Of jij bent zo beperkt van verstand dat je het niet begrijpt? Heb je daar wel is over nagedacht ipv mij de schuld te geven. We zijn niet allemaal zwevende hippies die dat soort onzin nemen van jou. Tip voor jou: Ga naar de bibliotheek, neem een geslachtsboek en je zult het begrijpen. Meeste kinderen leren dat rond dat ze 2 ofzo zijn maar jouw ouders zijn het vergeten of niet?quote:Op dinsdag 29 maart 2011 22:30 schreef PalmRoyale het volgende:
[..]
Een mens is meer dan het lichaam waarin hij of zij zich bevind, als jij dat niet inziet dan ben je wel erg simplistisch. En je kunt wel leuk stellen dat het een feit is omdat jij er zo over denkt maar dat maakt het nog niet waar.
Wil je het nu simpelweg niet snappen? Ik wil je laten in leven in het gevoel wat een transseksueel persoon heeft. Of de situatie die ik voor je schets mogelijk of onmogelijk is doet er niet toe, het gaat er om jezelf in een lichaam vinden wat niet bij je hoort.quote:Op woensdag 30 maart 2011 08:16 schreef Roces18 het volgende:
Oh mijn hemel mens niemand word opeens een man of vrouw terwijl die al 20 jaar hetzelfde is, er zijn hier geen magische lampen en oorbellen hoor.
Ik schreef inderdaad dat een intersex kan kiezen in het register of die een man of vrouw wil worden.Jij zegt dat ik zeg dat genderiteit een keuze is, heb ik nergens gezegd dus helaas. Begrijpend leren lezen heet dat.
Je neemt aan dat alles wat je met je 2e jaar leert onweerlegbaar correct is? Je neemt aan datwat je ouders je vertelde de absolute waarheid is?quote:Op woensdag 30 maart 2011 08:19 schreef Roces18 het volgende:
Of jij bent zo beperkt van verstand dat je het niet begrijpt? Heb je daar wel is over nagedacht ipv mij de schuld te geven. We zijn niet allemaal zwevende hippies die dat soort onzin nemen van jou. Tip voor jou: Ga naar de bibliotheek, neem een geslachtsboek en je zult het begrijpen. Meeste kinderen leren dat rond dat ze 2 ofzo zijn maar jouw ouders zijn het vergeten of niet?
Dan is mijn zus ook een trannyquote:Op woensdag 30 maart 2011 08:47 schreef Scorpie het volgende:
Meestal kan je het zien aan de kaaklijn / adamsappel combi.
Heb je wel eens goed onder het rokje van je 'zus' gekeken dan.quote:Op woensdag 30 maart 2011 08:51 schreef Venus-Castina het volgende:
[..]
Dan is mijn zus ook een tranny
Wederom iets wat niet zo zwart/wit is als je het hier stelt. Zo moet bijvoorbeeld een boom minimaal 2 meter van je erfgrens af staan, maar mag een struik dichterbij staan. Plant je echter een metershoge struik, heb je kans dat je hem moet weghalen omdat het eerder een boom is naar wat de meeste mensen onder een boom verstaan.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 19:49 schreef Roces18 het volgende:
VROUW + MAN zijn 2 feiten , jezus christus dat is geen mening. Je zegt toch ook niet als iemand buiten zegt dat is een boom. "Nee dat is geen boom, dat is jouw mening - ik vind het een struik :S"
Volgens mij ben je of extreem netjes aan het trollen of ben je echt te dom om te begrijpen wat hier bedoelt wordt.quote:Op woensdag 30 maart 2011 08:19 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Of jij bent zo beperkt van verstand dat je het niet begrijpt? Heb je daar wel is over nagedacht ipv mij de schuld te geven. We zijn niet allemaal zwevende hippies die dat soort onzin nemen van jou. Tip voor jou: Ga naar de bibliotheek, neem een geslachtsboek en je zult het begrijpen. Meeste kinderen leren dat rond dat ze 2 ofzo zijn maar jouw ouders zijn het vergeten of niet?
Het zou wel beter werken, voor het hele volk, als de sterkeren altijd overleven. Dan zouden we natuurlijker kunnen leven, zonder medicijnen. Andere dieren kunnen dit namelijk ook perfect. Natuurlijk is de mens te vriendelijk om de zwakkeren te laten liggen. Ik was gewoon verveeld.quote:Op woensdag 30 maart 2011 06:06 schreef Aukje83 het volgende:
[..]
Mm inderdaad, laten we alle geneesmiddelen tegen ziektes maar in de prullenbak gooien en alle onderzoek naar medicijnen stopzetten. Uiteindelijk zijn dit toch de wanproducten, acceptatie is de snelste weg.
Geslacht wordt niet alleen bepaald door borsten of een penis. Er zijn ook verschillen in neus, kaaklijn, schouders, borstkas, taille, handen, heupen, knieën en voeten.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 18:01 schreef Venus-Castina het volgende:
[..]
Nee, ze krijgen puberteitsremmers zodra ze in de puberteit komen, dat is volledig omkeerbaar. Als later blijkt dat ze het toch mis hebben dan stoppen ze daarmee en komen ze alsnog in de mannelijke of vrouwelijke puberteit. Met hormonen wordt pas rond de 16 of later gestart.
Je hebt dan immers een grotere kans om passabel te worden en je hoeft minder te corrigeren. Denk aan het uitblijven van de baard in de keel, baardgroei, het voorkomen van borstgroei.
Het is een kwestie van beschaving dat we mensen probeer zoveel en zovaak mogelijk te helpen. Dankzij die zelfde beschaving is je tandarts nu minder pijnlijk dan twintig jaar terug en kan je met je auto snel naar je werk.quote:Op woensdag 30 maart 2011 12:51 schreef Meneer_du_bir het volgende:
[..]
Het zou wel beter werken, voor het hele volk, als de sterkeren altijd overleven. Dan zouden we natuurlijker kunnen leven, zonder medicijnen. Andere dieren kunnen dit namelijk ook perfect. Natuurlijk is de mens te vriendelijk om de zwakkeren te laten liggen. Ik was gewoon verveeld.
Ik zie dat je mijn zin mooi vond om te gebruiken (y) Ik deed er wel mijn best op :$
En ja ik veroordeel mensen gauw, maar er zijn 6 miljard mensen op deze wereld, een 2e kans geven is gewoon vaak niet op zijn plaats. Dat mag jij kortzichtig vinden en dat is het ook.
Ik vind het jammer dat als je geboren bent je niet naar je eigen lichaam kunt kijken en ervan kunt houden, omdat je voelt dat je ongezond bent, niet in dit lichaam behoort?
Als je je realiseert dat je een standpunt inneemt dat kortzichtig is, zou je er dan niet goed aan doen om je de betere te tonen en je standpunt te herzien?quote:Dat mag jij kortzichtig vinden en dat is het ook.
Als het een keuze was...quote:Ik vind het jammer dat als je geboren bent je niet naar je eigen lichaam kunt kijken en ervan kunt houden, omdat je voelt dat je ongezond bent, niet in dit lichaam behoort?
Door puberteitsremmers aan genderkinderen te geven zorg je ervoor dat de secundaire geslachtskenmerken zich niet ontwikkelen. De kenmerken die je noemt zijn in beide geslachten te vinden als je er op let. Wat ik vaak zelf zie is dat mensen pas gaan letten op mannelijke of vrouwelijke kenmerken als ze weten dat een persoon trans is.quote:Op woensdag 30 maart 2011 19:50 schreef BabeWatcher het volgende:
Geslacht wordt niet alleen bepaald door borsten of een penis. Er zijn ook verschillen in neus, kaaklijn, schouders, borstkas, taille, handen, heupen, knieën en voeten.
Iemand (m) die het verschil niet ziet is een echte vrouw niet waard.
Wat ik al zeg, dan ben je al te laat.quote:Op woensdag 30 maart 2011 20:38 schreef Venus-Castina het volgende:
[..]
Door puberteitsremmers aan genderkinderen te geven zorg je ervoor dat de secundaire geslachtskenmerken zich niet ontwikkelen. De kenmerken die je noemt zijn in beide geslachten te vinden als je er op let. Wat ik vaak zelf zie is dat mensen pas gaan letten op mannelijke of vrouwelijke kenmerken als ze weten dat een persoon trans is.
"echte vrouw"? Je hebt nog veel te leren van deze wereld.
Ik studeer aan een lerarenopleiding op de Hogeschool van Amsterdam. Mijn klasgenoten weten het niet en ik heb absoluut geen problemen om mee te komen met mijn medestudenten. Ik werk ook net als ieder ander voor mijn geld (en nee, niet in de prostitutie). Volgens mij is dat toch wel een 'redelijk' normaal leven als 20 jarige. Misschien zou het beroep bouwvakker ook niets voor je zijn, gezien ook ik wel eens wordt nagefloten. Eng he!?quote:Op dinsdag 29 maart 2011 14:40 schreef Devion het volgende:
De vraag is wel of sexchange wel de oplossing bied. Hoe hard het ook klinkt, je wordt als transgender nooit een volwaardig(Lees: normaal of gemiddeld) lid van de maatschappij. Je blijft een buitenbeentje voor veel mensen.
Hoeveel vrouwen lijken niet 100% vrouw. Hoeveel mannen hebben tegenwoordig wel niet vrouwelijke trekjes. Oke, toegegeven, er zijn transseksuelen die wel erg hun best doen om er 100% als vrouw uit te zien en al panisch worden als er een grijntje mannelijkheid wordt gespot. Maar omdat jij alleen al met Kelly aan komt zetten, zegt al dat de meeste voor jou ook al onzichtbaar zijn (wat dus ook de bedoeling is). Het spijt me, but we walk among you!quote:Nou is Kelly natuurlijk misschien niet het beste voorbeeld, maar kijk hoe mensen daar op reageren. En zij is een van de transgender die all the way is gegaan en nog een beetje op een vrouw lijkt.
Je zou dus geen problemen hebben met een FTM, daar zou je inprincipe nog wel kinderen mee kunnen krijgen en dus nog wel een toekomst. Daarnaast is het voor veel mannen ook een voordeel; geen condoom, geen zwangerschap, geen allimentatie. Het geeft je in ieder geval die zekerheden. Daarnaast zijn er tegenwoordig ook genoeg vrouwen (die dus ook als vrouw geboren zijn) die geen kinderen kunnen krijgen. Dat aantal loopt steeds verder op. Wat ook wel meldenswaardig is; een neovagina is niet van echt te onderscheiden ook niet tijdens de sex. Zelfs gynaecologen komen zelden achter het feit dat een patient niet als vrouw geboren is en ik denk dat een gynaecoloog toch wel meer kennis heeft over vagina's dan de gemiddelde man.quote:Maar whatever floats your boat. Ik zou iig niet een MTF vriendin willen hebben, het is voor mij te onnatuurlijk en echte toekomst(Kinderen) zit er ook niet in. Natuurlijk kan ik dit niet met zekerheid zeggen, maar de sex lijkt me ook gelimiteerd.
Dus innerlijk heeft geen waarde meer? Als je een beetje thuis bent in dit gebeuren weet je dat diegene nooit een vent is geweest en misschien ook in een hele andere tijd is geborenquote:Op maandag 28 maart 2011 18:22 schreef ArnosL het volgende:
[ afbeelding ]
Dit was eerst een vent en dat is te zien, volledig mislukt
Je hoeft niet te kijken toch!?quote:Op vrijdag 8 april 2011 11:16 schreef Stuurver het volgende:
Godverdomme![]()
![]()
![]()
Post dat lekker ergens anders
Daarover zijn de meningen dus verdeeld. Imo blijf je altijd een vent, maar dan 1 met een vrouwenlichaam (en vaak nog wel een mannelijk hoofd).quote:Op vrijdag 8 april 2011 11:17 schreef Mathildis-Augusta het volgende:
[..]
Dus innerlijk heeft geen waarde meer? Als je een beetje thuis bent in dit gebeuren weet je dat diegene nooit een vent is geweest en misschien ook in een hele andere tijd is geborenDe mogelijkheden om er iets mee te doen en het te kunnen benoemen zijn tegenwoordig veel verder dan in de tijd dat deze persoon is opgegroeid. Wrong place, wrong time...
Persoonlijk heb ik liever niet dat mensen opeens een kut op mijn beeldscherm zien.quote:Op vrijdag 8 april 2011 11:18 schreef Mathildis-Augusta het volgende:
[..]
Je hoeft niet te kijken toch!?Alsof mannelijke organen er zo lekker uitzien. Als man zou jij hier geen problemen mee moeten hebben lijkt me
Of ben je soms homo? (A)
quote:Op vrijdag 8 april 2011 11:21 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[quote] Daarom moet je op die kaak letten. Als de kaak mannelijk is is er een goede kans dat het ooit een man was. Tuurlijk het klopt niet altijd maar "voorkomen is beter dan genezen" zei mijn lieve moeder altijd.![]()
Vrouwenlichaam, vrouwenhersenen.. goh.. blijft weinig mannelijks meer over. Ik heb nog een leuke voor je;quote:Daarover zijn de meningen dus verdeeld. Imo blijf je altijd een vent, maar dan 1 met een vrouwenlichaam (en vaak nog wel een mannelijk hoofd).
Wat doe je dan op fok.nl ? XDquote:Persoonlijk heb ik liever niet dat mensen opeens een kut op mijn beeldscherm zien.
Dat kan natuurlijk. Ieder zo zijn eigen smaak.quote:Op vrijdag 8 april 2011 11:36 schreef Mathildis-Augusta het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Suit yourself. Dit is een biologische vrouw
Toen ze op bezoek was hadden mijn (mannelijke) huisgenoten in mijn pc ingebroken opzoek naar foto's van haar.
Vrouwenhersenen? Verder je bent gewoon zoals je bent geboren klaar. Als je een man bent die graag door mannen geneukt wordt ben je een homo, als je een man bent die als jongetje graag met poppen speelde ben je precies dat, een man die als jongetje graag met poppen speelde en als je een man bent die graag vrouwenkleding draagt ben je een man die graag vrouwenkleding draagt. Dat alles maakt je nog geen vrouw.quote:[..]
Vrouwenlichaam, vrouwenhersenen.. goh.. blijft weinig mannelijks meer over. Ik heb nog een leuke voor je;
[ afbeelding ]
Andrej Pejic, Topmodel. Voelt zich man, wil aangesproken worden als man, maar vind het af en toe leuk om zich als vrouw te kleden. Volgens Andrej; vrouwenkleding heeft meer keuze en is goedkoper.
Niet kijken naar kutten in ieder geval. Daar zijn betere sites voor.quote:[..]
Wat doe je dan op fok.nl ? XD
Innerlijk heeft zeker wel een waarde en ik begrijp ook wel dat zij zich altijd een vrouw heeft gevoeld, maar dat is ze pas sinds een aantal jaar, niet haar hele leven al.quote:Op vrijdag 8 april 2011 11:17 schreef Mathildis-Augusta het volgende:
[..]
Dus innerlijk heeft geen waarde meer? Als je een beetje thuis bent in dit gebeuren weet je dat diegene nooit een vent is geweest en misschien ook in een hele andere tijd is geborenDe mogelijkheden om er iets mee te doen en het te kunnen benoemen zijn tegenwoordig veel verder dan in de tijd dat deze persoon is opgegroeid. Wrong place, wrong time...
quote:Op dinsdag 29 maart 2011 17:16 schreef Venus-Castina het volgende:
Hierbij een paar pagina's uit het boek "Wij zijn ons brein":
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |