Die meisjes zullen dat alleen maar leuk vinden.quote:
Excuses...quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:15 schreef WaywardOne het volgende:
[..]
Knap van je. Hoe is dat? Iets te moeten verkopen wat al 6 jaar onder de grond heeft gelegen?
Spijbelen is vrije tijd?quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:14 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Wat een logica dit. Dus zij kan niet studeren als ze in haar vrije tijd buiten aan het chillen is?
quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:25 schreef Taartjeh het volgende:
Als ik uit school ben wil ik eigelijk wel zo snel mogelijk naar huis. Er zijn mensen die dan nog voor de poort blijven hangen. Dat snap ik dan ook al weer niet.
Ik snap het gewoon niet het hele woord chillen.
Voor mij is dat een heel ander begrip.
Dat is nou vaak het hele probleem juistquote:Op woensdag 9 maart 2011 22:35 schreef Core2 het volgende:
Boeiend, zolang ze anderen er niet mee lastig vallen en hun shit opruimen.
Wie zegt dat dit onder schooltijd gebeurt dan?quote:
Zal niet bij iedereen gebeuren maar bij een hoop wel, ik zie het in mijn omgeving.quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:40 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Wie zegt dat dit onder schooltijd gebeurt dan?
Ik heb geen idee wat ze leuk vinden aan buiten rondhangen...quote:Op woensdag 9 maart 2011 20:58 schreef Stokstaart het volgende:
Wtf is daar nou aan. het is fucking koud maar toch gaan ze met hun homeboys keihard 'chillen' op een muurtje in een of andere ondergezeken steeg.![]()
Dus kk gewoon op naar binnen en ga niet op straat zitten stelletje paupers. Of zijn al je homies dakloos?![]()
[ afbeelding ]
Neem aan dat er hier op FOK! ook mensen zijn die dat doen dus misschien wil je ons uitleggen wat er stoer aan is om op straat te hangen als een of andere zwerver.
kan je dat ruiken of iemand wel of geen les hebt ??quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:47 schreef WaywardOne het volgende:
[..]
Zal niet bij iedereen gebeuren maar bij een hoop wel, ik zie het in mijn omgeving.
Wat ben jij een tering mongeaulquote:Op woensdag 9 maart 2011 22:59 schreef Serious.Lady het volgende:
[..]
kan je dat ruiken of iemand wel of geen les hebt ??
Was het maar net zoals voeger: van 8.30 uur t/m 16.00 uur op school zitten met niets geen tussen uur te hebben.quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:59 schreef Serious.Lady het volgende:
[..]
kan je dat ruiken of iemand wel of geen les hebt ??
Wat dat betreft heb ik minder te klagen dan de rest, bij mij staan ze niet de hele avond in de straat. Na een tijdje vertrekt het zooitje naar Almere CS om daar bij de bushaltes en in de stations hal te blowen, bier te zuipen, meisjes lastig te vallen en uiteraard overdreven veel lawaai te maken.quote:Op woensdag 9 maart 2011 23:02 schreef prupke het volgende:
[..]
Was het maar net zoals voeger: van 8.30 uur t/m 16.00 uur op school zitten met niets geen tussen uur te hebben.
Nu zijn er schijnbaar zo vaak tussenuren voor de leerlingen en dan zijn erbij die misschien wel van school durven te gaan?
Hier is het overigens altijd 's avonds prijs met de hangjeugd
Ja maar die busschauffeur die vraagt er natuurlijk ook om he!quote:Op woensdag 9 maart 2011 23:10 schreef WaywardOne het volgende:
[..]
Wat dat betreft heb ik minder te klagen dan de rest, bij mij staan ze niet de hele avond in de straat. Na een tijdje vertrekt het zooitje naar Almere CS om daar bij de bushaltes en in de stations hal te blowen, bier te zuipen, meisjes lastig te vallen en uiteraard overdreven veel lawaai te maken.
Om op de terugweg naar huis de buschaffeur nog even op z'n bek te timmeren omdat ie 3 euro vraagt voor het nacht kaartje. Hoe durft ie?
quote:
Dat die bankjes vies zijn komt dus door die figuren zoals jij.quote:Op donderdag 10 maart 2011 11:38 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
De reden om op de leuning te zitten en je voeten op het bankje is dat die bankjes soms vies zijn. Dan ga je toch niet met je kont in al die troep zitten of wel?
Of een terrasje pakken samen met je vrienden natuurlijk.quote:Op donderdag 10 maart 2011 11:50 schreef Transport_Ink het volgende:
Omdat je gewoon lekker rondhangt in je buurtje en je zo altijd genoeg bekenden voorbij ziet komen. Omdat je moeder je aan ziet komen met 15 man. Omdat het, zeker in de zomer, gezellig is.
Moeilijk allemaal voor de meeste Fokkers dit.
Maar niet iedereen is even gecharmeerd van korfbal, de schaakclub, world of warcraft, blokfluit, etc.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |