Het is ook vet tofquote:
Dan ga ik die zo eens halen. Thanksquote:Op maandag 28 maart 2011 14:01 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ja! Bij de blokker of de Action, verkopen ze wel goedkope glazen theepotten
quote:Op maandag 28 maart 2011 14:01 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
geeft niet hoor, ik drink ook alleen thee als ik ziek ben
Is het echt een bloem? Of allemaal kruiden die tot een bloem zijn verwerkt?quote:Op maandag 28 maart 2011 14:01 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Het is ook vet tofEn kan erg lekker zijn
Het zijn theebladeren tot bloem verwerktquote:Op maandag 28 maart 2011 14:02 schreef Myraela het volgende:
[..]
Is het echt een bloem? Of allemaal kruiden die tot een bloem zijn verwerkt?
ik drink altijd thee, maar niet met een bloemquote:Op maandag 28 maart 2011 14:01 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
geeft niet hoor, ik drink ook alleen thee als ik ziek ben
ze zijn zeker de antwoorden vergeten in te vullen ?quote:Op maandag 28 maart 2011 14:05 schreef Pien85 het volgende:
Ik zit mij wel echt zo onwijs kwaad te maken op de makers van het programma waarmee wij ons huiswerk moeten maken
Theequote:Op maandag 28 maart 2011 14:05 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
ik drink altijd thee, maar niet met een bloem
Owja, jij was wezen dat.. ehm meeten met Whiskers he? Was geloof ik wel geslaagd, ofniet?quote:
Nee, stom oefeningetje waarbij je zelf voorzetsels in moet vullen in een krantenartikel. Op sommige plaatsen kun je 2 voorzetsels plaatsen (in de zin "Een alligator heeft zondag de arm van een 45-jarige alligator worstelaar .... de Amerikaanse staat Florida (...)" kun je zowel IN als UIT op de lege plek kwijt). En dan rekent dat kutprogramma dus 1 van de 2 fout waardoor je een onwijs lage score haalt terwijl je antwoord eigenlijk gewoon goed is. Je zou dus het artikel uit een krant van 2004 gelezen én onthouden moeten hebben voor je die oefening goed kunt makenquote:Op maandag 28 maart 2011 14:06 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
ze zijn zeker de antwoorden vergeten in te vullen ?
Ja hoor, was leukquote:Op maandag 28 maart 2011 14:07 schreef MPG het volgende:
[..]
Owja, jij was wezen dat.. ehm meeten met Whiskers he? Was geloof ik wel geslaagd, ofniet?
ja is inderdaad stom van die achterhaalde programmasquote:Op maandag 28 maart 2011 14:09 schreef Pien85 het volgende:
[..]
Nee, stom oefeningetje waarbij je zelf voorzetsels in moet vullen in een krantenartikel. Op sommige plaatsen kun je 2 voorzetsels plaatsen (in de zin "Een alligator heeft zondag de arm van een 45-jarige alligator worstelaar .... de Amerikaanse staat Florida (...)" kun je zowel IN als UIT op de lege plek kwijt). En dan rekent dat kutprogramma dus 1 van de 2 fout waardoor je een onwijs lage score haalt terwijl je antwoord eigenlijk gewoon goed is. Je zou dus het artikel uit een krant van 2004 gelezen én onthouden moeten hebben voor je die oefening goed kunt makenEn daar baal ik van
En ik kan me daar dan zó kwaad om makenquote:Op maandag 28 maart 2011 14:10 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
ja is inderdaad stom van die achterhaalde programmas
lijkt net of je een aquarium aan het leegdrinken bent, of niet?quote:Op maandag 28 maart 2011 13:56 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Als je zo'n theebloem bedoelt:
[ afbeelding ]
Dan ja
houd je rustigquote:Op maandag 28 maart 2011 14:12 schreef Pien85 het volgende:
[..]
En ik kan me daar dan zó kwaad om makenHeb er ook direct geen zin meer in
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |