Nog slomer?quote:Op vrijdag 25 maart 2011 13:48 schreef Capt1caveman het volgende:
Lauwra WORDT sloom als ze minder eten heeft?????
Best triest inderdaadquote:Op vrijdag 25 maart 2011 13:48 schreef Flow3r het volgende:
Tjeetje, er wordt gesproken alsof ze al máaaaanden zonder eten zitten
Bedoel ik..... Ze is al bijna niet uit bed te schoppen overdag....quote:
Itsme dat is een hele eer hoor als hij het met je eens is .quote:Op vrijdag 25 maart 2011 13:48 schreef henkbarte het volgende:
[..]
Nee dat zie jij verkeerd. Ik lees alles, en ben met 99% eens en daar reageer ik dus niet op. Ik kan niet kijken doordeweeks want werk. Maar om dan 1000 dezelfde posts te lezen, of dingen die gewoon echt niet kloppen.. dan reageer ik op die mensen ja. En wat maakt het uit, die hebben blijkbaar toch niets beters te doen dus dan hebben ze ook weer even de aandacht die ze zoeken..
Heb op jou nog nooit gereageerd dus ben het normaal wel met jou eens.
quote:Op vrijdag 25 maart 2011 13:47 schreef Barb_ het volgende:
De enige die naar Flip luisterde was Gerard.. En Flip maar zeiken over die man
Ik dacht dat ze stonden te trappelen om te drukken?quote:
Tis niet meer een ander zijn wijfquote:Op vrijdag 25 maart 2011 13:41 schreef TimeJumper het volgende:
[..]
![]()
Maar het blijft vreemd , dat hij het zelf niet vreemd vind.
Zo aan een ander zijn wijf te liggen strelen, moet je dat zien.
Oh kijk hij heeft lichamelijke aandacht gehad en is weer opgeknapt
Maar dat is in het huis niet bekend......... Dus staat Jojanka nog te boek als zijnde bezet...quote:
Dit denk ik ook.........quote:Op vrijdag 25 maart 2011 13:57 schreef Capt1caveman het volgende:
[..]
Maar dat is in het huis niet bekend......... Dus staat Jojanka nog te boek als zijnde bezet...
Dikke kans dat als dat bekend wordt, Jojanka meteen op Herr Flipp duikt....
Dat je je nog verbaast over de verhalen van haarquote:Op vrijdag 25 maart 2011 13:58 schreef PoezeligDing het volgende:
Jo zit aan pillen die afvalstoffen uit het lijf stoten? Wat een onzin weer, ze zit aan de Prednison omdat ze ontstekingen heeft. En hoe ontstaan ontstekingen... ?
door een te grote waffel?quote:Op vrijdag 25 maart 2011 13:58 schreef PoezeligDing het volgende:
Jo zit aan pillen die afvalstoffen uit het lijf stoten? Wat een onzin weer, ze zit aan de Prednison omdat ze ontstekingen heeft. En hoe ontstaan ontstekingen... ?
dat dacht ik dus ook..quote:Op vrijdag 25 maart 2011 13:55 schreef Capt1caveman het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze stonden te trappelen om te drukken?
Wat ik begrepen heb is dat ze de predni voor een andere kwaal gebruikt en dat de ontstekingen daar een bijwerking van zijn.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 13:58 schreef PoezeligDing het volgende:
Jo zit aan pillen die afvalstoffen uit het lijf stoten? Wat een onzin weer, ze zit aan de Prednison omdat ze ontstekingen heeft. En hoe ontstaan ontstekingen... ?
Ik post het even voor de liefhebbers, darlingquote:Op vrijdag 25 maart 2011 13:59 schreef Capt1caveman het volgende:
[..]
Dat je je nog verbaast over de verhalen van haar
Dat ontging mij evenquote:Op vrijdag 25 maart 2011 13:59 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Ik post het even voor de liefhebbers, darling
Prednison is een huge ontstekingsremmer, en ja, met een aantal (forse) bijwerkingen.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 13:59 schreef danilel het volgende:
[..]
Wat ik begrepen heb is dat ze de predni voor een andere kwaal gebruikt en dat de ontstekingen daar een bijwerking van zijn.
Las ergens in de COS dat ze wel een hele kleine hoeveelheid maar krijgt.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 14:00 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Prednison is een huge ontstekingsremmer, en ja, met een aantal (forse) bijwerkingen.
Is ook iets wat normaal gesproken niet op aanvraag van de ontvanger wordt gegeven.....quote:Op vrijdag 25 maart 2011 14:00 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Prednison is een huge ontstekingsremmer, en ja, met een aantal (forse) bijwerkingen.
klopt idd (schaam me diepquote:Op vrijdag 25 maart 2011 14:00 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Prednison is een huge ontstekingsremmer, en ja, met een aantal (forse) bijwerkingen.
Nergens voor nodig hoor, ze weet het zo te vertellen dat je er (op een zwak moment) in zou kunnen trappen.quote:
Laura is morgen jarig dan zal er wel een feestje komen.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 13:55 schreef Pearlbitch het volgende:
Als ze morgenavond een feestje krijgen kunnen we echt lachen. Weinig tot niets gegeten en dan voluit los op de alcohol!![]()
![]()
(dat deed ik dus....ben nog wel apo-ass van huize uit, vandaar de schaam)quote:Op vrijdag 25 maart 2011 14:02 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Nergens voor nodig hoor, ze weet het zo te vertellen dat je er (op een zwak moment) in zou kunnen trappen.
Bij een stootkuur gebruikt u gedurende enkele dagen tot weken een hoge dosering van 30 mg tot 80 mg prednisolon. De bijwerkingen die u daarbij ervaart, zijn in het algemeen niet gevaarlijk of schadelijk, soms wel lastig of vervelend. Bij langdurig gebruik gaan de meeste bijwerkingen na enkele dagen tot weken over, als u aan het middel gewend bent geraakt. Na enkele weken gebruik heeft u wel kans op bijwerkingen die optreden bij langdurend gebruik. Dit is ook het geval bij kortdurende behandelingen met doseringen vanaf 30 mg die vaak herhaald worden. Bijvoorbeeld vaker dan vier keer per jaar. De belangrijkste bijwerkingen die kunnen voorkomen, zijn de volgende. Meteen vanaf het begin van de behandeling soms: maag- of darmklachten. Het innemen vlak voor of tijdens de maaltijd kan deze klachten voorkomen. De maag- en darmwand kunnen gevoeliger zijn, waardoor eerder maag- en darmzweren ontstaan. Overleg voor gebruik met uw arts als u een recent een maag- of darmzweer heeft gehad of die nu nog heeft. Eventueel kan uw arts een maagzuurbeschermend middel voorschrijven. tijdelijke veranderingen in gevoel en stemming, die per persoon kunnen verschillen. Men kan energieker, prikkelbaar, rusteloos, angstig of agressief worden, maar ook neerslachtig, futloos of vermoeid.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 14:01 schreef Nobodies het volgende:
[..]
Las ergens in de COS dat ze wel een hele kleine hoeveelheid maar krijgt.
Maar ik las dat ze slechts 5mg krijgtquote:Op vrijdag 25 maart 2011 14:03 schreef Annelies-G het volgende:
[..]
Bij een stootkuur gebruikt u gedurende enkele dagen tot weken een hoge dosering van 30 mg tot 80 mg prednisolon. De bijwerkingen die u daarbij ervaart, zijn in het algemeen niet gevaarlijk of schadelijk, soms wel lastig of vervelend. Bij langdurig gebruik gaan de meeste bijwerkingen na enkele dagen tot weken over, als u aan het middel gewend bent geraakt. Na enkele weken gebruik heeft u wel kans op bijwerkingen die optreden bij langdurend gebruik. Dit is ook het geval bij kortdurende behandelingen met doseringen vanaf 30 mg die vaak herhaald worden. Bijvoorbeeld vaker dan vier keer per jaar. De belangrijkste bijwerkingen die kunnen voorkomen, zijn de volgende. Meteen vanaf het begin van de behandeling soms: maag- of darmklachten. Het innemen vlak voor of tijdens de maaltijd kan deze klachten voorkomen. De maag- en darmwand kunnen gevoeliger zijn, waardoor eerder maag- en darmzweren ontstaan. Overleg voor gebruik met uw arts als u een recent een maag- of darmzweer heeft gehad of die nu nog heeft. Eventueel kan uw arts een maagzuurbeschermend middel voorschrijven. tijdelijke veranderingen in gevoel en stemming, die per persoon kunnen verschillen. Men kan energieker, prikkelbaar, rusteloos, angstig of agressief worden, maar ook neerslachtig, futloos of vermoeid.
Inderdaad, triest dat er zoveel debielen het nodig vonden op een belachelijke manier te reageren. Maar mooi om te zien hoe Fenneke er mee omging.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 14:03 schreef Capt1caveman het volgende:
Om nog even op Pablola terug te komen.....
Ik denk dat zij Guido heeft gesproken, die haar vertelde van de steun die Gerard hier kreeg..
Lijkt me logisch dat ze dan even komt kijken en dankjewel wil zeggen....
5 mg is niet veel, ze kan hooguit last van teveel vocht krijgen.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 14:04 schreef Nobodies het volgende:
[..]
Maar ik las dat ze slechts 5mg krijgt.
Volgende keer gewoon een placebo geven
Denk ik ook!quote:Op vrijdag 25 maart 2011 14:03 schreef Capt1caveman het volgende:
Om nog even op Pablola terug te komen.....
Ik denk dat zij Guido heeft gesproken, die haar vertelde van de steun die hij hier kreeg..
Lijkt me logisch dat ze dan even komt kijken en dankjewel wil zeggen....
tabs zijn van 5 mg, volgens mij neemt ze er meerdere van deze per dag inquote:Op vrijdag 25 maart 2011 14:04 schreef Nobodies het volgende:
[..]
Maar ik las dat ze slechts 5mg krijgt.
Volgende keer gewoon een placebo geven
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |