Ja spam maar! Leuk!quote:Op donderdag 17 maart 2011 08:57 schreef pessie het volgende:
Heeft ie het misschien erg druk ofzo?
Mag ik een filmpje spammen? Nathan was helemaal bij met zn ballon.
Borstvoeding is lichtverteerbaar, dus dat zal niet zwaar op de maag liggen, zeker de eerste slokjes zijn bijna water.quote:Op donderdag 17 maart 2011 08:57 schreef draculettetje het volgende:
He gatsie leia ook aan de spuug! en wat eng idd van vannacht!
tico voor jou gewoon even een Knuf
ow ja cb adviseerde hier met zoveel spugen dat voeding niet zo belangrijk was als vocht, liever heel de dag kleine slokjes water
of bij kv bijvoorbeeld 1 schep op 60 water
kan je borstvoeding eigenlijk ook verdunnen?
Ok dan heeft verdunnen ook geen zin!quote:Op donderdag 17 maart 2011 08:59 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Borstvoeding is lichtverteerbaar, dus dat zal niet zwaar op de maag liggen, zeker de eerste slokjes zijn bijna water.
Ik ken een ventje dat over 2 weken een jaar wordt dat nog niet kruipt. Sommige kindjes doen gewoon rustig aan.quote:Op donderdag 17 maart 2011 10:05 schreef draculettetje het volgende:
ik riep al steeds dat ze daarom nog geen pogingen deed om te tijgeren/kruipen
ze is druk geweest met tanden krijgen en weerstand opbouwen!
en haar fijne motoriek is ook echt goed
dus niks om ons zorgen over te maken, tis gewoon een lekker ding
en een ieder doet alles op zn tijd
alleen als je het ook in het fimpjestopic doetquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |