haha epic fail van mij, had toen fcking lang op dumpert gekeke, vandaar dat ik dat zei denk ik:Pquote:Op woensdag 30 maart 2011 00:22 schreef yosander het volgende:
[..]
StudieOntwijkendGedrag, maar heeft volgens mij niets met Dumpert te maken.
In jouw tijd?quote:Op woensdag 30 maart 2011 11:12 schreef rubje het volgende:
1 vd dingen die ik altijd niet begrijp met de huidige kids die examen doen is de onzin die ze allemaal bij zich dragen alvorens ze gewoon stilzitten aan hun lessenaar.
ipod oortjes,mobiel,muslirepen,waterflessen etc![]()
![]()
![]()
![]()
in onze tijd had je alleen je horloge om en evt een calculator en 2 pennen.![]()
dat was heten verder je hersens!
Moet je proberen dat op je tafel te leggen, dat mag je nog niet eens de zaal mee innemen vanwege fraude.quote:Op woensdag 30 maart 2011 11:12 schreef rubje het volgende:
1 vd dingen die ik altijd niet begrijp met de huidige kids die examen doen is de onzin die ze allemaal bij zich dragen alvorens ze gewoon stilzitten aan hun lessenaar.
ipod oortjes,mobiel,muslirepen,waterflessen etc![]()
![]()
![]()
![]()
in onze tijd had je alleen je horloge om en evt een calculator en 2 pennen.![]()
dat was heten verder je hersens!
Inderdaad.quote:Op woensdag 30 maart 2011 11:43 schreef themole het volgende:
[..]
Moet je proberen dat op je tafel te leggen, dat mag je nog niet eens de zaal mee innemen vanwege fraude.
Dumpert is anders ook best wel een SOGmiddelquote:Op woensdag 30 maart 2011 09:47 schreef AchmedJan het volgende:
[..]
haha epic fail van mij, had toen fcking lang op dumpert gekeke, vandaar dat ik dat zei denk ik:P
datquote:Op woensdag 30 maart 2011 11:43 schreef themole het volgende:
[..]
Moet je proberen dat op je tafel te leggen, dat mag je nog niet eens de zaal mee innemen vanwege fraude.
Volgens een leraar was er vorig jaar een leerling die zonder een rekenmachine het wiskunde examen had gemaakt.. Maar wel een 5,6 had als cijfer.quote:Op woensdag 30 maart 2011 14:41 schreef CrashO het volgende:
[..]
dat![]()
Telefoon mag de zaal niet in, en ook tassen moeten op de gang
Bij ons is zelfs een etui illigaal, alles moet naast elkaar op je lessenaartje
(ook bij SE's bij mij op school)
Leraal zat laatst te klagen dat er een pakje duracell op me tafel lag voor me GR, mag ook niet, kon ik spiekbriefjes op schrijven volgens haar?
![]()
, moest ik voorraf maar doen. Maar vind ik zonde van de batterijen
, ik wissel wanneer ze op zijn
![]()
Respect als dat hem lukt met vwo wiBquote:Op woensdag 30 maart 2011 16:55 schreef Joosterd het volgende:
[..]
Volgens een leraar was er vorig jaar een leerling die zonder een rekenmachine het wiskunde examen had gemaakt.. Maar wel een 5,6 had als cijfer.
Gelukkig hoef je bij Wis A weinig lange berekeningen te maken en zijn het veel kansberekeningen.quote:Op woensdag 30 maart 2011 17:02 schreef CrashO het volgende:
[..]
Respect als dat hem lukt met vwo wiB
*dan heb ik echt wel langer nodig met uitschrijven dan de tijd die je krijgt ervoor![]()
watquote:Op woensdag 30 maart 2011 14:04 schreef 9611Niels het volgende:
Na 7 jaar gymnasium mag ik ook eindelijk.
Wow, een 5,6! Dat is echt knap zonder rekenmachine. Sommige mensen halen niet eens dat cijfer mét rekenmachine.quote:Op woensdag 30 maart 2011 16:55 schreef Joosterd het volgende:
[..]
Volgens een leraar was er vorig jaar een leerling die zonder een rekenmachine het wiskunde examen had gemaakt.. Maar wel een 5,6 had als cijfer.
Dat mag wel de volgende TT zijn:
EXA SC #2 Waar je je batterijen voor je GR het niet mogen begeven.
6-vwo > 5-vwoquote:Op woensdag 30 maart 2011 22:15 schreef trolololo het volgende:
Dit jaar alleen tentamens... Volgend jaar pas examens
Als ik dat cijfer haal met rekenmachine ben ik al blijquote:Op woensdag 30 maart 2011 19:18 schreef Ezell het volgende:
[..]
Wow, een 5,6! Dat is echt knap zonder rekenmachine. Sommige mensen halen niet eens dat cijfer mét rekenmachine.
Ik ook niet maar ik zag dat het al open wasquote:Op donderdag 31 maart 2011 16:30 schreef AchmedJan het volgende:
Ach dan help ik toch ff een handje, 90% van de eindexamen kanidaten zitte nog niet met hun hoofd bij het examenVelen krijgen ook nog gewoon SE's
Ik ben totaal nog niet bezig met de examens, eerst de laatste toetsweek maar zien door te komenquote:Op donderdag 31 maart 2011 23:55 schreef Ezell het volgende:
Wow, het valt me nu pas op dat we over precies twee maanden al zomervakantie hebben. De examens komen dichtbij zeg... Ik heb echt niet het gevoel dat ik ben voorbereid.
Had ik toen ookquote:Op donderdag 31 maart 2011 23:55 schreef Ezell het volgende:
Wow, het valt me nu pas op dat we over precies twee maanden al zomervakantie hebben. De examens komen dichtbij zeg... Ik heb echt niet het gevoel dat ik ben voorbereid.
Het hetzelfde gevoel ga mij er ook niet druk om maken. Eerst de SE's maar fatsoenlijk afronden en dan heb je de helft al binnen.quote:Op donderdag 31 maart 2011 23:55 schreef Ezell het volgende:
Wow, het valt me nu pas op dat we over precies twee maanden al zomervakantie hebben. De examens komen dichtbij zeg... Ik heb echt niet het gevoel dat ik ben voorbereid.
Twee jaar geleden, toen ik ook examens had, voelde het toch anders..quote:Op vrijdag 1 april 2011 10:49 schreef Dutchlike het volgende:
[..]
Had ik toen ook, viel gelukkig mee.
Geeft altijd een goed gevoel zonder te leren voldoendes te halen.quote:Op zaterdag 2 april 2011 08:01 schreef gerco94 het volgende:
Zonder te leren een 7.4 en een 7.9 op 2 oefenexamens engels(VMBO-TL)
quote:
Als je haalt wat je staat ben je geslaagd. En het centrale gedeelte schijnt makkelijker te zijn, dus..?quote:Op zaterdag 2 april 2011 21:57 schreef AchmedJan het volgende:
KUT SCHOOL
hiermee ga ik wss me examens in:
5.4
5.6
5.8
6.0
6.0
6.5
6.9
dat wordt bikkelen
Ditquote:Op zaterdag 2 april 2011 20:50 schreef Zwabber_ het volgende:
EXA van vorig jaar was veel te leuk, ben amper aan leren toegekomen...
Alvast gefeliciteerd met je diplomaquote:Op zondag 3 april 2011 04:04 schreef Verras het volgende:
Ik ga uiteindelijk met deze cijfers het CE in:
nl: 67
en:68
du:74
mo: 77
ec: 79
gs: 76
wis a: 76
deze cijfers zijn definitief:
levensbeschouwing: 79
maatschappijleer: 74
profielwerkstuk: 80
Ook geslaagd.quote:Op zondag 3 april 2011 13:20 schreef Sokz het volgende:
Vooralsnog:
Ec: 79
Mo: 84
WisA: 81
Ak: 71
Gs: 70
Duits: 60![]()
Engels: 74
Nederl: 67
3 vakken = 1 cijfer:
Pws: 88
Maatschappij: 70
Anw: 67
= dus 75 = 8.
quote:
Beetje voorbarig om dat nu al zo te zeggen maar als jullie een beetje moeite doen om het nog even goed te oefenen dan sluit ik me hierbij aan.quote:
Het examen bestaat volledig uit teksten hoorquote:Op zondag 3 april 2011 15:04 schreef Sokz het volgende:
Slagen lukt me wel, maar wil de belangrijkste vakken (eco,mo,wis) met 8+ afsluiten en de rest minstens 7+![]()
Duits zuig ik met alles behalve 1 onderdeel: teksten (=/= examen)
Ja daarom, ik kan geen woord Duits spreken, schrijf grammaticaal dramatisch maar toch ga ik wrss met een 7 slagen omdat 50% (=examen) teksten zijnquote:Op zondag 3 april 2011 15:22 schreef yosander het volgende:
[..]
Het examen bestaat volledig uit teksten hoor.
In je vorige post zei je iets andersquote:Op zondag 3 april 2011 15:26 schreef Sokz het volgende:
[..]
Ja daarom, ik kan geen woord Duits spreken, schrijf grammaticaal dramatisch maar toch ga ik wrss met een 7 slagen omdat 50% (=examen) teksten zijn
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 20 april 2011 23:38 schreef luckass het volgende:
bazen zijn alleen vindbaar voor de chicks.
Jep, dit jaar weerquote:Op zondag 3 april 2011 20:08 schreef LimboFan het volgende:
Dit was een erg succesvolle SC vorig jaar, hopelijk dit jaar net zo tof!
haha Thatim, jij moet nog een keer he.Falertquote:
Zit je toevallig op een Agnieten College schoolquote:Op zondag 3 april 2011 19:43 schreef Pino112 het volgende:
Examens [ afbeelding ].
Cijfers tot nu toe:
VWO
Nederlands: 6.3
Engels: 5.4
Frans: 7.7
Wiskunde A: 7.4
Natuurkunde: 6.6
Scheikunde: 7.7
Biologie: 5.6
Economie: 6.6
Combinatiecijfer (ANW + GD + PWS + Maat) = 7 + 6 + 8 + 5 = 7 gemiddeld.
Maar vanaf morgen de laatste SE-week, dus cijfers veranderen nog.
nou, hup! Posten!quote:Op zondag 3 april 2011 20:08 schreef LimboFan het volgende:
Dit was een erg succesvolle SC vorig jaar, hopelijk dit jaar net zo tof!
Natuurkunde & Scheikunde zonder WiB? Of is dat alleen op onze school verplicht ?quote:Op zondag 3 april 2011 19:43 schreef Pino112 het volgende:
Examens [ afbeelding ].
Cijfers tot nu toe:
VWO
Nederlands: 6.3
Engels: 5.4
Frans: 7.7
Wiskunde A: 7.4
Natuurkunde: 6.6
Scheikunde: 7.7
Biologie: 5.6
Economie: 6.6
Combinatiecijfer (ANW + GD + PWS + Maat) = 7 + 6 + 8 + 5 = 7 gemiddeld.
Maar vanaf morgen de laatste SE-week, dus cijfers veranderen nog.
zitten daar voordelen aan?quote:
NG.quote:Op zondag 3 april 2011 20:40 schreef Sokz het volgende:
[..]
Natuurkunde & Scheikunde zonder WiB? Of is dat alleen op onze school verplicht ?
Thanks,quote:Op zondag 3 april 2011 21:26 schreef Ezell het volgende:
Veel succes! Ik moet mijn SE Duits voor morgen voorbereiden, maar internet leid mij af.
Ik snap helaas wat je bedoeld. Eigenlijk moeten we een internet-ban instellen. Misschien dat we dan iets doen.quote:Op zondag 3 april 2011 21:34 schreef Joosterd het volgende:
[..]
Thanks,
Het hele schooljaar leid internet mij al af..![]()
Hier ook, liefde voor de GRquote:
Er staat een samenvatting van de theorie in mijn GR, berekeningen ben ik geen held in.quote:
Berekeningen gaan gelukkig meestal wel goed af. Mijn GR staat nu ook weer volquote:Op zondag 3 april 2011 21:53 schreef Joosterd het volgende:
[..]
Er staat een samenvatting van de theorie in mijn GR, berekeningen ben ik geen held in.![]()
Hehe, vorig jaar wel.quote:
Bij mij is het dat de theorie goed gaat en de berekeningen een mislukking zijnquote:Op zondag 3 april 2011 22:08 schreef yosander het volgende:
[..]
Berekeningen gaan gelukkig meestal wel goed af. Mijn GR staat nu ook weer vol.
Tja, theorie is meestal niet zo supermoeilijk, het is alleen vaak zoveelquote:Op maandag 4 april 2011 22:13 schreef Joosterd het volgende:
[..]
Bij mij is het dat de theorie goed gaat en de berekeningen een mislukking zijn
Bij ons op school ook, docent paar weken ziek geweest, lekker zo vlak voor je examenquote:Op dinsdag 5 april 2011 11:26 schreef Gitaarmat het volgende:
Deze week toetsweek, laatste cijfers dus. Gaat makkelijk eigenlijk. Alleen M&O zie ik tegenop want daar hebben we slecht les in gehad. En economie blijf ik lastig vinden.
Bij ons eigenlijk in VWO5 al en daardoor zitten we nu allemaal in de shit.quote:Op dinsdag 5 april 2011 11:27 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Bij ons op school ook, docent paar weken ziek geweest, lekker zo vlak voor je examen.
Kopie maken en die 't normale geheugen zettenquote:Op dinsdag 5 april 2011 11:23 schreef Pino112 het volgende:
Als mijn GRM tijdens het examen faalt à la; RAM cleared, dan ga ik echt hard falen denk ik.
Kopieën in het archief zetten. Dat wordt niet gewist bij een reset.quote:Op dinsdag 5 april 2011 11:23 schreef Pino112 het volgende:
Als mijn GRM tijdens het examen faalt à la; RAM cleared, dan ga ik echt hard falen denk ik.
Ahh, je bent weer unbanned.quote:
Hoezo banned? Of ben jij die ene met die vader ofzo die gebanned is? Zag ik ergens langskomen laatst..quote:Op dinsdag 5 april 2011 17:53 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
De vraag is hoe lang...
Maar ja, gewoon met mijn eigen IP kunnen posten is wel fijn.
quote:Op dinsdag 5 april 2011 17:55 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Hoezo banned? Of ben jij die ene met die vader ofzo die gebanned is? Zag ik ergens langskomen laatst..
Uhu.quote:Op dinsdag 5 april 2011 17:55 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Hoezo banned? Of ben jij die ene met die vader ofzo die gebanned is? Zag ik ergens langskomen laatst..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |