Ahava, mijn duimen draaien overuren voor je

Zou zo super zijn als het nu raak zou zijn
Sproetje, 3 of 4 is niet veel, maar theoretisch is het genoeg toch? Ik ga voor jou ook in duimmodus.
GGB, wat jammer van je schoonfamilie

Mijn schoonzus kan ook niet zwanger worden en dus weet mijn schoonfamilie wel hoe moeilijk het dus kan gaan, maar ik vind hun zelf niet zo grappig. Ik dacht dat we een band hadden door dat we in het zelfde schuitje te zitten, maar toen ze zwanger bleek kreeg ik het pas te horen met de curettage

En niet vanwege de miskraam, maar omdat hun zoon (weer eens) in het ziekenhuis lag en ik dat las via de hyves van haar moeder
Dus nee. Wij vertellen het hun nu ook niet gelijk dat we zwanger zijn. Bij Rienk wel gelijk gebeld, maar ze kunnen nu de boom in. Sorry hoor. Maar dat vind ik gemeen.
En mn schoonouders ook gelijk vertelt en mn schoonloeder heeft het gelijk door gebrieft aan de rest. "je had niet gezegd dat we het stil moesten houden" Echt he..
Mijn zus en broer weten het, mijn ouders vertellen we het pas bij het 65everjaardags etentje van mijn vader.(10 april) Mijn schoonfamilie sowieso pas na de eerste echo.(6 april) Als het ff kan wachten tot 3 maanden. Maar dat ligt aan mijn man. Van mij krijgen ze het iig niet te horen.
Lieve lieverds, ooit is het topic leeg. En dan zijn jullie ook allemaal zwanger of al bevallen. Heus
Ik denk aan jullie allemaal en meer dan duimen en hopen kan ik helaas niet voor jullie doen
Sterkte