Ik heb nog niks ontvangen iddquote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:29 schreef neen het volgende:
Oh, Viking:![]()
![]()
![]()
ik denk dat je dan wel genoeg weet
Of je stelt gewoon:quote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:31 schreef Viking84 het volgende:
Ja, ik vind het ook een beetje een onzinnig conflict, eigenlijk, maar ik weet ook niet zo goed hoe ik nu verder moet: als ik de eerste stap doe, lijkt het net alsof ik toegeef dat ik iets verkeerd heb gedaan (en ik vind dus van niet), maar de andere optie is er nog over praten en daar heb ik ook geen zin in, want dat leidt toch nergens toe.
Over 2 weken zie ik haar weer op m'n moeders verjaardag en dan moet het bij voorkeur wel even gefixed zijn, want ik heb geen zin om het risico te lopen dat ik na een half uurtje weer in de trein richting Den Haag zit.
Lady, reken je niet rijk, met de tussentijdse toetsen gooien ze er écht mensen uit. Ik hoop dat het je ligt, ik heb jaren inbound callcenter-werk gedaan en vond het leuk.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 17:42 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Dank
Ik moet dit weekend nog een test maken, en een telefonisch rollenspel, maar ik ga er voor het gemak toch maar even vanuit dat ik dat wel haal. Begin dan in april met 4 weken fulltime training. Dus kaching!!
Ik was afwezig en jullie kletsen teveel om bij te lezenquote:
quote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:32 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Of je stelt gewoon:
"Zusterlief, dit is een zinloos conflict, want we zijn/worden het toch niet eens, dus zullen we dan maar weer leuk doen?Het is van beide kanten een beetje uit de klauwen gelopen, dus laten we niet overdrijven verder".
*padam-pish* oids.
Dan zou je toch beter moeten weten, maar ik denk dat je ook wel beter weet.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 17:50 schreef Viking84 het volgende:
Overigens hebben mijn zussen zich ook altijd met mijn opvoeding bemoeid vroeger (en zich geërgerd), dus op de eoa manier komt dat nu bij ze terug. Ik merk bij mezelf dat dat ook meespeelt.
Beetje druk deze week, vandaag had ik tijd maar natuurlijk ligt hij nog op m'n kamerquote:
Dat is nog de beste optie iddquote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:32 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Of je stelt gewoon:
"Zusterlief, dit is een zinloos conflict, want we zijn/worden het toch niet eens, dus zullen we dan maar weer leuk doen?Het is van beide kanten een beetje uit de klauwen gelopen, dus laten we niet overdrijven verder".
*padam-pish* oids.
Ja maar ook al weet je beter, dan kun je je nog wel ergeren. Verstand < > emotie enzoquote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:34 schreef neen het volgende:
[..]
Dan zou je toch beter moeten weten, maar ik denk dat je ook wel beter weet.
Ik heb nog wel even geduldquote:Beetje druk deze week, vandaag had ik tijd maar natuurlijk ligt hij nog op m'n kamer
Is het niet vervelend om te wachten? Worden eventuele frustraties dan niet groter?quote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:34 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dat is nog de beste optie idd. Ze komt vast nog wel eens op MSN volgende week
. Even checken: nee daar ben ik niet geblockt
.
Ja.... je hebt gelijk. Maar ik wil het zo graagquote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:33 schreef sigme het volgende:
[..]
Lady, reken je niet rijk, met de tussentijdse toetsen gooien ze er écht mensen uit. Ik hoop dat het je ligt, ik heb jaren inbound callcenter-werk gedaan en vond het leuk.
Ja, maar nu heeft ze vier kinderen en d'r vent bij zich en m'n neefje heeft er niks mee te maken (die heeft ze er wel bij betrokken), dus nu niet zo'n handig moment.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:36 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Is het niet vervelend om te wachten? Worden eventuele frustraties dan niet groter?
Hoe weet jij waar mijn oma woont dan?quote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:31 schreef sigme het volgende:
[..]
Uniek zit ongeveer even ver van de route naar je oma als ik..
Maar als je toch wel beter weet kun je ondanks dat je emoties iets anders zeggen je nog wel anders gedragen ofzoquote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:35 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja maar ook al weet je beter, dan kun je je nog wel ergeren. Verstand < > emotie enzo.
Klopt, ik ga rechtstreeks naar Grunnquote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:29 schreef neen het volgende:
Mensen die geld vragen![]()
Oh, Viking:![]()
![]()
![]()
ik denk dat je dan wel genoeg weet
Morgen ook even treinenmisschien zie ik je in Zwolle Calimero
maar ik denk het niet want jij hoeft waarschijnlijk niet over te stappen.
quote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:40 schreef neen het volgende:
[..]
Maar als je toch wel beter weet kun je ondanks dat je emoties iets anders zeggen je nog wel anders gedragen ofzo
Soms moet je gewoon iets doen/niet doen ondanks dat je anders wilt... je kunt beter zelf de verstandige zijn en verder gezeur voorkomen. Het is net als met scheten laten, als iemand een scheet laat en het gaat stinken dan doet iedereen van "omg, nee ik was het niet hoor dit was jij" "nee, jij was het ik niet gatver" dan kun je beter zeggen "ja ik was het" ook al was je het niet want dan heb je in ieder geval geen gezeur meer. En boeiend wat anderen dan vinden.
Dat was weer even een hele goede vergelijking inderdaad.
Wel gaan doen, ik vond m ook echt heel goedquote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:51 schreef Chicolate het volgende:
Vik, ik hoor van meerdere mensen dat 'the kings speech' een erg goede film is. Zelf niet gezien.
Norg.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:40 schreef _Calimero_ het volgende:
[..]
Hoe weet jij waar mijn oma woont dan?
Dat is wel een goed idee ja! Die draait om 14:15, dus dat is een mooie tijd. Alternatief zou Les Petits Mouchoirs gewest zijn in het filmhuis.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:51 schreef Chicolate het volgende:
Vik, ik hoor van meerdere mensen dat 'the kings speech' een erg goede film is. Zelf niet gezien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |