quote:Ze gaat niet naar Curaçao, geen tijd.................
Bijna nog overvaren,quote:16-3-2011
Na meer dan een maand aan wal zijn Guppy en ik weer onderweg. Zowel Guppy als ik genieten ervan. Een heerlijke wind van achter blaast ons met een gemmidelde snelheid van 7 kn op de volgende besteming af, de San blas eilanden.Tot nu toe 2 vrachtschepen tegen gekomen die beide op ramkoers lagen. En volgens mij zagen ze guppy niet, ik heb ze opgeroepen. De 1e antwoorde en wijzigde koers. van de 2e kreeg ik geen antwoord maar door haaks weg te varen ontliep ik ook dit monster.Vandaag heb ik me het meest van de dag vermaakt met naar de zee en golven te kijken. Dat verveeld nooit. ik heb nog zo n 500 mijl van de 675 mijl (926 km van de 1250 km)te gaan en verwacht zaterdag of zondag aan te komen.
Laura
Ze zou een schoolmeijse moeten zijn, maar ja.. Het is al heel wat als een vrachtschip de koers wijzigt voor een plezierbootje. Even de koers wijzigen van zo'n monster is geen kleinigheid, heb ik me laten vertellen. Als de überhaupt al kan.quote:Op woensdag 16 maart 2011 20:06 schreef BabeWatcher het volgende:
en ons Laura is weer op weg
[..]
Bijna nog overvaren,kankerschipper, vaar even lekker langs Somalië als je zo'n held bent, maar laat ons Laura met rust.
Ze moet echt wat meer tijd aan haar Nederlands besteden, maar goed, Laura is een zeilmeisje, geen taalmeisje.
Het is ook echt een kind om eerst d'r "telefoon" te pakken om zeeschepen te laten uitwijken, en dan pas zelf koers te wijzigen.quote:Op woensdag 16 maart 2011 21:47 schreef Alleskids het volgende:
Voor de zeevaarders onders ons - dan valt Laura af, mocht ze de forum toevallig lezen, tussen het temmen van de wereld zeeen door - hoe zit het met de voorrang regels op zee. Zoals reeds gemeld, dat een groot schip niet zomaar effe een parkeerhaven in varen om een plezierjachtje voorbij te laten. Normaal gesporken zou de pleziervaart voorrang moeten geven aan de beroepsvaart. Op de kleine schepen voorrang aan de grote, omdat de kleine normaal wendbaarder zijn.
Toch wel handig, om iig de verkeersregels te kennen:quote:Op woensdag 16 maart 2011 20:06 schreef BabeWatcher het volgende:
en ons Laura is weer op weg
[..]
Bijna nog overvaren,kankerschipper, vaar even lekker langs Somalië als je zo'n held bent, maar laat ons Laura met rust.
Ze moet echt wat meer tijd aan haar Nederlands besteden, maar goed, Laura is een zeilmeisje, geen taalmeisje.
Bron: http://www.navcen.uscg.gov/quote:A sailing vessel must give way to:
• Any vessel not under command
• Any vessel restricted in its ability to maneuver
• A vessel engaged in commercial fishing
Daarom nam die ander waarschijnlijk niet op? Omdat ze niet eens reageren op een kind met zo'n verzoek?quote:Op donderdag 17 maart 2011 10:25 schreef spuitje het volgende:
Zou het niet gewoon stoerdoenerij zijn? Kan me niet voorstellen dat je een vrachtschip gaat bellen met de vraag of ze even van koers willen veranderen? Dat lijkt me toch wel heel dom of heel arrogant.
Jij bent de tweede die het woord gebruikt, als je het plaatje in de OP niet meetelt.quote:Op donderdag 17 maart 2011 10:51 schreef thumbnail het volgende:
Dom topic waar men zo met het woord kanker strooit.
Babe_Watcher gebruikte het ook, ik weet niet of het een citaat was.quote:Op donderdag 17 maart 2011 11:54 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Jij bent de tweede die het woord gebruikt, als je het plaatje in de OP niet meetelt.
Ik heb nooit een avatar gehadquote:Op donderdag 17 maart 2011 12:02 schreef Disana het volgende:
[..]
Babe_Watcher gebruikte het ook, ik weet niet of het een citaat was.
Waar is je avatar, of vergis ik me nu en heb je die nooit gehad?
Vond je het erbarmelijke Nederlands in haar laatste blog niet schokkend genoeg?quote:Op donderdag 17 maart 2011 12:06 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Hebben we geen schandaaltjes over Laura meer?
quote:Wat prachtig om te lezen hoe je zo'n groot vrachtschip aanroept en hem gewoon even zijn koers laat verleggen! Uit de weg, hier komt Zeilmeisje! Schitterend om te zien dat je je door niemand van je plan laat afhouden - of het nu een bekrompen pennenlikkende jeugdzorgambtenaar is of de stuurman van een mammoettanker - jij gaat door!
Een vrachtschip moet in bepaalde gevallen gewoon uitwijken voor een zeilschip. Zelfs als daar een klein zeurend blaagje in zit. In de meeste gevallen is een vrachtschip niet beperkt manouvreerbaar. Bij beperkt manouvreerbaar moet je denk aan een schip in een uitzonderlijke situatie. Bijvoorbeeld als er problemen zijn met de stuurinrichting.quote:Op donderdag 17 maart 2011 00:33 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Toch wel handig, om iig de verkeersregels te kennen:
[..]
Bron: http://www.navcen.uscg.gov/
Een vrachtschip, is per definitie beperkt in zijn vermogen om te manoeuvreren.
"In bepaalde gevallen"......welke gevallen zijn dat dan byvoorbeeld?quote:Op donderdag 17 maart 2011 12:52 schreef EenzameFietser het volgende:
[..]
Een vrachtschip moet in bepaalde gevallen gewoon uitwijken voor een zeilschip. Zelfs als daar een klein zeurend blaagje in zit. In de meeste gevallen is een vrachtschip niet beperkt manouvreerbaar. Bij beperkt manouvreerbaar moet je denk aan een schip in een uitzonderlijke situatie. Bijvoorbeeld als er problemen zijn met de stuurinrichting.
Verders is de hele reis natuurlijk een leuke vakantie, die Laura gewoon had moeten gaan ondernemen NA haar 18de verjaardag.
quote:Op donderdag 17 maart 2011 12:12 schreef Disana het volgende:
Oh ja, en deze:
Koop een minicat en sponsors mij.
http://www.lauradekker.nl/Journaal.html
Ze zal van papa meegekregen hebben dat anderen genoeg geld hebben om jou een handje te helpen.quote:Op donderdag 17 maart 2011 13:31 schreef spuitje het volgende:
[..]
![]()
"Ëen leuke manier om mij te sponsoren...."
Die dingen zijn verkrijgbaar vanaf ongeveer ¤ 3000,-- maar zij praat erover alsof het om een pondje suiker gaat!
3000 pleuro voor een opblaasboot?quote:Op donderdag 17 maart 2011 13:31 schreef spuitje het volgende:
[..]
![]()
"Ëen leuke manier om mij te sponsoren...."
Die dingen zijn verkrijgbaar vanaf ongeveer ¤ 3000,-- maar zij praat erover alsof het om een pondje suiker gaat!
Op zich zo schokkend dat ik niet begrijp dat een weldenkende ouder haar niet zo hard als een penalty van Koeman terugkickt naar de schoolbanken..quote:Op donderdag 17 maart 2011 12:12 schreef Disana het volgende:
[..]
Vond je het erbarmelijke Nederlands in haar laatste blog niet schokkend genoeg?
Net even een stukje van een filmpje gekeken, omdat ik toch met eigen ogen wilde zien hoe haar presentatie tijdens de HISWA ging.quote:Op donderdag 17 maart 2011 14:13 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Op zich zo schokkend dat ik niet begrijp dat een weldenkende ouder haar niet zo hard als een penalty van Koeman terugkickt naar de schoolbanken..
Maar ja, de afstomping slaat toe. Haar Nederlands is zo *kankerverwekkend slecht dat haar taalfouten geen indruk meer maken.
*Speciaal voor Thumbnail, krijgt ie toch nog gelijk.
Vanaf hequote:Op donderdag 17 maart 2011 14:08 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
3000 pleuro voor een opblaasboot?
nou ja het loopt maar 650 euro extra op,.. als je 3000 over hebt voor een opblaasboot kunnen die 650 eurootjes er ook nog wel vanaf,...quote:
Nou, ik vind het toch best fikse bedragen. Maar goed, je moet er wat voor over hebben om "Laura Dekker" op je zeiltje te hebben staan natuurlijk. Voor een Gaastra trui betaal je tenslotte ook meer dan voor een trui waar geen merk op staat maar eveneens van een goede kwaliteit is. Om maar iets te noemen.quote:Op donderdag 17 maart 2011 14:52 schreef FransjeVanDusschoten het volgende:
[..]
nou ja het loopt maar 650 euro extra op,.. als je 3000 over hebt voor een opblaasboot kunnen die 650 eurootjes er ook nog wel vanaf,...
zoals ik al eerder zei: gelukkig gaat het geld pas naar laura lekker als je haar naam vermeld.
Die heeft LD toch ook? Gekregen van een andere sponsor? Heeft het kind straks drie boten.quote:Op donderdag 17 maart 2011 15:22 schreef FransjeVanDusschoten het volgende:
is ook veel geld, voor nog 1000 erbij heb je een redelijke zodiac, daar zou ik dan voor gaan veel degelijker
Als ze dan die bol nog niet rond komt, weet ik het ook niet meer.quote:Op donderdag 17 maart 2011 15:26 schreef spuitje het volgende:
[..]
Die heeft LD toch ook? Gekregen van een andere sponsor? Heeft het kind straks drie boten.
Voor de waarde van al die spullen en de sponsorgelden had ze ook een cruise kunnen boeken, wellicht.quote:Op donderdag 17 maart 2011 16:06 schreef Gia het volgende:
[..]
Als ze dan die bol nog niet rond komt, weet ik het ook niet meer.
Maar voor het maken van een cruise had ze geen sponsoren gevondenquote:Op donderdag 17 maart 2011 16:53 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Voor de waarde van al die spullen en de sponsorgelden had ze ook een cruise kunnen boeken, wellicht.
Nee, dan had ze een opleiding moeten volgen en werken voor de kost en haar vakantie.quote:Op donderdag 17 maart 2011 17:32 schreef spuitje het volgende:
[..]
Maar voor het maken van een cruise had ze geen sponsoren gevonden
icm. de oorspronkelijke TT sloeg het nog ergens op, maar ja.. Eigenlijk is een OP overbodig. Laura de Vakantiepuber behoeft geen introductie meer..quote:
Je kunt haar blog hier lezen.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 16:38 schreef outcast_within het volgende:
wie wat waar hoe? kon uit de OP niet vinden of ze nu al bezig was, en met wie en waarmee en waarnaartoe.
Zit je nou de nieuwswaarde van de centrale met die van LD te vergelijkenquote:Op vrijdag 18 maart 2011 17:33 schreef outcast_within het volgende:
ja maar de enige reden dat ik hier ben is dat ik zag dat euleusis dit topic had gemaakt
Kern centrale OP is informatiever
Ja dat viel me ook opquote:Op vrijdag 18 maart 2011 17:37 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Zit je nou de nieuwswaarde van de centrale met die van LD te vergelijken?
De boodschap is duidelijk: sponsors en fans, als jullie van me houden, sturen jullie kussentjes.quote:Behalve dat m'n kussentje echt aan vervanging toe is, is ie nu ook nog vies zout en doorweekt.
Of doe een bod op haar zoute kussentjequote:Op vrijdag 18 maart 2011 18:20 schreef Disana het volgende:
[..]
De boodschap is duidelijk: sponsors en fans, als jullie van me houden, sturen jullie kussentjes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |