[..]quote:
Relatieplanet. Ken de sites allemaal niet, dus ik heb er maar eens ene gegoktquote:
nee, niet met die avatarquote:
Nu maar hopen dat je goed goktquote:Op maandag 28 maart 2011 18:52 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
nee, niet met die avatar
[..]
Relatieplanet. Ken de sites allemaal niet, dus ik heb er maar eens ene gegokt
RP heeft mij niets opgeleverd. Maar dat zegt waarschijnlijk meer over mijquote:Op maandag 28 maart 2011 18:53 schreef Dizorn het volgende:
Relatieplanet is toch het grootst? Meeste aanbod, meeste kans (zou je zeggen)
Daar kan Seven niks aan doen het is namelijk bewezen!quote:Op maandag 28 maart 2011 09:34 schreef Catbert het volgende:
Seven, je komt me over als een vrouw die een paar keer te vaak 'genaaid' is door een kerel, en sinds dien alles wat kerels doen op de voor hen minst positieve manier uitleggen.
Ik vind hockey leuk, met alles er omheen. De wedstrijden, het trainen, de feestjes. Dat een overgroot deel van de hockeyende vrouwen gewoon een lekker figuur heeft dat er erg goed uit ziet in een rokje of trainingsbroek is een leuke bijkomstigheid. M'n vriendin is zelf zo'n hockeymeisje, dus als ik op zo'n feestje honger krijg ga ik alsnog gewoon thuis eten hoor. Maak je niet druk.
Toch grappig dat daar dan een hele discussie over ontstaat.
Mweh, ik vrees toch dat ik een keertje over moet slaan...quote:Op maandag 28 maart 2011 20:45 schreef DigitalGirl het volgende:
Overigens Seven namens al de mannen die posten in dit topic, vooral Kastanova, we zijn wel een beetje boos dat wij nog niet aan de beurt zijn geweest.
Hmm, nee? Overigens, waarom denk je voor alle mannen te (kunnen) spreken?quote:Op maandag 28 maart 2011 20:45 schreef DigitalGirl het volgende:
Overigens Seven namens al de mannen die posten in dit topic, vooral Kastanova, we zijn wel een beetje boos dat wij nog niet aan de beurt zijn geweest.
Dan laat je haar toch naar jou komenquote:Op maandag 28 maart 2011 21:47 schreef Silenus het volgende:
Ik hoef eigenlijk ook niet hoor. Weet je hoe ver Brussel is.
Wat moet ik ontkennen?quote:
Naja, ik ben nu eenmaal een man van de cijfers en de weigering is dan ook niet zozeer gebaseerd op trots of onwil, maar in mijn geval puur gebaseerd op feiten en statistiekquote:
Aardige website ja, vind het vooral handig om te kijken welke foto's het beste in de smaak vallen.quote:Op maandag 28 maart 2011 22:34 schreef Sjoegerd het volgende:
Ik hoor wel goede dingen over Paiq.. Klopt dit in jullie ogen?
En qua mensen leren kennen? Nog goede suggesties? Er zijn ook zoveel sitesquote:Op maandag 28 maart 2011 22:37 schreef SophieL het volgende:
[..]
Aardige website ja, vind het vooral handig om te kijken welke foto's het beste in de smaak vallen.
Als je daar je ego op bouwtquote:Op maandag 28 maart 2011 22:37 schreef SophieL het volgende:
[..]
Aardige website ja, vind het vooral handig om te kijken welke foto's het beste in de smaak vallen.
Dan begrijp je me verkeerdquote:
Op zich wel. Kan alleen wel een beetje verschillen kwa doelgroep. Ben bang dat ik ook beoordeeld wordt door 16-jarigen bijvoorbeeld. Denk dat die toch andere smaak zouden hebben kwa uiterlijk dan de wat oudere dames. Maargoed, uiteindelijk zegt het wel íets. En het is leuk om te zien dat mensen je foto "bewonderen"quote:Op maandag 28 maart 2011 22:47 schreef SophieL het volgende:
[..]
Dan begrijp je me verkeerdvind het een handige tool om te kijken welke foto het hoogst scoort.
Als je nu een aantal wat duidelijkere foto's in je fobo zet... dan is dat gedoe op Paiq overbodig.quote:Op maandag 28 maart 2011 22:47 schreef SophieL het volgende:
Dan begrijp je me verkeerdvind het een handige tool om te kijken welke foto het hoogst scoort.
Kan ook nog altijd inderdaad ja.quote:Op maandag 28 maart 2011 23:20 schreef Techno het volgende:
[..]
Als je nu een aantal wat duidelijkere foto's in je fobo zet... dan is dat gedoe op Paiq overbodig.
Leuk van die one-liner, wat gaan jullie doen? Wat die matches betreft gaat het bij mij ook nog wel eens mis, qua afstand en leeftijd.quote:Op maandag 28 maart 2011 22:58 schreef Dizorn het volgende:
[..]
Op zich wel. Kan alleen wel een beetje verschillen kwa doelgroep. Ben bang dat ik ook beoordeeld wordt door 16-jarigen bijvoorbeeld. Denk dat die toch andere smaak zouden hebben kwa uiterlijk dan de wat oudere dames. Maargoed, uiteindelijk zegt het wel íets. En het is leuk om te zien dat mensen je foto "bewonderen".
Vind verder de gesprekken op Paiq vrijwel waardeloos. Matching werkt niet écht imo (krijg je mensen gematcht die al 10 dagen niet online zijn gekomen en dat wsl ook nooit meer komen, mag je dus weer een week of 2 wachten voor je een nieuwe kans krijgt). Speeddates worden niet al te vaak geaccepteerd, of mensen praten gewoon niet (AFK of gewoon geen gesprek in stand kunnen houden). Aan de andere kant, wel een erg leuk meisje via one-liner gekregen waarmee ik ga daten dus..
Waarschijnlijk gewoon terrasje pakken, ligt beetje aan wat voor weer het vrijdag wordtquote:Op maandag 28 maart 2011 23:43 schreef SophieL het volgende:
[..]
Leuk van die one-liner, wat gaan jullie doen? Wat die matches betreft gaat het bij mij ook nog wel eens mis, qua afstand en leeftijd.
Ohja, Techno heeft alleen interesse in meisjes van Fok.quote:Op maandag 28 maart 2011 23:20 schreef Techno het volgende:
[..]
Als je nu een aantal wat duidelijkere foto's in je fobo zet... dan is dat gedoe op Paiq overbodig.
RP heeft de grootste vijver met de meeste vissen, en dus de grootste kans dat je er een passende weet te vinden. Mijn verpleegstertje heb ik er ook vandaan trouwens.quote:Op maandag 28 maart 2011 18:53 schreef Dizorn het volgende:
Relatieplanet is toch het grootst? Meeste aanbod, meeste kans (zou je zeggen)
Enige wat ik nu check eigenlijk, bij gebrek aan leuke matches. Snap nog steeds niet dat een doffe badkamperspiegel-foto waarbij ik expressieloos kijk een 7.9 krijgt en een zonnige buitenfoto met spontane lach een 6.9.quote:Op maandag 28 maart 2011 22:37 schreef SophieL het volgende:
[..]
Aardige website ja, vind het vooral handig om te kijken welke foto's het beste in de smaak vallen.
Daar heb ik echt nog nóóit een date aan overgehouden.quote:Op maandag 28 maart 2011 23:56 schreef macondo het volgende:
Paiq is leuk, toegankelijk maar ook heel vrijblijvend daardoor. En dat is niet echt een positief punt wat mij betreft.
Niets krijgt vrouwen zo snel nat als regen...quote:Op maandag 28 maart 2011 23:56 schreef Godshand het volgende:
Bewolkt? Zou ik maar gaan poolen ofzo...
Tenzij Dizorn graag voor regen wil rennen vanaf het terras. Alles heeft zo zn charmes...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.WFPB!
Expressieloos ziet er natuurlijk spannender uit. Dan lijk je zo'n meedogenloos figuur. En we weten niet of jij de ideale tandpasta smile hebt natuurlijkquote:Op maandag 28 maart 2011 23:59 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Enige wat ik nu check eigenlijk, bij gebrek aan leuke matches. Snap nog steeds niet dat een doffe badkamperspiegel-foto waarbij ik expressieloos kijk een 7.9 krijgt en een zonnige buitenfoto met spontane lach een 6.9.
Nee, meer Real Life eigenlijk. Maar als zich hier wat leuks aandient, dan tja, waarom niet?quote:Op maandag 28 maart 2011 23:56 schreef macondo het volgende:
Ohja, Techno heeft alleen interesse in meisjes van Fok.![]()
Dat laatste heb ik helaas niet. Mond vind ik ook wel minpuntje bij mezelf, maar op de foto valt dat het nog mee. Maar zelf zou ik een spontante foto toch als 'leuker' beoordelen. Volgende keer in de disco dan ook maar strak gezicht houdenquote:Op dinsdag 29 maart 2011 00:09 schreef Godshand het volgende:
[..]
Expressieloos ziet er natuurlijk spannender uit. Dan lijk je zo'n meedogenloos figuur. En we weten niet of jij de ideale tandpasta smile hebt natuurlijk
Elsevier: Studeren loont: hoogopgeleiden verdienen veel meer. Maar goed, dit is het laatste wat ik erover kwijt wilde. Ik verdwijn weer uit deze reeks.quote:Op maandag 28 maart 2011 03:21 schreef Godshand het volgende:
[..]
Is toch een getuige dat je niet echt oplette bij de middelbare school met economie
Alleen als ze een hockeyrokje aantrekt.quote:Op maandag 28 maart 2011 20:45 schreef DigitalGirl het volgende:
Dat jullie allemaal ingaan op Seven's verhaal, al wat ze gewoon wou is gewoon een keer goed geneukt worden door een neger. Denk jullie nu echt dat ze zelf ooit dacht dat er een relatie uit zou voortvloeien? Overigens Seven namens al de mannen die posten in dit topic, vooral Kastanova, we zijn wel een beetje boos dat wij nog niet aan de beurt zijn geweest.
quote:Op dinsdag 29 maart 2011 09:14 schreef Catbert het volgende:
[..]
Alleen als ze een hockeyrokje aantrekt.
All good...quote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:08 schreef Silenus het volgende:
Schildermans, hoe gaat het met jouw vriendje?
Saai is dat eigenlijk he? Daten is toch veel spannender.. Hier ook all good, en ook steeds beter zelfs. Binnenkort weekend je weg plannen.quote:
quote:
En tóch een uitnodiging voor een trio, friendship request op facebook (ignore trouwens) enzo eh?quote:Op maandag 28 maart 2011 21:33 schreef kastanova het volgende:
[..]
Mweh, ik vrees toch dat ik een keertje over moet slaan...
Heb inmiddels dusdanig inzichtelijk gekregen hoe de seksuele beleving en praktijk bij haar in elkaar steekt dat ik toch wel kan stellen dat een dergelijke sessie voor mij geen noemenswaardige meerwaarde zal hebben.
Afstand kan je beinvloeden door een vraag in hoeverre je het erg vind dat je partner ver van je woont te beantwoorden met: heel erg. (je krijgt ergens op Paiq een vragenlijst).quote:Op maandag 28 maart 2011 23:43 schreef SophieL het volgende:
[..]
Leuk van die one-liner, wat gaan jullie doen? Wat die matches betreft gaat het bij mij ook nog wel eens mis, qua afstand en leeftijd.
Fine, dan ontken ik het niet. Sinds ik je foto ken vind ik je geen Seven meer maar eerder een Nine.quote:
Uitnodiging voor een trioquote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:18 schreef Seven. het volgende:
En tóch een uitnodiging voor een trio, friendship request op facebook (ignore trouwens) enzo eh?![]()
quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:31 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Fine, dan ontken ik het niet. Sinds ik je foto ken vind ik je geen Seven meer maar eerder een Nine.
Zij ook. En ik ook.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:39 schreef Seven. het volgende:
Ik heb bruin haar. En het is allemaal te lezen in deze prachtige reeks, kasta.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |