Die cavia die ze laatst hadquote:Op zaterdag 19 maart 2011 19:24 schreef versabommie het volgende:
[..]
EN bovendien.. welk haar? "de haar"
Ze zegt Servio ook eng, en Sharon als Sjerruwn.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 19:25 schreef snetje het volgende:
ik wordt een beetje moe van Aafke ...al die zinnetjes die steeds eindigen met een hoogtonig woordje ...
Als die niet 100% in orde is bij het sluiten van dit topic, verliest hij 2500 Ruro uit zijn kluis. Hij mag niet door een MOD geholpen worden.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 19:19 schreef itsme het volgende:
[..]
Dat had ik al allemaal gezegd. grr ik sta op de negeerstand?![]()
![]()
![]()
Meneertje is nu druk doende te proberen het topic weer netjes te krijgen?
Ben het met je eens, maar de drempel om een nieuwe te openen wordt dan wel een stuk hoger.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 19:21 schreef mootie het volgende:
Toch waren de op's tijdens DGK wel leuker, een kleine samenvatting van de vorige COS en wat caps.
Denk je? Ik zuig zo een halve COS uit mijn duim heurquote:Op zaterdag 19 maart 2011 19:27 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Ben het met je eens, maar de drempel om een nieuwe te openen wordt dan wel een stuk hoger.
Er waren toen ook mensen die het echt leuk vonden om een OP te maken.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 19:27 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Ben het met je eens, maar de drempel om een nieuwe te openen wordt dan wel een stuk hoger.
weet ik niet ik heb bijna de hele dag geen streams aan gehadquote:Op zaterdag 19 maart 2011 19:24 schreef Misiuuu het volgende:
[..]
Krijgen ze nog een feestje vanavond?
hoe moet ik dat doen dan?quote:Op zaterdag 19 maart 2011 19:27 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Als die niet 100% in orde is bij het sluiten van dit topic, verliest hij 2500 Ruro uit zijn kluis. Hij mag niet door een MOD geholpen worden.
denkt waarschijnlijk dat ie de man is na zijn winst met de laatste (gemanipuleerde) stemmingquote:Op zaterdag 19 maart 2011 19:27 schreef sjampoeh het volgende:
bah wat is die flip irritant eigenlijk, ik was bijna verliefd maar nu ..![]()
![]()
O kom op. Snel veel posten.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 19:27 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Als die niet 100% in orde is bij het sluiten van dit topic, verliest hij 2500 Ruro uit zijn kluis. Hij mag niet door een MOD geholpen worden.
Zou al een stuk prettiger zijn als mensen uberhaupt de moeite namen om streamverslagen bij te houden... wat .. de updates!!!quote:Op zaterdag 19 maart 2011 19:28 schreef mootie het volgende:
[..]
Er waren toen ook mensen die het echt leuk vonden om een OP te maken.![]()
Ian maakte superopjes!
oja dat zal het zijn!quote:Op zaterdag 19 maart 2011 19:28 schreef Gamey het volgende:
[..]
denkt waarschijnlijk dat ie de man is na zijn winst met de laatste (gemanipuleerde) stemming
laat maar eens zien dan bij de volgendequote:Op zaterdag 19 maart 2011 19:28 schreef versabommie het volgende:
[..]
Denk je? Ik zuig zo een halve COS uit mijn duim heur
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |