quote:Op dinsdag 22 maart 2011 12:57 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Hoezo dat nou?Dat jij nog van vóór de Franse Revolutie bent...
Als ik in A'dam moet zijn sta ik om 4:30 op anders rond een uur of 6, ben van nature eigenlijk een avondmens maar ik heb geen zin om pas laat uit A'dam terug te zijn. Toen ik nog met de trein ging werkte ik van 10:30 tot 19:00 maar dan ben je pas ergens rond 21u thuis... dat is nog waardelozer dan vroeg opstaan.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 12:51 schreef Augustus_Thijs het volgende:
[..]
Nou we staan hier doordeweeks ergens tussen 6 en 8uur op. Maar denk niet dat ik er ooit aan zal kunnen wennen![]()
Ben ook veel meer een avondmens.
Sochtends sta ik dan helemaal kapot op, en dan zeg ik weer tegen VV *vanavond gaan we om 9u naar bed*.
Maar dan zit ik die avond toch no gewoon tot 12u van alles te doen
Dan zoek je toch werk wat dichter bij huis?quote:Op dinsdag 22 maart 2011 13:03 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Als ik in A'dam moet zijn sta ik om 4:30 op anders rond een uur of 6, ben van nature eigenlijk een avondmens maar ik heb geen zin om pas laat uit A'dam terug te zijn. Toen ik nog met de trein ging werkte ik van 10:30 tot 19:00 maar dan ben je pas ergens rond 21u thuis... dat is nog waardelozer dan vroeg opstaan.
Tja gewenning en dichterbij huis is er vrijwel niets te vinden in mijn vakgebied.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 13:08 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
Dan zoek je toch werk wat dichter bij huis?
Je vindt het te warm?quote:Op dinsdag 22 maart 2011 16:57 schreef BarrieButsers het volgende:
Het is gewoon nu in maart al veelste warm.
Nu is het lekker. Maar mocht zo doorgaan dan gaat het zeker te warm wordenquote:Op dinsdag 22 maart 2011 16:57 schreef BarrieButsers het volgende:
Het is gewoon nu in maart al veelste warm.
Doe er zelf ook 1 aan dan.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:11 schreef bijdehand het volgende:
Rokjes zijn het bewijs van gods bestaan
Nee want dat zou het tegenbewijs zijnquote:
Nogal ja.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:15 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Nee want dat zou het tegenbewijs zijn
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 29 maart 2011 18:00 schreef Michhas het volgende:
Maar... Maar... Pierre zonder tuesday boozeday is als een vogel zonder vleugels, als een boom zonder blaadjes, als een kutkabouter zonder perverse en smerige opmerkingen ;(
quote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:16 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
Nogal ja.Waarom?!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
Nee hoor.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:15 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Nee want dat zou het tegenbewijs zijn
Dan gaan zeker al die wijven kijken of ze m'n string kunnen zienquote:
Ja.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:23 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Dan gaan zeker al die wijven kijken of ze m'n string kunnen zien
Maar mannen zijn seksistischquote:
Het enigste voordeel van warmte is wel dat dan de zomervakantie steeds dichterbij komt.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 17:59 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Nu is het lekker. Maar mocht zo doorgaan dan gaat het zeker te warm worden
Je hebt er ook bij die gewoon a-sexueel zijn hoor.quote:
QFTquote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:11 schreef bijdehand het volgende:
Rokjes zijn het bewijs van gods bestaan
Die heb ik al teringvroegquote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:30 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]
Het enigste voordeel van warmte is wel dat dan de zomervakantie steeds dichterbij komt.
Daar heb je niks aanquote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:30 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Je hebt er ook bij die gewoon a-sexueel zijn hoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |