quote:
Ik associeer dominantie met 'klootzak'. Dat is wel een valkuil in deze, dat ik hem op basis daarvan niet zou durven vertrouwen. Maar toch zegt mijn verstand dat dit een man is die weet wat hij wil, maar dat ik in de praktijk veel meer van hem zou accepteren dan hij van mij. Hij vindt holebi's onnatuurlijk en ik ben openlijk biseksueel. Hij spreekt geen Nederlands en zelfs geen Engels. Er zitten nogal wat haken en ogen aan.quote:Op woensdag 16 maart 2011 22:14 schreef Chawi het volgende:
[..]
Uhuh, is zeker een heerlijke kop om naar te kijken![]()
Seven...misschien juist wel goed voor je de "niet goede, maar uitdagende" kantjes van meneer. En lijkt me wel dat je een beetje dominante man kan en moet hebben. Wellicht kan je daarbij wel je rust en geborgenheid vindenEn helpt het om hem te devalueren als knotsneger?
OK OK, dus niet meer op de datingsites dan?quote:Op woensdag 16 maart 2011 22:15 schreef Chawi het volgende:
[..]
Als de juiste vent voor mij op dit moment. Kan niet zeggen dat ik het over 10 jaar nog zo zie. Zoals het nu gaat, hoop ik van wel
Goed dat je jouw eigen valkuil al inziet, want jouw dominantie=klootzak is net zo stom/dom/onwaar als zijn holebi's=onnatuurlijk..Laat hem maar eens een documentaire over Bonobo's zienquote:Op woensdag 16 maart 2011 22:20 schreef Seven. het volgende:
Ik associeer dominantie met 'klootzak'. Dat is wel een valkuil in deze, dat ik hem op basis daarvan niet zou durven vertrouwen. Maar toch zegt mijn verstand dat dit een man is die weet wat hij wil, maar dat ik in de praktijk veel meer van hem zou accepteren dan hij van mij. Hij vindt holebi's onnatuurlijk en ik ben openlijk biseksueel. Hij spreekt geen Nederlands en zelfs geen Engels. Er zitten nogal wat haken en ogen aan.
Nou ja, nu weet ik dat er veel schuilgaat achter die knots dus de devaluatie mag niet baten.
Ghe, is wat voor te zeggen. Maar leuk voor je, iedere keer als iemand zich hier af komt melden dan heb ik weer zoiets van 'wie weet is dat voor mij toch nog niet zo onbereikbaar' dus meer mensen afmelden please.quote:Op woensdag 16 maart 2011 22:26 schreef Chawi het volgende:
Niet meer op datingsites. Heb in het begin echt wel moeten afkicken. Hadden een leuk groepje op de RP chat, maar ga geen geld betalen om alleen te kunnen chatten
Denk niet dat dat écht verschil zal makenquote:[..]
Goed dat je jouw eigen valkuil al inziet, want jouw dominantie=klootzak is net zo stom/dom/onwaar als zijn holebi's=onnatuurlijk..Laat hem maar eens een documentaire over Bonobo's zien
Wees blij dat iemand je een berichtje stuurtquote:Op woensdag 16 maart 2011 22:44 schreef picardmike het volgende:
Ha getver krijg ik een berichtje van Mizzmaris (NL79467240).
Is een Congolees zeker, zijn meestal leuke mensen. Hele zachte stem meestal. Je loopt trouwens zijn rationaliteit te prijzen. Wat moet jij nou met een Latino!quote:Op woensdag 16 maart 2011 22:36 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ghe, is wat voor te zeggen. Maar leuk voor je, iedere keer als iemand zich hier af komt melden dan heb ik weer zoiets van 'wie weet is dat voor mij toch nog niet zo onbereikbaar' dus meer mensen afmelden please.
[..]
Denk niet dat dat écht verschil zal maken. Zijn belevingswereld is wel heel anders dan de mijne hoor, hij is bijvoorbeeld echt een trotse Afrikaan en praat daar bijzonder passioneel over bijvoorbeeld
. Ik kan dan mijn lach amper inhouden, niet om de inhoud maar om de manier waarop hij spreekt
. Inclusief wilde armgebaren, alle rationaliteit overboord terwijl hij heel rationeel is. Hij houdt van zijn geboorteland, wel heel bewonderenswaardig maar stel dat hij die discussie aangaat met mijn vrienden
. Zou nog lachen worden. Overigens heb ik altijd gedacht 'no way, een Afrikaan' maar puur het feit dat hij uit Afrika interesseert me geen fuck meer. Mja, maar eens aftasten hoe diep die cultuurverschillen gaan, dan maar. Als het me tegen gaat staan, ben ik weg.
Tja moet je blij zijn als je honger hebt en er iemand in je bek wil schijten. Alleen als je erge honger hebt misschien..quote:Wees blij dat iemand je een berichtje stuurt . Beter dan geen toch?
Als je zo hebt meegelezen, dan weet je dat hét Seven isquote:Op woensdag 16 maart 2011 22:49 schreef Chawi het volgende:
Laat los en geniet, echt waar, meer pijn doet het niet
Ik ben nog niet Seven discussie moe ;-)quote:Op woensdag 16 maart 2011 22:54 schreef Godshand het volgende:
[..]
Als je zo hebt meegelezen, dan weet je dat hét Seven is
Open er een topic overquote:Op woensdag 16 maart 2011 22:54 schreef Chawi het volgende:
[..]
Ik ben nog niet Seven discussie moe ;-)
Omdat de Seven discussie nu vaak genoeg hier gevoerd is en het alleen maar lange lappen tekst tussen Kasta en Seven oplevert.quote:
Goede manier om er vanaf te komen jaquote:Op woensdag 16 maart 2011 23:19 schreef Chawi het volgende:
Lol Godshand, gewoon even vragen vooraf of ze er last van heeft
Neh, ik val niet op Aziaten.quote:Op donderdag 17 maart 2011 11:24 schreef skippy22 het volgende:
Ach volgende week heeft Seven een japanner...
Congolezen zijn OK maar dit is een Ivoriaan. En rationeel is misschien niet de juiste omschrijving. Hoewel, naar zijn cultuurstandaarden is hij zeer rationeel en kalm, tot hij over de Afrikaanse trots begint. Latino vriendje zou ik nooit willen, in de regel zijn die jaloers en bezitterig omdat ze zelf rondneuken.quote:Op woensdag 16 maart 2011 22:50 schreef picardmike het volgende:
[..]
Is een Congolees zeker, zijn meestal leuke mensen. Hele zachte stem meestal. Je loopt trouwens zijn rationaliteit te prijzen. Wat moet jij nou met een Latino!
Aangeven dat je nooit kinderen zou willen en dat je zelfs een sterilisatie overweegt zodat je zonder condooms kunt neuken wanneer je wil dan?quote:Op woensdag 16 maart 2011 23:22 schreef Godshand het volgende:
[..]
Goede manier om er vanaf te komen ja
Of zeg gewoon dat je agressieproblemen krijgt van oestrogeen.quote:Op donderdag 17 maart 2011 11:34 schreef Seven. het volgende:
Aangeven dat je nooit kinderen zou willen en dat je zelfs een sterilisatie overweegt zodat je zonder condooms kunt neuken wanneer je wil dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |