Weet ik niet 1100 m gisteren was Nesbitt 4/10 seconde langzamer.quote:
inderdaad, erg sterk gereden van Nesbittquote:Op zaterdag 12 maart 2011 12:36 schreef komrad het volgende:
Erg sterk van Nesbitt, onverwacht sterk zelfs. Betere opening, betere 1e ronde, gelijke laatste ronde tov Wust dus erg overtuigend van Nesbitt.
Ook erg goed van Wust trouwens
Nesbitt is het hele jaar veruit de snelste geweest op de 1000m; het ligt dus echt niet aan de laatste binnenbocht dat ze vandaag won.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 12:40 schreef Wilskracht het volgende:
[..]
Weet ik niet 1100 m gisteren was Nesbitt 4/10 seconde langzamer.
Je kan eurovisionsports.tv proberen maar ik weet niet of daar het WK op wordt uitgezonden.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 13:08 schreef Rewimo het volgende:
Is er toevallig ook een sopcast voor het schaatsen? Nos.nl doet het hier niet
Ik ga eens kijken, dank jequote:Op zaterdag 12 maart 2011 13:11 schreef Felagund het volgende:
Je kan eurovisionsports.tv proberen maar ik weet niet of daar het WK op wordt uitgezonden.
Ik zie nu dat ze alleen maar de World Cups uitzenden. Dan weet ik het ook niet.quote:
Op normale schaatsen.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 13:34 schreef Falco het volgende:
Koss was in Hamar 94 sneller dan deze 6 koekenbakkers.
En laaglandbaanquote:
De bochten zouden korter zijn dus de rechte stukken wat langer lijkt me.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 13:43 schreef Montov het volgende:
Hoelang zijn de rechte stukken in Inzell, ten opzichte van andere banen?
Ja, maar om hoeveel meter gaat dat dan?quote:Op zaterdag 12 maart 2011 13:44 schreef Agüero het volgende:
[..]
De bochten zouden korter zijn dus de rechte stukken wat langer lijkt me.
Geen idee, ik heb het alleen maar gehoord van de tv-commentaar.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 13:47 schreef Montov het volgende:
[..]
Ja, maar om hoeveel meter gaat dat dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |