Dus: de dames met uitgaan moeten hem even op de feiten wijzen. Dan komt hij lekker los.quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:39 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Ja, omdat iemand hem even op de feiten wijst. Kan hij niet tegen..
Is dat een vrijbrief?quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:38 schreef -Strawberry- het volgende:
OT:
Stel je zou mij moeten versieren, hoe zou je dat dan doen?
Go!
Uhh...nee klopt, sinds wanneer is Richard normaal dan?quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:23 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Doe niet zo naief, dit is toch niet te filmen. Een normaal persoon verkondigt niet online dat hij zelfmoord wilt plegen.
Gastquote:Op woensdag 9 maart 2011 22:40 schreef The_Sperminator het volgende:
[..]
Jij moet ook ophoeren. Beetje in dit topic proberen labiele wijven te versieren.
Ik begin met " Hallo!"quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:38 schreef -Strawberry- het volgende:
OT:
Stel je zou mij moeten versieren, hoe zou je dat dan doen?
Go!
Ook wel ja, ik ben eerlijkquote:Op woensdag 9 maart 2011 22:39 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Neuh is al eerder gebeurd hoor, heeft hem toen geen ban opgeleverd.
Oh wat vind jij het toch lekker iemand anders te stangen, of niet?
WTF!quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:40 schreef The_Sperminator het volgende:
[..]
Jij moet ook ophoeren. Beetje in dit topic proberen labiele wijven te versieren.
quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:40 schreef The_Sperminator het volgende:
[..]
Jij moet ook ophoeren. Beetje in dit topic proberen labiele wijven te versieren.
Hangt van haar reactie afquote:
Hahahahahaha dan ben ik toch een stalker. Ik denk dat jij best een onzeker en naief meisje bent als ik al deze reeksen zo zie.. daarom pas je ook goed bij Richard.quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:41 schreef -Strawberry- het volgende:
Ik denk dat iwannabehigh deze reeks wil verneuken omdat hij het niet kan hebben dat ik zijn topic destijds verpest had door mensen eraan te herinneren dat hij een stalker is.
I beg to differ, want dat is met deze reeks wel gebeurd.quote:Aandachttrekkerij. Geen enkele user MAG 11 topics over zichzelf gaan vol lullen met alleen maar medelijden en keer op keer hetzelfde.
hier ben je onversierbaarquote:Op woensdag 9 maart 2011 22:38 schreef -Strawberry- het volgende:
OT:
Stel je zou mij moeten versieren, hoe zou je dat dan doen?
Go!
Dat is vaak wel de effectiefstequote:
Richard heeft 'n dame nodig die thuis de broek aan heeft. Zo eentje die hem met een zweepje een pak rammel geeft als hij niet hard genoeg pompt.quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:44 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Hahahahahaha dan ben ik toch een stalker. Ik denk dat jij best een onzeker en naief meisje bent als ik al deze reeksen zo zie.. daarom pas je ook goed bij Richard.
De ironie....een stalker die mij onzeker en naief noemt.quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:44 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Hahahahahaha dan ben ik toch een stalker. Ik denk dat jij best een onzeker en naief meisje bent als ik al deze reeksen zo zie.. daarom pas je ook goed bij Richard.
Ik hoop dat dit een soort van mislukte parodie is.quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:44 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
hier ben je onversierbaarik heb geen boeken over internetversieren gelezen.
maar in het cafe, zou ik precies met goede innergame op je afkomen (pickup 101)
een opener gebruiken(geen cheesy moet je aan denken, maar iets goeds) een ftc
dan genoeg body rocking, of misschieen wat later terugkomen en laten denken dat ik je niet aan het versieren ben.
social hoop zien te krijgen
even alleen met jou of wat mensen gaan zitten, aan elkaar voorstellen (ook lichaamscontact met goed gevoel op goede momenten belonen)
bezig houden met dingetjes....(googeltrukjes, verhalen)
interesse tonen in haar
belonen
desintersse tonen
(eigenlijk wat richard post over interesse tonen, en humor hebben, en afentoe een complimentje maken alleen dan in goede verhoudingen en goede volgorde elke keer
je gevoel van tijd fucked up maken door je mee te nemen langs wat plekken.
en dan weet ik nog niet, want ben nog niet echt bezig geweest met de seduction en foreplay fase
Volgens mij vind jij het stiekem wel lekker om gestalkt te worden.quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:45 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
De ironie....een stalker die mij onzeker en naief noemt.
Dit is toch wel anders. Zelfmoord, hele tijd hetzelfde zeggen, aandacht zoeken, zielig doen, zelfmedelijden hebben, agressief reageren als mensen het niet met je eens zijn. Ik vind het anders.quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:44 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
I beg to differ, want dat is met deze reeks wel gebeurd.
En denk je dat modjes hier nooit hebben gelezen? Ik zou ook niet weten waarom niet. Tinoz, onze huis-schizo opent ook keer op keer topics over zichzelf en die blijven altijd open. Niemand die daar een probleem mee heeft.
Hahaha misschien heeft ze ook wel een dominante kantquote:Op woensdag 9 maart 2011 22:45 schreef The_Sperminator het volgende:
[..]
Richard heeft 'n dame nodig die thuis de broek aan heeft. Zo eentje die hem met een zweepje een pak rammel geeft als hij niet hard genoeg pompt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |