nee, pokerus is alleen over te dragen door een pokemon met pokerus in je party te hebben en dat moet ook geen probleem zijn, aangezien het effect(ong 3 dagen) blijft bestaan zodra je ze in je computerbox neerzet, dus als je pokerus hebt is het aan te raden om deze over een aantal pkmn die je niet niet gebruikt te verspreiden.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 20:52 schreef MrMoon het volgende:
weet iemand ook of Pokérus is over te dragen door breeden?
dan ga ik dat idd maar even doen.. heb via GTS een female Tepig gekregen met Pokérus..quote:Op dinsdag 15 maart 2011 21:18 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
nee, pokerus is alleen over te dragen door een pokemon met pokerus in je party te hebben en dat moet ook geen probleem zijn, aangezien het effect(ong 3 dagen) blijft bestaan zodra je ze in je computerbox neerzet, dus als je pokerus hebt is het aan te raden om deze over een aantal pkmn die je niet niet gebruikt te verspreiden.
Dank voor de uitleg. Van de sites begrijp ik echter niks als pokemon n00bquote:Op maandag 14 maart 2011 19:29 schreef Rikketik het volgende:
Hier staan de verschillen op een rijtje:
http://www.serebii.net/blackwhite/exclusives.shtml
http://www.serebii.net/blackwhite/versioncity.shtml
http://www.serebii.net/blackwhite/versionbattle.shtml
Ik heb je ook geaddquote:Op maandag 14 maart 2011 17:00 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Na de elite 4 kan je met Ditto aan de slag
M'n friendcode is 1549 4367 8138
Ook geaddquote:Op maandag 14 maart 2011 17:05 schreef MrMoon het volgende:
[..]
Die van mij is 2021 8848 6590 .. ben je nu beschikbaar?
Gil!quote:Op dinsdag 15 maart 2011 21:51 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Ik heb je ook geadd
[..]
Ook geaddMijne staat nog in het vorige topic denk ik, en anders gil je maar
Ja, maar ik speel White op mn iPodquote:Op dinsdag 15 maart 2011 20:30 schreef IkWistGeenNaam het volgende:
[..]
Op school is iedereen die oude games op zijn ipod aan het spelen.
3653-9947-9315quote:
Vind ik ook maar is bij elke nieuwe generatie pokemon eerst zeg je wat zijn dat voor lelijkerds maar ga je wel aan wennen:Dquote:Op woensdag 16 maart 2011 11:01 schreef timp0e het volgende:
Ben gisteren begonnen met White, heel erg leuk! Maar wat zijn die Pokemons allemaal lelijk zeg... :$
Ben ik mee eens maar vind ook jammer dat ze er gewoon complete dieren in stoppen bijv. die duif en die hondquote:Op woensdag 16 maart 2011 11:51 schreef EnGCatjuh het volgende:
Nu ik er aan gewend ben, vind ik er echt hele leuke bij zitten. Tuurlijk zijn er ook een paar compleet mislukt (zoals die vuilnis-types) maar dat hou je altijd.
Niet fucken met Lilipup! En de laatste evolutie van pidove is ook erg tofquote:Op woensdag 16 maart 2011 12:04 schreef BadWaffel het volgende:
[..]
Ben ik mee eens maar vind ook jammer dat ze er gewoon complete dieren in stoppen bijv. die duif en die hond
ik vind die Emboar zo afschuwelijk..quote:Op woensdag 16 maart 2011 12:13 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Niet fucken met Lilipup! En de laatste evolutie van pidove is ook erg tof
afgezien van het design, blijft het de beste starter wmb.quote:Op woensdag 16 maart 2011 12:16 schreef MrMoon het volgende:
[..]
ik vind die Emboar zo afschuwelijk..
ik had het idd ook over het design.. dat is echt vreselijk.. terwijl Tepig en Pignite er nog wel oke uit zien..quote:Op woensdag 16 maart 2011 13:22 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
afgezien van het design, blijft het de beste starter wmb.
Wie is lilipup dat kleine hondje?quote:Op woensdag 16 maart 2011 12:13 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Niet fucken met Lilipup! En de laatste evolutie van pidove is ook erg tof
jep.. het enige waar hij handig voor is dat ie door zn ability regelmatig items voor je heeft..quote:Op woensdag 16 maart 2011 14:18 schreef BadWaffel het volgende:
[..]
Wie is lilipup dat kleine hondje?
Zou je een random pokémon kunnen besmetten en met mij kunnen traden?quote:Op dinsdag 15 maart 2011 21:21 schreef MrMoon het volgende:
[..]
dan ga ik dat idd maar even doen.. heb via GTS een female Tepig gekregen met Pokérus..
Ik gebruik hem ook eilk alleen nog maar om andere pokemon in victory road te levellen( vooral voor def EVs, aangezien durant 2 def EV punten geeft en Boldore 1 def en een Att EV punt).quote:Op woensdag 16 maart 2011 13:30 schreef MrMoon het volgende:
[..]
ik had het idd ook over het design.. dat is echt vreselijk.. terwijl Tepig en Pignite er nog wel oke uit zien..
ik ga mijn best doen voor jequote:Op woensdag 16 maart 2011 16:46 schreef Haerrem het volgende:
[..]
Zou je een random pokémon kunnen besmetten en met mij kunnen traden?
Ik vind Emboar juist tof.quote:Op woensdag 16 maart 2011 12:16 schreef MrMoon het volgende:
[..]
ik vind die Emboar zo afschuwelijk..
smaken verschillenquote:Op woensdag 16 maart 2011 18:44 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Ik vind Emboar juist tof.![]()
Stoerste pokémon blijft echter toch wel Krokorok.
[ afbeelding ]
volgensmij moet je met wilde pokemon vechten, maar het gaat vrij snel(ong 1 pokemon per battle).quote:Op donderdag 17 maart 2011 00:51 schreef MrMoon het volgende:
Is het om het Pokerus over te dragen voldoende om de bewuste pokemon met nog een aantal in mn party te hebben of moet ik daadwerkelijk met wilde Pokemon vechten om het over te dragen op de anderen in mn party?
thnx, dan zal ik dat even doen..quote:Op donderdag 17 maart 2011 01:08 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
volgensmij moet je met wilde pokemon vechten, maar het gaat vrij snel(ong 1 pokemon per battle).
Het wordt ook beter gebracht dan in eerdere games. Zo was er net een momentje voor Victory Road...quote:Op donderdag 17 maart 2011 08:44 schreef EnGCatjuh het volgende:
Ik vind het verhaal van B/W echt het beste verhaal in een Pokémon game ever. Er zit zo veel meer verhaal in dan normaal...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.
Pokerus is een virus waardoor je 2 keer zo veel EV-punten krijgt, niet meer expquote:Op donderdag 17 maart 2011 09:47 schreef Jesse_ het volgende:
Pokerus is een virus waardoor pokemons meer xp krijgen.
En events kan je niet ingame zien, zal je zelf in de gaten moeten houden
Voordat je je savegame laad, kan je inderdaad je Pass ophalen, om naar een gebied te varen waar Victini is. Als je de pas opgehaald hebt, moet je even langs een Pokémoncentrum om hem in game op te halen.quote:Op donderdag 17 maart 2011 16:30 schreef maxmit het volgende:
Mystery event/gift kun je kiezen aan het begin of niet? Voordat je je savegame laad..
En als je een code krijgt moet je naar een bepaald gebied waar die Victini zit?
Ik heb al verschillende pokemon-games (uit)gespeeld, maar nog nooit gebruikt gemaakt van de events of online gebeuren. En ik heb de ds nu niet bij de hand, ff voorwerk doen voor vanavond alvast
ik heb nu 6 pokemon met pokerus..1 is voor jou en voor de rest zijn er zijn 4 beschikbaar...quote:Op woensdag 16 maart 2011 16:46 schreef Haerrem het volgende:
[..]
Zou je een random pokémon kunnen besmetten en met mij kunnen traden?
Zorua zou ik wel graag willen.quote:Op donderdag 17 maart 2011 17:16 schreef MrMoon het volgende:
[..]
ik heb nu 6 pokemon met pokerus..1 is voor jou en voor de rest zijn er zijn 4 beschikbaar...
Het gaat om 2 Snivy, 1 Zorua, 1 Oshawott, 1 Tepig en 1 Purrloin.. Hearrem heeft eerste keuze.. daarna kan de rest kiezen.. het maakt mij niet uit wat ik overhoud..
als Haerrem geen Zorua hoeft is ie voor jou..quote:
logisch en prima.quote:Op donderdag 17 maart 2011 17:43 schreef MrMoon het volgende:
[..]
als Haerrem geen Zorua hoeft is ie voor jou..
heb je een eventuele tweede keuze?
Ik wil evt wel een Snivyquote:Op donderdag 17 maart 2011 17:16 schreef MrMoon het volgende:
[..]
ik heb nu 6 pokemon met pokerus..1 is voor jou en voor de rest zijn er zijn 4 beschikbaar...
Het gaat om 2 Snivy, 1 Zorua, 1 Oshawott, 1 Tepig en 1 Purrloin.. Hearrem heeft eerste keuze.. daarna kan de rest kiezen.. het maakt mij niet uit wat ik overhoud..
ik heb wel meerdere Zorua maar die hebben geen Pokerus..quote:Op donderdag 17 maart 2011 18:31 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Ik wil evt wel een Snivy!? Maar er was toch ook iemand die 4 Zorua's over had?
ik kan wel pas later op de avond traden..quote:Op donderdag 17 maart 2011 18:28 schreef Haerrem het volgende:
Zorua was helaas wel mijn eerste keuze
En omdat ik niet helemaal ondankbaar over wil komen, krijg je een Adamant Excadrill terug (nog geen EVs gebruikt, dus alle ruimte om te beginnen met EV trainen)
Mijn friend code is: 2451-3897-4551
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |