.quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:24 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Zelf schieten. Met de Arabische Liga, UK, Denemarken en Malta.
quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:25 schreef Marksen het volgende:
Al Jazeera ticker: Bronnen melden dat Frankrijk zich voorbereidt op het uitvoeren van bombardementen op Bab Aziziya compound zodra de resolutie een feit is.
Told you so.quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:25 schreef Marksen het volgende:
Al Jazeera ticker: Bronnen melden dat Frankrijk zich voorbereidt op het uitvoeren van bombardementen op Bab Aziziya compound zodra de resolutie een feit is.
Haha die Fransen zijn echt pissed op de Gadaffi's.quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:25 schreef Marksen het volgende:
Al Jazeera ticker: AJ bronnen melden dat Frankrijk zich voorbereidt op het uitvoeren van bombardementen op Bab Aziziya compound zodra de resolutie een feit is.
Dat wordt dus geen liverpool kijken zometeen, maar live bombardementen van de Fransen.quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:26 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
#SultanAlQassemi Sultan Al Qassemi
Al Jazeera: Reuters: UN draft resolution authorises no-fly zone over Libya
6 minutes ago
Hier staat slechts dat de voorgestelde resolutie een no-fly-zone inhoudt, wat we al wisten.quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:27 schreef rakotto het volgende:
[..]
Dat wordt dus geen liverpool kijken zometeen, maar live bombardementen van de Fransen.
Waarom hebben Nederlanders zo vaak een hekel aan de Fransen?quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:27 schreef von_Preussen het volgende:
Blijkbaar zijn de Fransen bang om hun belangen in Libië als Ghadaffi aan de macht blijft.
De Fransen blijven toch het naarste rotvolk wat er is.
Oliedeals.quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:29 schreef Chooselife het volgende:
Ik ben benieuwd welk diplomatiek cadeau de Russen en de Chinezen terug krijgen.
Eén van formaat, schat ik zo.
Wat denk je dat er gebeurd als er (Franse) vliegtuigen in het Libische luchtruim komen?quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:28 schreef Monidique het volgende:
[..]
Hier staat slechts dat de voorgestelde resolutie een no-fly-zone inhoudt, wat we al wisten.
Zo te zien maar een kilometer bij een kilometer breed. Midden in een stad. Kan van alles misgaan.quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:29 schreef Marksen het volgende:
Het Bab Aziziyah terrein is in ieder geval perfect om flink te bunker busteren. Groot gebied en geen woningen van onschuldige burgers in de buurt.
Ja, maar ik bedoel, het is geen nieuw nieuws. Er lijkt gedacht te worden dat het is aangenomen, dat is het niet.quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:31 schreef Mr_Memory het volgende:
[..]
Wat denk je dat er gebeurd als er (Franse) vliegtuigen in het Libische luchtruim komen?
Dan gaat er volgens mij toch echt geschoten worden, en dat gaat van kwaad tot erger.
Ze hebben gelijk, het zijn honden die verwaande Fransmannetjes.quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:31 schreef ChristianLebaneseFront het volgende:
[..]
Waarom hebben Nederlanders zo vaak een hekel aan de Fransen?
Dan is het oorlog ja. Maar weet wel dat Khaddafi dan zo onder de voet wordt gelopen.quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:31 schreef Mr_Memory het volgende:
[..]
Wat denk je dat er gebeurd als er (Franse) vliegtuigen in het Libische luchtruim komen?
Dan gaat er volgens mij toch echt geschoten worden, en dat gaat van kwaad tot erger.
Een patriottisch volk honden noemen.quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:32 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Ze hebben gelijk, het zijn honden die verwaande Fransmannetjes.
Oh op die fietsquote:Op donderdag 17 maart 2011 20:32 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ja, maar ik bedoel, het is geen nieuw nieuws. Er lijkt gedacht te worden dat het is aangenomen, dat is het niet.
Dat geloof ik niet. Hij zat al wat eerder te pushen dat het deze richting op zou gaan. Wat erachter zit weet ik niet maar ik denk eerder dat het een rationele strategische zet. Wellicht wordt later duidelijker wat erachter zit of welke zaken 1+1=2 maken wat betreft het pushen voor sancties.quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:32 schreef Chooselife het volgende:
Ik heb wel het idee dat Sarkozy vanuit emotie regeert en reageert. Dat is een slechte zaak. Kan alleen maar slechter uitpakken voor de Fransen. Tè emotionele regeringsleiders hebben nog nooit iets goeds gebracht in de historie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |