Dit verhaal doet mij denken aan menig 'Help mijn man is klusser' afleveringquote:Op vrijdag 1 april 2011 16:11 schreef Auti het volgende:
[..]
De achtergrond waar ik tegen aan kijk (achter mijn beeldschermen) is mat zwart. En het is een zolderkamer, mijn eigen tent van beton en hout, en dan heb ik de balken in wit hoogglans en de schuine vlakken zijn kiezelsteen grijs.
Ik ben kleurenblind en op mij komt dat kiezelsteen een beetje over als zeeblauw/groenig.. maar ik vind het mooi.
Maar ik denk dat ik sommige vlakken ook matzwart ga doen. Ik zit steeds te kijken hoe mooi het aan het worden is of hoe mooi het kán worden.
Ik doe er lang over omdat ik het zo goed mogelijk wil doen, en ik ben niet zo handig. En de verf moet ook drogen voordat je een tweede laag kan aanbrengen etc. Maar ik heb ook een motorieke stoornis en ben daardoor niet zo goed met afplakken of super secuur werken terwijl ik dat dus wel wil. Maar ik wil ook snelKennen jullie dat?
![]()
Het is mijn grote lenteschoonmaak, maar ik wil het helemaal goed en netjes en alles moet perfect. Dus ik wil het niet afraffelen en daarom ben ik al 2 weken bezig
Als ik zoiets als dat programma zie dan vind ik het heel erg maar moet ik tegelijkertijd inderdaad met schaamte toegeven dat ik ook zo kan zijn. Maar bij mij blijft het niet jaren liggen, ik ben er mee bezig. Ondertussen heb ik vandaag dus nog geen moer gedaan.. ik zit nog steeds te internetten, maar straks ga ik opnieuw afplakken en ik moet ook nog nieuwe verfrollers kopen want ik was vergeten om ze uit te spoelenquote:Op vrijdag 1 april 2011 16:24 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Dit verhaal doet mij denken aan menig 'Help mijn man is klusser' aflevering
Gele vlekken op het plafond, spotjes die eruit sodemieteren. lekker huis heb jijquote:Op vrijdag 1 april 2011 16:22 schreef Dropkogel het volgende:
Auti nou ik kan me best voorstellen dat je er 2 weken bezig mee kan zijn hoor.
ik heb zelf mijn huis geverfd toen ik hier kwam wonen.
de huiskamer is niet helemaal netjes er zitten gele vlekken op het plafond.
Al met al was ik wel 5 dagen bezig met schilderen en dan heb ik de keuken en de waskamer niet gedaan.
Die mensen beginnen ooit zoals jij nu bezig bent, maar op gegeven moment zijn de genomen vrije dagen op en gaat het gezinsleven en werk weer door en komen ze er helemaal niet meer uit. Ik heb vaak wel met die mannen te doen. En maar blijven focussen op een plintje hier of een lijntje kit daar, terwijl aan de andere kant van het huis de hele vloer open ligt.quote:Op vrijdag 1 april 2011 16:30 schreef Auti het volgende:
[..]
Als ik zoiets als dat programma zie dan vind ik het heel erg maar moet ik tegelijkertijd inderdaad met schaamte toegeven dat ik ook zo kan zijn. Maar bij mij blijft het niet jaren liggen, ik ben er mee bezig. Ondertussen heb ik vandaag dus nog geen moer gedaan.. ik zit nog steeds te internetten, maar straks ga ik opnieuw afplakken en ik moet ook nog nieuwe verfrollers kopen want ik was vergeten om ze uit te spoelen![]()
Zo gaat dat dan, herkenbaar? Maar het lukt wel, lekker puh!
Dat spotje viel eruit nadat ik de lamp had schoongemaakt en het spotje net raakte.quote:Op vrijdag 1 april 2011 16:55 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
[..]
Gele vlekken op het plafond, spotjes die eruit sodemieteren. lekker huis heb jij
Lekker werken met het mooie weer! Altijd fijnquote:Op vrijdag 1 april 2011 23:46 schreef spurvehog het volgende:
Veel plezier morgen mensen20-23 graden
Ja leuk om dan ziek thuis te zittenquote:Op vrijdag 1 april 2011 23:46 schreef spurvehog het volgende:
Veel plezier morgen mensen20-23 graden
quote:Op zaterdag 2 april 2011 21:03 schreef Dropkogel het volgende:
Hoe kom je de avond door,
met uitzending gemist kijken, in mijn tekenboek schrijven of tekenen, muziek luisteren of alvast koken voor de volgende dag.
jaaaquote:Op zaterdag 2 april 2011 17:35 schreef oddeyed het volgende:
Nou het is wel super lekker weer toch?!Word ik echt vrolijk van
Dat is wel balen dat je je spullen kwijt bent.quote:Op zondag 3 april 2011 08:51 schreef oddeyed het volgende:
Oddeyed heeft zichzelf gister bijna doodgedronkenMaar nu is het goed, alleen een kater
En m'n jas, portomonnee en telefoon kwijt
Nee, goed dat je het zegt! Niet eens aan gedachtquote:Op zondag 3 april 2011 10:46 schreef Dropkogel het volgende:
[..]
Dat is wel balen dat je je spullen kwijt bent.
heb je de pinpas wel geblokkeerd?
Ik ben te goed van vertrouwen dusquote:Op zondag 3 april 2011 11:01 schreef Dropkogel het volgende:
Als je spullen in de kroeg liggen die laat de brave burger nooit liggen natuurlijk
Ik heb dit ook.. Mijn ex vriendin is er al jaren van overtuigt dat ik adhd-er ben (ze is zelf add-er), en was het zat dat ik van niets en niemand hulp wou.(en met enige regelmaat onverklaarbare acties heb) Omdat een man weet past wat hij mist als ze er niet is... en na even afstand van elkaar en tijd om na te denken, ben ik tot de pijnlijke conclusie gekomen dat ze gelijk heeft, en dat ik misschien wel wat hulp hier en daar kan gebruiken.quote:Op zaterdag 2 april 2011 20:35 schreef Maartel het volgende:
Hoe komen jullie eigenlijk jullie avonden door?
Ik heb de afgelopen jaren eigenlijk standaard een biertje gepakt om iig een paar uur per dag rust in mijn kop te hebben, en omdat ik nuchter echt niet in staat ben langer dan een kwartier tv te kijken of bank te hangen.
Nu is dat tijdens opname afgebouwd en de bedoeling dat ik het 'anders op ga lossen', maar ik zou nog niet weten hoe.. Actief bezig zijn lijkt de enigste optie, maar als ik dat de hele dag al doe heb ik daar 's avonds eigenlijk ook niet echt energie meer voor..
Mooi dat de schade meevielquote:Op zondag 3 april 2011 17:53 schreef oddeyed het volgende:
Heb m'n jas, telefoon en portemonnee terug. Telefoon waren wel wat smsjes uit gewist, vind ik wel raar want waarom zou je dat doen. Maargoed. Portemonnee miste ik ¤20,- uit.
Maar ik heb het iig terug!
ik betaal je eerste 10 biertjes wel met de vierdaagsequote:Op zondag 3 april 2011 17:53 schreef oddeyed het volgende:
Heb m'n jas, telefoon en portemonnee terug. Telefoon waren wel wat smsjes uit gewist, vind ik wel raar want waarom zou je dat doen. Maargoed. Portemonnee miste ik ¤20,- uit.
Maar ik heb het iig terug!
Dat je dat uberhaupt nog weet hoeveel geld erin zat.quote:Op zondag 3 april 2011 17:53 schreef oddeyed het volgende:
Heb m'n jas, telefoon en portemonnee terug. Telefoon waren wel wat smsjes uit gewist, vind ik wel raar want waarom zou je dat doen. Maargoed. Portemonnee miste ik ¤20,- uit.
Maar ik heb het iig terug!
Tnx, love youquote:Op zondag 3 april 2011 20:11 schreef spurvehog het volgende:
[..]
ik betaal je eerste 10 biertjes wel met de vierdaagse
Naar je huisarts gaan, die zal je doorverwijzen naar een psycholoog/psychiaterquote:Op zondag 3 april 2011 23:50 schreef Nithosm het volgende:
Wauw. Ik.. had vorig jaar.. of 2 jaar terug inmiddels al een soort idee dat ik ADD had, of iets wat er op leek. Nu kwam ik hier terecht, en op die site www.levente.nl , met hjet besef dat het echt nondeju wel eens zou kunnen kloppen.
Ik heb wat afgezocht op bovengenoemde site maar niet ergens op uitgekomen, dus nu maar hier :
- hoe..waar kan ik het beste een bevestiging... of iig een test doen over ADD? Mijn decaan of mijn dokter? Sja. Meer vragen komen later wel I guess =D.
Ik heb een tijdje bij een psycholoog gelopen met andere problemen - kan ik die e-mailen(zo hielden wij contact)? Scheelt de arts weer een afspraak!quote:Op maandag 4 april 2011 00:01 schreef oddeyed het volgende:
[..]
Naar je huisarts gaan, die zal je doorverwijzen naar een psycholoog/psychiater
wil je wel naar die psycholoog als hem/haar je adhd voorheen nooit is opgevallen?quote:Op maandag 4 april 2011 07:43 schreef Nithosm het volgende:
[..]
Ik heb een tijdje bij een psycholoog gelopen met andere problemen - kan ik die e-mailen(zo hielden wij contact)? Scheelt de arts weer een afspraak!
Verder... mjah - 'feest' van herkenning. Met AD(H)D krijg je bij veel mensen (iig mijn ouders) wel een beetje een stempel opgedrukt- maar het beestje bij de naam noemen is nodig om een oplossing te vinden, nietwaar?
Pfff Dat zijn een heleboel zaken die je moet doen ineensquote:Op maandag 4 april 2011 00:28 schreef Inchigo het volgende:
Goedemorgen allemaal! Hier meld een ADD'er zich. Bijzonder om deze verhalen te lezen, en te ervaren dat ik dat erg goed ken allemaal. Ik heb recent hulp gezocht, en mij werd aangeraden om een planning, een huishoudboekje (ik ben erg goed in geld uitgeven, terwijl ik het me 9 van de 10 keer niet kan veroorloven), en een dagboek bij te houden. Ik moet elke dag opschrijven wat ik als positief ervaren heb, waar de uitdaging inzat, en wat er misging. Qua planning moet ik doelen aan mezelf gaan stellen, die wel realistisch zijn (ben af en toe goed in overdrijven). Meer mensen die dit moeten/hebben gedaan en misschien tips hebben?
Ghehe, ik ken het. Mijn ouders waren degene die zaten te pushen, 'laat je nakijken' (om het zo even te omschrijven). Blijk ik ADD te hebben, zeggen ze: 'het zal wel meevallen'.quote:Op maandag 4 april 2011 07:43 schreef Nithosm het volgende:
Verder... mjah - 'feest' van herkenning. Met AD(H)D krijg je bij veel mensen (iig mijn ouders) wel een beetje een stempel opgedrukt- maar het beestje bij de naam noemen is nodig om een oplossing te vinden, nietwaar?
Ja, daar loop ik ook tegenaan. Ben gruwelijk chaotisch, en heb er nog niks eigenlijk meegedaan. Ik denk dat ik soort van beginnen met een soort dagboek waar ik de rest ook gelijk maar in verwerk. Nu komt het nog nutteloos over, misschien dat ik erover een tijdje anders overdenk.quote:Op maandag 4 april 2011 08:32 schreef seasushi het volgende:
[..]
Pfff Dat zijn een heleboel zaken die je moet doen ineens
planning
huishoudboekje
dagboek
realistische doelen stellen.
Ik vind het eigenlijk al niet realistisch dat dit allemaal tegelijk moet.. Kun je niet een ding egelijk doen en als dat een tijdje goed gaat er wat bij pakken?
Begin eens een maand met een huishoud boekje ( Ik hou dat zelf altijd maar 2 dagen vol, en dan vergeet ik het, ben bonnetjes of het boekje zelf kwijt enz.)
Nou kost me een hoop energie hoor... en hij zo het zo veel beter kunnen als ik veel frequenter met hem zou trainen. Ben ook niet bij alle lessen geweest maar wel bij 80% ofzo. Ik heb ook een ras waar je goed mee moet trainen en socialiseren.... aangezien veel mensen hem eng vindenquote:Op zondag 3 april 2011 23:34 schreef oddeyed het volgende:
[..]
Tnx, love you![]()
Gefeliciteerd Wickyleaks! Vet knap van jou en je hondje, mijn hond kent helemaal niks, op poot en zit na
Heb ik ook. Ik slaap er dieper door (veel dromen) maar val niet makkelijker in slaap.quote:Op maandag 4 april 2011 12:04 schreef Flosdraadje het volgende:
Kheb vandaag Melatonine voorgeschreven gekregen. Tabletten van 5 mg. Iemand hier ervaring mee? Kwil nu wel eens normaal in slaap kunnen vallen haha
omg die hondjes zijn echt schitterend! Ik wilde er ook altijd graag een maar ik heb er geen tijd en geld voor maar ik vind ze fantastischquote:Op maandag 4 april 2011 12:13 schreef Wickyleaks het volgende:
[..]
Nou kost me een hoop energie hoor... en hij zo het zo veel beter kunnen als ik veel frequenter met hem zou trainen. Ben ook niet bij alle lessen geweest maar wel bij 80% ofzo. Ik heb ook een ras waar je goed mee moet trainen en socialiseren.... aangezien veel mensen hem eng vinden
(ik heb een engelse stafford hihi)
Hmmm, ik ga vanavond maar een tabletje proberen. Wie weet slaap ik voor 12 hahahaquote:Op maandag 4 april 2011 12:15 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Heb ik ook. Ik slaap er dieper door (veel dromen) maar val niet makkelijker in slaap.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |