quote:Op maandag 21 maart 2011 14:34 schreef SicSicSics het volgende:
Zitten twee Jappaners onder het puin vraagt de een aan de ander: Kan ik 20 yen van je lenen?
Waarop de andere zegt: Moet dat nu, ik zit nogal krap!
quote:Op maandag 21 maart 2011 14:34 schreef SicSicSics het volgende:
Zitten twee Jappaners onder het puin vraagt de een aan de ander: Kan ik 20 yen van je lenen?
Waarop de andere zegt: Moet dat nu, ik zit nogal krap!
quote:Op maandag 21 maart 2011 10:32 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Ik heb ook een vrouw uit Japan besteld.HAHA GeweldigSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It Don't Mean a Thing (If It Ain't Got That Swing)
Hoi.quote:Op maandag 21 maart 2011 12:25 schreef star_gazer het volgende:
ITT: veel e-penisen en slechts een enkeling die een op ervaring gebaseerde extrapolatie kan maken van mijn OP
quote:Op maandag 21 maart 2011 12:07 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Autobedrijf Toyota heeft ook een nieuwe auto uitgebracht heSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik moest lachenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"[...] a large number of the teenagers claiming Asperger's are, in fact, merely dicks."
Vond ze beiden goed, maar ik las ze achter mekaar en bij de eerste kon ik 't nog binnehouden maar bij die tweede niet meer. M'n collega tegenover me heeft nu in ieder geval door dat ik niet aan 't werk ben.quote:
Lindstrøm.quote:Op maandag 21 maart 2011 08:22 schreef Lindstrøm. het volgende:
[..]
thalys is beter, bovendien ken ik de SN niet, alleen de ICE.
Amen.quote:Op maandag 21 maart 2011 04:26 schreef r3gi3boy het volgende:
Wat een onchristelijke tijd om zo'n verhaal te posten zeg
Onthou deze zin dan:quote:Op maandag 21 maart 2011 04:27 schreef Dimens het volgende:
Ik ben van plan om over anderhalf jaar naar Japan te gaan, hier kan ik dus wel wat van leren. Ik ben alleen bang dat als de onderbroek van zo'n meisje uit gaat er een enorme bos haar tevoorschijn komt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 7 oktober 2018 02:15 schreef MTheBassman het volgende:[/b]
Jij hebt wat rare shit in je lijst staan Knokkels :P
quote:Op maandag 21 maart 2011 18:23 schreef knokkels het volgende:
[..]
Onthou deze zin dan:
Issho ni yo ake no koohii wo nomanai
Wel uitkijken voor een eventuele broer, neef, vader bij de Yakuza
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Weer iemand die 2 afleveringen van anime heeft gezien, en meteen japans denkt te sprekenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op woensdag 20 mei 2020 20:27 schreef epicbeardman het volgende:
Ik kom terug in november wanneer Trump weer elected wordt hier speciaal voor jou.
quote:Op maandag 21 maart 2011 18:28 schreef Ezio het volgende:
[..]
Weer iemand die 2 afleveringen van anime heeft gezien, en meteen japans denkt te spreken
Je kunt waarschijnlijk nog geen enkele kanji lezenquote:Op maandag 21 maart 2011 18:29 schreef knokkels het volgende:
[..]
Schattig... 1 jaar HBO japans. Geleerd van mijn lerares uit Tokyo
Dat als conclusie hebben.quote:Op maandag 21 maart 2011 18:28 schreef Ezio het volgende:
[..]
Weer iemand die 2 afleveringen van anime heeft gezien, en meteen japans denkt te spreken
Animenerdquote:Op maandag 21 maart 2011 18:33 schreef Lithia het volgende:
[..]
Dat als conclusie hebben.Hij kon het net zo goed ergens van het internet hebben gehaald, maar nee, jullie denken meteen aan anime.
Omdat het in 99% van de gevallen ook zo is.quote:Op maandag 21 maart 2011 18:33 schreef Lithia het volgende:
[..]
Dat als conclusie hebben.Hij kon het net zo goed ergens van het internet hebben gehaald, maar nee, jullie denken meteen aan anime.
Daar heb je gewoon gelijk in.quote:Op maandag 21 maart 2011 18:32 schreef Ezio het volgende:
[..]
Je kunt waarschijnlijk nog geen enkele kanji lezen
Opscheppen over HBO![]()
quote:
In dit geval dus niet. Had je maar netjes moeten vragen ipv conclusies maken.quote:Op maandag 21 maart 2011 18:35 schreef Ezio het volgende:
[..]
Omdat het in 99% van de gevallen ook zo is.
ach wat lief! Je zet me in een uitzonderingspositiequote:Op maandag 21 maart 2011 18:35 schreef Ezio het volgende:
[..]
Omdat het in 99% van de gevallen ook zo is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |