quote:Op zondag 20 maart 2011 12:30 schreef Toverheks het volgende:
[..]
vind ik ook, geef Joanna haar kluis maar aan gerard
Destructrief of costructief,het blijft een bijdrage.quote:Op zondag 20 maart 2011 12:36 schreef waxmask het volgende:
[..]
Nee joh, ga gewoon zo door...we genieten van je constructieve bijdrage...![]()
![]()
Idd!! En hier thuis staat hij er nog altijd prima op;)quote:Op zondag 20 maart 2011 12:36 schreef Ireth het volgende:
[..]
Hoezo zwak? Hij is toch ook verraden? Door de rat?
het loont wel de moeite o even de stream verslagen te lezen ja!quote:
Om koffie te degusteren MOET je zelfs slurpen.quote:Op zondag 20 maart 2011 12:39 schreef MargrietV het volgende:
Maik slurpt zijn koffie zo smerig, we horen het zelfs in Nederland, dat is meer dan 1500 km slurpgolf.
http://www.fascino-coffee(...)ven-simpel-uitgelegdquote:Neem een halfvolle lepel koffie, houd hem tegen de lippen en inhaleer hem, met veel lucht, de mond in, luid slurpend, en probeer een deel meteen achter in de mond te krijgen. (dit lijkt op het proeven van wijn waarbij u ook met een slurpend geluid lucht toevoegt)
Mo is boos op maaike volgens mij.quote:
alleen hoe gaan ze het in beeld brengen bij de daily, ik zie de kansgroot dat het stukje waar Jo alles tegen de groep verteld niet errin geplakt word en waar gerard staat te roepen dat ze een rat is voor er wel in gaan plakken. en helaas zijn er heel veel stemmende leute (van de mensen DIE kijken) die de rest nooit te zien krijgen. dat is jammer!quote:Op zondag 20 maart 2011 12:40 schreef nancyx1981x het volgende:
[..]
Idd!! En hier thuis staat hij er nog altijd prima op;)
Denk wel bij meer huishoudens trouwen......
Er is verschil tussen degusteren en een kopje koffie drinken, bij het laatste is slurpen onfatsoenlijk,quote:Op zondag 20 maart 2011 12:41 schreef bazb het volgende:
[..]
Om koffie te degusteren MOET je zelfs slurpen.
[..]
http://www.fascino-coffee(...)ven-simpel-uitgelegd
Ja dat is de vraag.quote:Op zondag 20 maart 2011 12:43 schreef bollokus het volgende:
[..]
alleen hoe gaan ze het in beeld brengen bij de daily, ik zie de kansgroot dat het stukje waar Jo alles tegen de groep verteld niet errin geplakt word en waar gerard staat te roepen dat ze een rat is voor er wel in gaan plakken. en helaas zijn er heel veel stemmende leute (van de mensen DIE kijken) die de rest nooit te zien krijgen. dat is jammer!
Wat een raar lichaam heeft die toch.quote:Op zondag 20 maart 2011 12:44 schreef Spooky4u het volgende:
[ afbeelding ]Hey denk Maik, het begint a; te borrelen
flip dusquote:Op zondag 20 maart 2011 12:44 schreef TimeJumper het volgende:
[..]
Ja dat is de vraag.
Maar kan me niet voorstellen dat Gerard eruit word gegooid, die maakt tenminste televisie
Er zijn genoeg andere saaie die er wel uitkunnen zoals Laura, Phillip en Maaike
vrouwenborsten zijn wegggehaald nu de rest nog aanpakken.quote:Op zondag 20 maart 2011 12:45 schreef TimeJumper het volgende:
[..]
Wat een raar lichaam heeft die toch.
Van die vrouwenbeentjes, vrouwenarmpjes behalve die uit properties brede schouders
Lees: programmamakersquote:Op zondag 20 maart 2011 12:45 schreef bollokus het volgende:
[..]
flip dus![]()
maar lijkt me ook sterk hij staat aardig hoog in het kijk plezier van de mensen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |