Met verkeerde been uit bed gestapt of zo?quote:Op dinsdag 22 maart 2011 22:19 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
Nou, als je daar al je stijfje uit moet halen...
quote:Op dinsdag 22 maart 2011 22:22 schreef macondo het volgende:
[..]
Ik zou zelf ook niet willen daten met iemand die dergelijke foto's op een datingsite zet, maar los daarvan : het is best een mooie vrouw.
Meeste fokkers hebben echt geen vriendinnetje met zo'n figuur (nee, mijn verpleegstertje ook niet). En ze zijn zelf ook nooit zo'n adonis
Ik wil haar wel hebben, alleen is ze niet echt vrees ik. Ben wel effe wezen kijken op badoo mijn eerste indruk is dat er veel leuke mensen op staan en erg groot. Raar nooit gehoord dat deze site zo goed is.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 21:33 schreef kastanova het volgende:
Krijg ik net een berichtje van deze dame:
[ afbeelding ]
Hotdámn wat een lichaam, maar godskollere wat een eendebek.
Wie wil haar hebben?
Je ligt er tussen de rimpels (voor zover ik weet). Dus waarom moeilijk doen om een beetje figuur-verschil bij jezelfquote:Op dinsdag 22 maart 2011 22:34 schreef Chawi het volgende:
Lol, met zo'n figuur zou ik op het naakstrand liggen
Dit soort types hebben nooit slechts 1 foto maar complete series. Zo ook deze.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 22:35 schreef picardmike het volgende:
Ik wil haar wel hebben, alleen is ze niet echt vrees ik.
Bruin worden zonder streepjesquote:Op dinsdag 22 maart 2011 22:36 schreef Dizorn het volgende:
[..]
Je ligt er tussen de rimpels (voor zover ik weet). Dus waarom moeilijk doen om een beetje figuur-verschil bij jezelf
Datenquote:Op dinsdag 22 maart 2011 22:39 schreef Marver8 het volgende:
Misschien maakt dat mij, in jullie ogen, een verschrikkelijke homo. Maar ik vind het echt helemaal niets.... Een platte kont, te brede schouders en een duidelijk gebrek aan "echte" vrouwelijke vormen. Daarnaast straalt ze gewoon helemaal niets uit.
Ik vind haar (eerlijk en oprecht) gewoon niet mooi.
Goedenavond overigens allemaal!
Kan je nu toch ook met wat je figuur dan ook precies is? Niemand die je raar aankijkt daar omdat je iets zwaarder bent ofzo toch?quote:
Gelukkig ben ik niet de meeste Fokkers dan. Haar tetten lijken me overigens fake. En die tats zijn ordinair IMO.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 22:22 schreef macondo het volgende:
Meeste fokkers hebben echt geen vriendinnetje met zo'n figuur
Eensch.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 22:39 schreef Marver8 het volgende:
Misschien maakt dat mij, in jullie ogen, een verschrikkelijke homo. Maar ik vind het echt helemaal niets.... Een platte kont, te brede schouders en een duidelijk gebrek aan "echte" vrouwelijke vormen. Daarnaast straalt ze gewoon helemaal niets uit.
Ik vind haar (eerlijk en oprecht) gewoon niet mooi.
Goedenavond overigens allemaal!
Lol, uhmm, nah...quote:Op dinsdag 22 maart 2011 22:40 schreef Dizorn het volgende:
[..]
Kan je nu toch ook met wat je figuur dan ook precies is? Niemand die je raar aankijkt daar omdat je iets zwaarder bent ofzo toch?
Nee, je ziet aan de foto dat het echt niet hoger dan MBO is. Figuur is prima, hoofd niet. Bikini ook te tokkie.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 22:41 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Eensch.
Trouwens, dit "soort" mensen is over het algemeen ook niet de slimsteOf is dat een te brute opmerking?
Nee, MBO, kassa/kruidvat.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 22:45 schreef kastanova het volgende:
Ik gok zelf op:
Nee
MBO
Promotie of kapster/schoonheidsspecialiste
Nee, MBO, "fotomodel".quote:Op dinsdag 22 maart 2011 22:45 schreef kastanova het volgende:
Ik gok zelf op:
Nee
MBO
Promotie of kapster/schoonheidsspecialiste
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 22-03-2011 22:50:42 ]
Ik maak er elke dag weer een sport van, in lijn 5 richting Presikhaaf Arnhem. De halte voor de HAN is namelijk het ROC, met oa schoonheidsspecialiste enzo.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 22:46 schreef iwannabehigh het volgende:
Op uiterlijk oordelen en meteen concluderen dat ze MBO doet. Ik zit op HBO en ik zie soms ook wel zulke tokkies rondlopen hoor
Overigens denk ik ook dat haar tieten nep zijn en zo heel mooi figuur heeft ze nou ook weer niet.
Ik had een paar maanden geleden iemand die een getattoëerd roosje boven dr lies had. Je zou zeggen dat ze laagopgeleid was maar ze had net haar tweede master afgerond.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 22:48 schreef Dizorn het volgende:
De kans is wel véél groter dat ze op MBO zit dan dat ze HBO/WO doet. Kunnen we niets aan doenKasta's gok is dan ook echt dé stereotiep. En kut alle voordehandliggende banen zijn ook al genoemd
Ik gok op ja.... stiekem wel een (maar wel vroeg gekregen)quote:Op dinsdag 22 maart 2011 22:45 schreef kastanova het volgende:
Wacht, ik ga het even nakijken...
Wil iemand nog gokjes wagen?
Kinderen ja/nee?
Opleidingsniveau?
Baan?
Ik gok zelf op:
Nee
MBO
Promotie of kapster/schoonheidsspecialiste
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |