quote:
quote:Op zaterdag 19 maart 2011 11:33 schreef Caland het volgende:
'Zal ik anders een mopje vertellen dat je je wat meer ontspannen voelt'
Ik hoorde haar gisteren zeggen dat ze gaat beginnen als ze weer los zijn, dit inderdaad ivm het eventuele opzwellen. kan me ook wel voorstellen als je die boeien om hebt.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 11:29 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
![]()
Waar heeft Joanna nu weer pijn?
Belachelijk nogmaals, week zeuren, piepen, hijgen, kreunen voor Prednison, gaat ze het niet innemen, vanwege de zwellingen die het veroorzaakt.
geeeeeeeeeeeeen ideequote:Op zaterdag 19 maart 2011 11:34 schreef Sjalalamantha het volgende:
Waar heeft Joanna last van? pfffff....
depressiequote:Op zaterdag 19 maart 2011 11:34 schreef Sjalalamantha het volgende:
Waar heeft Joanna last van? pfffff....
De redactie zal echt wel toestaan dat die boeien losser of af gaan als ze werkelijk zwelt.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 11:34 schreef angeljacky het volgende:
[..]
Ik hoorde haar gisteren zeggen dat ze gaat beginnen als ze weer los zijn, dit inderdaad ivm het eventuele opzwellen. kan me ook wel voorstellen als je die boeien om hebt.
En hij is lekkerder én heeft meer poen. Gééééééérard!quote:Op zaterdag 19 maart 2011 11:23 schreef Annelies-G het volgende:
[..]
Was hij de 2e week al. Alex staat ook nr 1Maar als ik mag kiezen ga ik toch voor Geer. Hij speelt het spel prima, blijft vriendelijk en respectvol. ( net als Alex).
Ze struikelde net in de woonkamer en daardoor ging haar handboei strakker en dat doet nu pijn, en kan ze niet van zich afzettenquote:Op zaterdag 19 maart 2011 11:34 schreef Sjalalamantha het volgende:
Waar heeft Joanna last van? pfffff....
Ik zou haar ook als een prinsesje behandelen hoorquote:Op zaterdag 19 maart 2011 11:35 schreef sjampoeh het volgende:
ze zit zichzelf in de weg. ik denk dat ze als een prinsesje behandeld word thuis en dit niet trekt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |