?quote:Op vrijdag 25 november 2011 11:29 schreef JDx het volgende:
[..]
Zal blijven, dat is de hele verhaal, hij is nog steeds verliefd op de moeder van zijn kind en dat zal hij altijd blijven. Cold turkey kan ook niet, dus dan maar zuipen en hoeren neuken!
Ik hoop dat t nog goedkomt met die lekkere advocatequote:Op vrijdag 25 november 2011 11:33 schreef planethugo het volgende:
[..]
misschien dat ie na afgelopen seizoen, waar hij wegreed in zijn gehavende porsche, in een nieuwe omgeving terecht komt?
Ben op dit moment bezig met Hung van HBO. Over een gymleraar zonder geld die één extra kwaliteit heeft: een grote pik en dus probeert ie als gigolo bij te klussen...
Wel beetje te vergelijken met Californication maar dan iets minder drama. Wel een aanrader want: hbo
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Charlie, come here, Charlie, Charlie..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |