En je moet ook tegen de kop van die del aankijkenquote:Op zaterdag 19 maart 2011 12:41 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Dat zijn dan programma's die ik direct wegzap. Verheerlijking van die BN-ers
Verschrikkelijk. Het schijnt te scoren.... Het erge is dat de kijker daaraan gaan spiegelen. Moet je die vrouwtjes van half 20 eens zien.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 12:51 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
En je moet ook tegen de kop van die del aankijken![]()
Dat kopieer gedrag is inderdaad een groot onderschat probleem. Want wat men tegenwoordig allemaal krijgt voorgeschoteld, in combinatie met dingen die je zo in de schoot worden geworpen (boekverslag downloaden, social media etc) zorgt echt voor uitzonderlijk schaapachtig gedrag.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 12:51 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
![]()
Vreselijk: Henk Jan Smits.____________________!
Het ergste is dat ze maatschappelijk worden vergoddelijkt.![]()
Tja, met programma's als Oh Oh Cherso, een hit nota bene, die vulgaire troep zal alleen maar erger worden. Het is een en al oppervlakkigheid en uiterlijk vertoon.
Ik verlang weer naar tijden toen we nog alleen Nederland 1 en 2 hadden en nog fatsoenlijke inhoudelijke programma's verschenen.
Het land is verder op drift dan menigeen denkt. Vanmorgen las ik nog een artikel over hoe verhufterd Nederland is geworden..... Dat schijnt in Duitsland en Belgie stukken minder te zijn...
quote:Op zaterdag 19 maart 2011 12:53 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Verschrikkelijk. Het schijnt te scoren.... Het erge is dat de kijker daaraan gaan spiegelen. Moet je die vrouwtjes van half 20 eens zien.____!
Tuurlijk.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 13:13 schreef Auti het volgende:
[..]
Ben jij ook al naar Gooische Vrouwen geweest?
Kijk, dat dit soort dingen op shownieuws komen heb ik geen probleem mee, want dat kijk ik toch niet.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 12:30 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ja, het kan nog erger: het nieuws over de gezondheid van de vader van Frans Bauer. Ja, de vader van....ook al nieuws tegenwoordig_!
Duitsers zijn altijd erg scherp en punctueel, dat is een goede eigenschap. Helaas heerst er nog steeds een grote smet op het Duitse volk, maar ik vind ze in vele opzichten bijzonder goed bezigquote:Op zaterdag 19 maart 2011 13:29 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Kijk, dat dit soort dingen op shownieuws komen heb ik geen probleem mee, want dat kijk ik toch niet.
Maar als ik het journaal kijk wil ik geinformeerd worden over hetgeen was echt belangrijk is en wat invloed heeft op de maatschappij. Een poliep van Frans Bauer heeft geen invloed op de maatschappij, dus voor mij ook geen relevantie voor een journaal. In een journaal horen in mijn optiek politieke, economische en belangrijke maatschappelijke (dus niet shownieuws-maatschappelijke, maar bijv. iets over afgenomen criminaliteit) te zitten, en dan het liefst ook wereldwijd.
Moet zeggen dat ik altijd het Duitse (19u00) en Nederlandse (19u30) nieuws probeer te kijken, daarbij is het Duitse dan altijd net wat "dieper" en haalt wat meer belangrijke en minder persoonlijke onderwerpen aan.
Het zal vast niet als een verassing komen dat ik half Duitser ben, en het zeker met je eens ben, er is toch een mentaliteitsverschil tussen Duitsland en Nederland.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 13:32 schreef Auti het volgende:
[..]
Duitsers zijn altijd erg scherp en punctueel, dat is een goede eigenschap. Helaas heerst er nog steeds een grote smet op het Duitse volk, maar ik vind ze in vele opzichten bijzonder goed bezig
Ik ben zelf vreselijk Hollands, ook meer een boerachtig type dan een stadsmens. En in mijn familie zit veel narigheid met de Duits/Nederlandse geschiedenis (geen haters) . Mijn overgrootopa is omgebracht in een kamp en mijn opa en oma hadden joden op zolder, ik ben dus zeg maar qua 2e wereld oorlog extra bewust groot gebracht, vind het ook erg interessant..quote:Op zaterdag 19 maart 2011 13:41 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Het zal vast niet als een verassing komen dat ik half Duitser ben, en het zeker met je eens ben, er is toch een mentaliteitsverschil tussen Duitsland en Nederland.
En die smet, daar zit ik niet zo mee, daar kan ik heel nuchter over relativeren.
Volgens mij heerst dat alleen maar met het EK of WK en dan is het nog bij een bepaald soort volk. En tja, zelfs de grootste tjappies moeten toch toegeven dat er uit Duitsland goede auto's komen. Anders zouden ze niet zo massaal in die Golfjes rijden.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 13:32 schreef Auti het volgende:
[..]
Duitsers zijn altijd erg scherp en punctueel, dat is een goede eigenschap. Helaas heerst er nog steeds een grote smet op het Duitse volk, maar ik vind ze in vele opzichten bijzonder goed bezig
Ik woon zelf in een kustplaats en dan is er dat zogenaamde extraatje in de lente en de zomerquote:Op zaterdag 19 maart 2011 14:31 schreef Captain_Maximum het volgende:
[..]
Volgens mij heerst dat alleen maar met het EK of WK en dan is het nog bij een bepaald soort volk. En tja, zelfs de grootste tjappies moeten toch toegeven dat er uit Duitsland goede auto's komen. Anders zouden ze niet zo massaal in die Golfjes rijden.
En dat vind je materialistisch?quote:Op zaterdag 19 maart 2011 13:52 schreef Auti het volgende:
En dan is er nog het voetbal...Ik snap het niet. Maar ondertussen geilt iedereen op Mercedes, BMW danwel AUDI
Dat ging niet over materialistisch volgens mij, maar over dat "wij Nederlanders" altijd zo negatief doen over Duitsers, maar wel Duitse auto's willen. Als Duitsers dan zo slecht en "fout" zijn, zouden we principieel ook niet hun auto's moeten willen. Dat was volgens mij wat Auti bedoelde.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 15:54 schreef ScarFace- het volgende:
[..]
En dat vind je materialistisch?
En zelf ben je niet materialistisch ingesteld?
Jeetje, wat oud!quote:Op zaterdag 19 maart 2011 16:14 schreef Pandora73 het volgende:
Even een nieuwsgierig vraagje, hoe oud zijn jullie eigenlijk? Ik heb bij Auti het idee van een redelijk jonge man (20-25), EchtGaaf zo ergens begin 30, maar Schaal9 heb ik dan weer helemaal geen beeld bij... Gewoon even nieuwsgierig dus. En om te kijken of ik goed kan gokken
O en om zelf ook wat terug te geven: ik ben 37.
28 jaar jong meestalquote:Op zaterdag 19 maart 2011 16:14 schreef Pandora73 het volgende:
Even een nieuwsgierig vraagje, hoe oud zijn jullie eigenlijk? Ik heb bij Auti het idee van een redelijk jonge man (20-25), EchtGaaf zo ergens begin 30, maar Schaal9 heb ik dan weer helemaal geen beeld bij... Gewoon even nieuwsgierig dus. En om te kijken of ik goed kan gokken
O en om zelf ook wat terug te geven: ik ben 37.
Materialistisch is een groot woord, maar in deze vindt ik het niet relevant. Het gaat erom dat deze merken (die zijn typisch en bekend, er is nog heel veel meer goed Duits spul) algemeen verheerlijkt worden, naast dat ze gewoon goed zijn. Dit soort auto's zijn gewoon statussymbolen, of je nou een 316i rijdt of een RS6, met zo'n auto zit je goed. (zelf verheerlijk ik de degelijkheid).quote:Op zaterdag 19 maart 2011 15:54 schreef ScarFace- het volgende:
[..]
En dat vind je materialistisch?
En zelf ben je niet materialistisch ingesteld?
Ik ben 30. Met een geest van 16 en een ontwikkeling van 20, of zoiets. En ik zie er ook uit als 23 ofzo maar ik ben eigenlijk best oudquote:Op zaterdag 19 maart 2011 16:14 schreef Pandora73 het volgende:
Even een nieuwsgierig vraagje, hoe oud zijn jullie eigenlijk? Ik heb bij Auti het idee van een redelijk jonge man (20-25), EchtGaaf zo ergens begin 30, maar Schaal9 heb ik dan weer helemaal geen beeld bij... Gewoon even nieuwsgierig dus. En om te kijken of ik goed kan gokken
O en om zelf ook wat terug te geven: ik ben 37.
Ik had hier even over heen gelezen, maar dit is wel precies wat ik bedoel.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 16:16 schreef Pandora73 het volgende:
[..]
Dat ging niet over materialistisch volgens mij, maar over dat "wij Nederlanders" altijd zo negatief doen over Duitsers, maar wel Duitse auto's willen. Als Duitsers dan zo slecht en "fout" zijn, zouden we principieel ook niet hun auto's moeten willen. Dat was volgens mij wat Auti bedoelde.
Ik ook. Tijdje terug vond iemand mijn 20 ofzoquote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:48 schreef Captain_Maximum het volgende:
Word overigens wel vaal (veel) jonger geschat.
Als ik helemaal netjes geschoren ben (ik doe meestal gewoon trimmen) dan wordt er nog wel eens om legitimatie gevraagd als ik alcohol koop in de supermarkt.quote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:48 schreef Captain_Maximum het volgende:
Word overigens wel vaal (veel) jonger geschat.
Gebeuren daar nu dan dingen die het daglicht niet verdragen kunnen?quote:Op zaterdag 19 maart 2011 21:04 schreef Auti het volgende:
Maakt er nog iemand gebruik van het irc kanaal? Misschien handig om dat weer eens in het daglicht te stellen.
quote:Op zaterdag 19 maart 2011 18:43 schreef Captain_Maximum het volgende:
25 jaar.
Maar dat staat ook in mijn profiel, dus waarschijnlijk wist je dat al.
quote:Op zaterdag 19 maart 2011 21:06 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Gebeuren daar nu dan dingen die het daglicht niet verdragen kunnen?
Autist!quote:Op zaterdag 19 maart 2011 21:06 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Gebeuren daar nu dan dingen die het daglicht niet verdragen kunnen?
Wie ik?quote:
Tuurlijkquote:Op zondag 20 maart 2011 17:13 schreef robuust89 het volgende:
[..]
Serieus, je snapt toch wel wat auti bedoeldt?
Met terugwerkende kracht?quote:Op zondag 20 maart 2011 17:17 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Tuurlijkmijn reactie was ook een (woord)grap
Neequote:
Ik weet eigenlijk niet wat ik moet denken op dit moment.quote:Op zondag 20 maart 2011 17:44 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Jij hebt denk ik een heel leuk weekend nu je weet waar je aan toe bent
Ik vind het toch een megaprestatie van je. Je hebt het wel zelf gedaan. Een vorm van een bedrijfsgoddelijkheidquote:Op zondag 20 maart 2011 18:07 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik weet eigenlijk niet wat ik moet denken op dit moment.Aan de ene kant ben ik blij aan de andere kant vind ik het niet zo veel voorstellen.
Sterker nog, ik hoop dat ze allebei een goede werkcoach krijgenquote:Op zondag 20 maart 2011 21:00 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Nou hopelijk krijgt hij een goede nieuwe coach
Zeker. Voor allen die niet op de eerste rang van het marktwahalla mogen zittenquote:Op zondag 20 maart 2011 21:01 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
Sterker nog, ik hoop dat ze allebei een goede werkcoach krijgen
Je gaat er dus waarschijnlijk niet op achteruit?quote:Op zondag 20 maart 2011 21:23 schreef DeHovenier het volgende:
Ja, ik krijg een nieuwe coach, eentje met meer ervaring, en die werkt ook bij hetzelfde bedrijf.
Ik hoop het nietquote:Op zondag 20 maart 2011 21:26 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Je gaat er dus waarschijnlijk niet op achteruit?
Het zal misschien wel ff wennen zijn, maar het zal vast goed komen.quote:Op zondag 20 maart 2011 23:53 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ik hoop het niet
Mijn coach had een tijdelijk contract, en omdat er nu minder orders zijn binnengekomen van het UWV wordt zijn contract niet verlengd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |