Kap in ieder geval (ook voor jezelf) een keer met dat verleden thingie.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 13:28 schreef VacaLoca het volgende:
Ik snap wat je bedoelt. Dat ik er op wat latere leeftijd nog mee zit komt door eerder genoemde verleden en gemiste jaren. Op bepaalde gebieden ben ik mentaal ouder dan ik ben maar op sommige gebieden jonger. Meeste leeftijdsgenoten hebben gewoon standaard leventje gehad dus dan is begrip vaak ver te zoeken. Heb momenteel niet meest bruisende sociale leven door alles bij elkaar en dat voegt ook weer toe aan de onzekerheid over of iemand interesse heeft; heb altijd wel het gevoel dat je dat wel moet hebben wil een vrouw je zien als date/relatie materiaal.
Maar bij bespreken van dit onderwerp is het wel relevant om te noemen omdat hoe ik nu ben natuurlijk wel een voortvloeing van het verleden is. En dat ik bepaalde dingen dus nog moet overkomen.quote:Maar wil geen slachtoffer van mn verleden spelen dus ik houd het nog op lafheid
Vanuit mijn oogpunt.... als ik lekker met een man aan het praten ben en mijn glas is toch leeg... dan mag hij mij best wat aanbieden (als ik het zelf al niet gedaan heb, want meestal wil ik niet dat hij denkt dat als hij mij wat geeft dat ie dan kan scoren ofzowquote:Op zaterdag 19 maart 2011 02:43 schreef VacaLoca het volgende:
Maar als je op een vriendschappelijk niveau aan het ouwehoeren bent dan denk ik dat als je als man een vrouw vraagt of ze nog een drankje wilt doen dat het dan meteen is van dat vrouw in kwestie enkel denkt van 'oh hij wil wat van me en daar zit ik niet op te wachten'.
Mweh, ik ben in mijn leven toch regelmatig verhuisd waarna ik van scratch een sociaal leven op moest bouwen.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 14:05 schreef VacaLoca het volgende:
Ik gebruik het ook niet als excuus. Zie ook eerdere zin van mij:
[..]
Maar bij bespreken van dit onderwerp is het wel relevant om te noemen omdat hoe ik nu ben natuurlijk wel een voortvloeing van het verleden is. En dat ik bepaalde dingen dus nog moet overkomen.
En nee ik breng het dan ook niet zomaar ter sprake. Alleen dat je geen al te geweldig sociaal leven hebt is iets van het heden en moeilijk te verbergen (ook weinig zin om te gaan doen alsof) En dat spreekt nou eenmaal niet echt in je voordeel.
Volgens mij kan jij in ieder geval onwijs goed stappenquote:Op zaterdag 19 maart 2011 14:17 schreef kastanova het volgende:
[..]
Mweh, ik ben in mijn leven toch regelmatig verhuisd waarna ik van scratch een sociaal leven op moest bouwen.
Zonder gehinderd te zijn door een verleden is het dan slechts een kwestie van de eerste de beste aanspreken met "Hey, waar is hier in zoal iets te beleven?"
Op die manier wordt je vanzelf meegesleept naar allerlei plekken waar je weer nieuwe mensen leert kennen en zodra je die sociale kring saai vindt worden, spreek je gewoon weer iemand anders aan met dezelfde "Zuipen, afterparty, waar?"-vraag.
Op die manier ben je binnen 2 jaar een redelijk bekende verschijning met even zoveel sociale contacten.
En dan ben ík nog een vrij assertief mannetje met sociale omgangsvormen die mensen eerder afschrikt dan aantrekt, dus bij ieder ander zal het zelfs nog wat vlotter gaan.
All I'm trying to say is; zolang jij niet leeft naar je verleden, zullen anderen het ook niet doen en is het appeltje eitje.
Naja, tenzij je een lamme aap bent zonder sociale omgangsvormen, maar zo schat ik je niet in.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 19 maart 2011 14:19 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Volgens mij kan jij in ieder geval onwijs goed stappen![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I was an atheist until I realized I was God
quote:Op zaterdag 19 maart 2011 14:21 schreef kastanova het volgende:
[..]Mijn vriendin uit Dordt...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik kan ook prima stappen zonder haar.... maar dan zit je gelijk weer in the no-alcohol zone of fijn met OV/taxi![]()
Dude, ik woon op dit moment hoofdzakelijk in fucking Gróesbeek, dat is zeg maar ook niet echt "the place to be."quote:Op zaterdag 19 maart 2011 14:27 schreef VacaLoca het volgende:
Ik heb wat domme keuzes gemaakt waardoor het ook niet echt bevorderd werd. Bv middle of nowhere gaan wonen terwijl je dus je netwerk net kwijt bent geraakt. Niet meteen dagbesteding waarbij je veel in contact komt etc. Studeerde ook tijdje niet etc. Daar waar ik omgang had verliep die ook prima en leuk. Alleen was te weinig.
Eerste jaren na verhuizing zat ik ook nog te diep in de shit en daarna toch wat te weinig ondernomen ook.
Zoals ik zei werkt groei van een netwerk exponentieel... dus als 1e vriendschap wat lang uitblijft dan heb je ook geen aanknopingspunten. Dan ga je bv al samen stappen etc, vrienden van vrienden, meer mensen leren kennen etc.
Dan twijfel je ook wel over je sociale skills maar in mn vakanties, waar je toch ff anders er in staat, bleek keer op keer dat dat wel snor zit.... tot op het punt zelfs dat anderen daar naar me opkeken dat ik zo makkelijk contacten legde... de ironie.
Eigen fout zit er vooral in dat ik niet zelf genoeg forceer om me in de levende wereld te bevinden in NL. Als het op me af komt dan ga ik daar makkelijk in mee maar het zelf opzoeken/forceren ben ik wel gebrekig in geweest.
Waarom niet?quote:Op zaterdag 19 maart 2011 14:57 schreef Thornado het volgende:
lol...speeddaten..eens, maar nooit meer
Tjah, dat zegt elke vrouw maar moet zeggen krijg soms toch een andere indruk. Het gaat van vaak sms'en en je meteen aanspreken wanneer je online komt op Paiq tot de cold shoulder. Doe je de suggestie om af te spreken dan is de situatie opeens weer compleet omgedraait.quote:
Dat is waar... ben echter niet op zoek naar een relatie of zo maar gewoon fun terwijl het wel lijkt dat iedere dame op zoek is naar een relatie. Kortom vanuit hun oogpunt als er niet snel gedate wordt dan is het al gauw 'fuck u'.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 13:46 schreef Chawi het volgende:
Maar ik was wel van het snelle daten. Alleen IRL weet je wat je daadwerkelijk voor vlees in de kuip hebt. En laat nu best vaak zijn voorgekomen dat de foto's niet echt leken op het werkelijke plaatje...
Dus snel daten, better safe than sorry
Ben ik niet met je eens, Groesbeek is zeker wel de place to be. Nu ben ik er ook geboren en gedeelte van mijn leven getogen!quote:Op zaterdag 19 maart 2011 14:43 schreef kastanova het volgende:
[..]
Dude, ik woon op dit moment hoofdzakelijk in fucking Gróesbeek, dat is zeg maar ook niet echt "the place to be."
En m'n laatste avond "sociale contacten" op doen bestond uit een frustrerende discussie met een Afrikaanse studente die met me wilde "partyen" over de Engelse vertaling van uier en het (succesvol) overtuigen van een SPW-er dat zij goedkoop was en ik daarentegen tof.
Met als absolute hoogtepunt het samen met een oud-collega en een vriendin door middel van sociale druk overtuigen van een 40-jarige Bosnische kerel dat er erwten in zijn kut groeiden.
Je gaat me niet wijs maken dat je wat betreft sociale omgangsvormen dommere keuzes dan dat hebt hebt gemaakt.
Schijt aan de wereld hebben, je nergens wat van aantrekken en doen waar je zin in hebt; als je dat doet komt het vanzelf goed.
En als je dat van nature niet gewoon lukt, dan zorg je maar dat je al dronken de kroeg binnen komt en forceer je het op die manier.
Dude, er is hier slechts één tent waar, naast de plaatselijke dorpsalcoholist en zijn twee vrienden, ook nog andere mensen komen en zelfs dáár ben ik nog nooit geweest vanwege het te hoge kansloosheidsgehaltequote:Op zaterdag 19 maart 2011 15:42 schreef Superlam het volgende:
[..]
Ben ik niet met je eens, Groesbeek is zeker wel de place to be. Nu ben ik er ook geboren en gedeelte van mijn leven getogen!
Nee... dat heet nu Fok!quote:Op zaterdag 19 maart 2011 15:46 schreef kastanova het volgende:
Wel bizar dat hier vanuit het niets ineens iemand uit Groesbeek het topic binnen komt vallen trouwens.
Vooroordelenquote:Op zaterdag 19 maart 2011 15:45 schreef kastanova het volgende:
[..]
Dude, er is hier slechts één tent waar, naast de plaatselijke dorpsalcoholist en zijn twee vrienden, ook nog andere mensen komen en zelfs dáár ben ik nog nooit geweest vanwege het te hoge kansloosheidsgehalte.
Oh Oh Groesbeekquote:Op zaterdag 19 maart 2011 15:53 schreef kastanova het volgende:
[..]
Dude, check de artiesten: http://www.dehoeve.nl/
En dan krijg je dit er als bonus bij.
quote:Op zaterdag 19 maart 2011 16:10 schreef Dizorn het volgende:
Kunnen we daar geen Meet organiseren dan Kasta? Lijkt me de perfecte locatie
Op paiq zit ook een hoog gehalte met bindingsangst meiden. Als je die na 3x chatten om een date vraagt, voelen ze zichzelf al in een hoek gezetquote:Op zaterdag 19 maart 2011 13:46 schreef Chawi het volgende:
Ik werd niet pissig in ieder geval. Maar ik was wel van het snelle daten. Alleen IRL weet je wat je daadwerkelijk voor vlees in de kuip hebt. En laat nu best vaak zijn voorgekomen dat de foto's niet echt leken op het werkelijke plaatje...
Dus snel daten, better safe than sorry
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |