Ik ga eens even kijken wie wat uitzend, ik wil Inter wel zienquote:Op vrijdag 1 april 2011 20:36 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Nu niet ga ik vanuit, alleen het eerste kanaal, dus maar 1 wedstrijd en met een beetje pech dezelfde als de NOS.
Het is wel op Sport1extraquote:Op zaterdag 2 april 2011 15:53 schreef Saekerhett het volgende:
Idd, stem dat effe onderling met elkaar af, genoeg mensen die Inter - Schalke en Barca - Shaktar willen zien.
Zekerquote:Op zaterdag 2 april 2011 16:16 schreef BradSpit het volgende:
AC Milan-Internazionale is vandaag Live toch?
Dat dus, Sport1 en Eredivisie Live behoren tot de basisbehoeften van de mens.quote:Op woensdag 23 maart 2011 13:28 schreef Knal_Erwt het volgende:
Mensen die geen abbo op Sport1 hebben
quote:Op woensdag 23 maart 2011 13:28 schreef Knal_Erwt het volgende:
Mensen die geen abbo op Sport1 hebben
Sport1 ja, Eredivisie Live dus echt nietquote:Op zaterdag 2 april 2011 18:56 schreef Jezus_Christus. het volgende:
[..]
Dat dus, Sport1 en Eredivisie Live behoren tot de basisbehoeften van de mens.
Ik kijk een stuk liever Eredivisie voetbal dan Milan - Inter wat 2 clubs zijn die mij niks boeien, en ja ik was zelf ook een beetje geschokt dat ik naar EL zaptequote:Op zaterdag 2 april 2011 20:08 schreef Kremers het volgende:
Eredivisie-voetbal is alleen leuk in een samenvatting van 5~7 minuten. Volle 90 minuten en je gaat je dood ergeren aan het niveau..
Italiaans voetbal is over het algemeen ook geen bal aan héquote:Op zaterdag 2 april 2011 21:54 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik kijk een stuk liever Eredivisie voetbal dan Milan - Inter wat 2 clubs zijn die mij niks boeien, en ja ik was zelf ook een beetje geschokt dat ik naar EL zapte
Werkt dus niet via de schotel met Canaal Digitaalquote:Op zondag 3 april 2011 17:53 schreef WebAddict het volgende:
Gelijk een mail gestuurd naar Delta, elke aanbieder zend het uit, behalve Delta.
Echt...
WAAAAAT kan jij gratiz naar het golfkanaal kijken?!!?!quote:Op zondag 3 april 2011 11:52 schreef BradSpit het volgende:
hoeveel gratis Sport1 zenders kunnen jullie kijken, ik heb er 6..Gisteren ook nog live Barca gekeken
![]()
het lijkt op een laatste stuiptrekkingquote:Op maandag 4 april 2011 00:26 schreef Karzai het volgende:
Die wedstrijd van Napoli vandaag was ook om van te smullen, ik begrijp alleen niet waarom ze dit nu doen over twee maaenden zijn alle competities afgelopen?
KPN Interactieve TVquote:Op maandag 4 april 2011 00:11 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
WAAAAAT kan jij gratiz naar het golfkanaal kijken?!!?!![]()
groot schandaal. Welke kabelaanbieder??
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |