sommige games zijn gewoon goed ondanks de hypequote:Op woensdag 9 maart 2011 15:51 schreef speknek het volgende:
Het is echt verbazend hoeveel internet nerd rage deze game krijgt.
quote:Op woensdag 9 maart 2011 15:55 schreef wdn het volgende:
[..]
sommige games zijn gewoon goed ondanks de hype
Beter goed gejatquote:Op woensdag 9 maart 2011 15:58 schreef maxmit het volgende:
[..]
Goeie openingspost![]()
Deel 2 al weer!
Tevens tvp
11 maart dus dat wil zeggen dit weekend voor mijquote:
Update: game is geinstalleerd, codes redeemed en dlc staat klaar in social.bioware account. Setup gooit alles op very high, maar game is helaas niet te spelen.quote:Ach, het is tenminste al iets, ik had verwacht dat je niks zou krijgen. Ik heb hem zelf net kunnen ophalen btw, signature was binnen en op naam weggelegd
Installatie loopt nu, ben benieuwd of de game te spelen is (wat dus niet zou moeten lukken gezien bovenstaande posts )
Moet ik me nu zorgen maken dat mijn wederhelft textueel dezelfde is als de jouwequote:
Ja voor mij ook op z'n vroegst morgenavond, maar dat wordt waarschijnlijk toch zaterdag/zondag..als ik tijd/geluk hebquote:[..]
11 maart dus dat wil zeggen dit weekend voor mij
Nou, hype zou ik het niet noemen...quote:Op woensdag 9 maart 2011 15:55 schreef wdn het volgende:
sommige games zijn gewoon goed ondanks de hype
Aiquote:Op woensdag 9 maart 2011 18:08 schreef KingLysandus het volgende:
Ik vind hem zwaar tegenvallen. Zit op zo'n tien uur spelen.
Ik voel geen binding met de personages. Vechten begint saai te worden. Ze gebruiken steeds precies dezelfde grot voor verschillende missies. Etc. Etc.
Heb echt het idee dat ze het even snel in elkaar hebben gezet.
Bioware begint slechter te worden.
Hmm, dat voorspelt al niet veel goeds. We zullen het zien morgen.quote:Op woensdag 9 maart 2011 18:08 schreef KingLysandus het volgende:
Ik vind hem zwaar tegenvallen. Zit op zo'n tien uur spelen.
Ik voel geen binding met de personages. Vechten begint saai te worden. Ze gebruiken steeds precies dezelfde grot voor verschillende missies. Etc. Etc.
Heb echt het idee dat ze het even snel in elkaar hebben gezet.
Bioware begint slechter te worden.
Ik hoef m'n teamgenoten geen instructies te geven. Het vechten (op normal) is makkelijk. Ze kunnen alles zelf makkelijk aan. Ik bestuur alleen m'n eigen mage.quote:Op woensdag 9 maart 2011 18:19 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Hoezo wordt vechten saai? In 1 was je toch ook continu mezig met micromanagen (ik iig wel, steeds <spatie> elk figuur zn opdracht geven, en weer verder) ?
Kun je wat uitwijden over de gesprekken?quote:Op woensdag 9 maart 2011 18:24 schreef KingLysandus het volgende:
[..]
Ik hoef m'n teamgenoten geen instructies te geven. Het vechten (op normal) is makkelijk. Ze kunnen alles zelf makkelijk aan. Ik bestuur alleen m'n eigen mage.
Het voelt echt een beetje als een verwaterde KOTOR.
Gesprekken vind ik ook niet goed meer. Terwijl ik dat één van de sterkste punten van Bioware vond. Sinds overname van EA en Sonic: The Dark Brotherhood is Bioware achteruit gegaan. En nee, ik heb niets tegen EA.
Wait, wut!?quote:Op woensdag 9 maart 2011 18:29 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Kun je wat uitwijden over de gesprekken?
Ik was er namelijk bij de preview op first look al bang voor dat de gesprekken ingekort zouden zijn aangezien ze het daar over hadden. (zo'n EA muts gaf dat aan) Dit omdat de massa in deel 1 de gesprekken te lang zou vinden (voor een rpg, really...) Is dit dus het geval?
Misschien moet je hem op hard zetten? Is wat meer uitdagend lijkt mequote:Op woensdag 9 maart 2011 18:24 schreef KingLysandus het volgende:
[..]
Ik hoef m'n teamgenoten geen instructies te geven. Het vechten (op normal) is makkelijk. Ze kunnen alles zelf makkelijk aan. Ik bestuur alleen m'n eigen mage.
Het voelt echt een beetje als een verwaterde KOTOR.
Gesprekken vind ik ook niet goed meer. Terwijl ik dat één van de sterkste punten van Bioware vond. Sinds overname van EA en Sonic: The Dark Brotherhood is Bioware achteruit gegaan. En nee, ik heb niets tegen EA.
Is uitgebreid omschreven in het vorige topic, heb ik zelfs een link naar bioware forum geplaatst.quote:Op woensdag 9 maart 2011 20:36 schreef LordLynx het volgende:
Iemand het probleem met de demo dat ie bij het character screen niet meer verder komt? Geen enkele knop op mijn controller lijkt iets te doen (Ps3 versie, ps zit zelf niet vast...)
Hadden ze dus beter "realism" kunnen noemenquote:haha het schijnt dat in ''Nightmare'' rogues je backstabben en je potions stelen![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik lijk wel een oude zuurpruim met al die klachten. Ik zal jullie even een lijstje geven met wat ik van de Bioware games vind. Kunnen jullie zelf bepalen of je me een beetje serieus neemt.![]()
Baldur's Gate: Fantastisch.
Baldur;s Gate 2: Fantastisch
BG Throne of Bhaal: Goed
NWN: Goed
KOTOR: Fantastisch.
Jade Empire: Goed.
ME: Goed
ME2: Goed. (goed dankzij Tali'Zorah romance)![]()
DAO. Goed/ Fantastisch
Sonic Chronicles: Verschrikkelijk
En dan hebben we nog Black Isle:
Fallout 1 en 2: Fantastisch
Icewind Dale games: Goed
En Planescape Torment vind ik het beste van alle.
----
Zo te lezen kunnen wij goed samen door een deurquote:Op woensdag 9 maart 2011 22:59 schreef KingLysandus het volgende:
Ik lijk wel een oude zuurpruim met al die klachten. Ik zal jullie even een lijstje geven met wat ik van de Bioware games vind. Kunnen jullie zelf bepalen of je me een beetje serieus neemt.![]()
Baldur's Gate: Fantastisch.
Baldur;s Gate 2: Fantastisch
BG Throne of Bhaal: Goed
NWN: Goed
KOTOR: Fantastisch.
En dan hebben we nog Black Isle:
Fallout 1 en 2: Fantastisch
Icewind Dale games: Goed
En Planescape Torment vind ik het beste van alle.
Wist je dat ik die ik heb? Of was het gewoon een gok?quote:Op donderdag 10 maart 2011 09:09 schreef wdn het volgende:
Volgens de website wel! Stond van de week nog een "verwacht op 11 maart" maar die melding is weg!
Zie rechtsonderin: http://www.bartsmit.com/playstation-3
[..]
Zo te lezen kunnen wij goed samen door een deur
Afhankelijk van de vraag "het mag dan geen bioware zijn maar wat vond je van Demon's Souls?"
Rouge doe je op je gezichtquote:Op donderdag 10 maart 2011 09:31 schreef Fhaan het volgende:
heb me tot nu wel vermaakt met DA:2, combat vind ik prima te doen (speel als rouge) en ook een stuk sneller als in deel 1 (ff niet opgelet en ben nog echt n poppetje bewusteloos laten gaan, in deel 1 zelden gebeurt)
gesprekken wel iets minder zoals mensen zeiden maar kan me er niet echt aan storen, en een groot pluspunt vind ik het reizen van plek naar plek, niet meer wachten op dat stomme lijntje, en quests zijn een stuk sneller af te maken.
niet een game waarvan ik tot nu toe "Wauw"zeg, maar ik noem het geen miskoop
Ik heb hem gister ochtend gehaald. daarna van 09.00 tot 23.00 gespeeld. Om 11.00 vandaag weer een lading uren er in stoppen en wellicht uit spelen.quote:Op woensdag 9 maart 2011 19:50 schreef wdn het volgende:
Ik heb hem! FRS Eindhoven station heeft DA2 liggen
Die upgrade melding is nieuw spul halen met hogere DPS en defences. Het echte upgraden met runes en zo krijg je geen melding over en is geheel aan jezelf. Vind het op zich wel vaag dat je niet de armor van je party kunt aanpassen, maar alleen de wapens. Al is Varric niet blij als je zijn Bianca verwisselt met een andere boog. En waarom zou je ook...hun gear leveled op met de personages. Je kan ook bij de Tailor shop in Low Town e.d. van die upgrades vinden die een bepaald personage extra bonus in hun armor geeft.quote:Op donderdag 10 maart 2011 10:42 schreef Fhaan het volgende:
Trouwens, die game zeurt aldoor "Upgrade je equipment! bla bla" maar, voor zover ik weet kun je het niet upgraden maar alleen nieuwe meuk halen, of heb ik nu iets gemist? (kleine tv, text is bijna niet te lezen
Ik had mijne er besteld en heb hem gisteren opgehaald, zou dus denken van wel!quote:Op donderdag 10 maart 2011 08:51 schreef d1ce het volgende:
Iemand enig idee of deze nou al bij de bart smit te verkrijgen is?
Pfff, ik ben gespecialiseerd in steen en bliksem magie.quote:Op donderdag 10 maart 2011 10:21 schreef wdn het volgende:
[..]
Ik speel as female mage op hard. Voornaam Moiraine (duh) Tot nu toe alleen het eerste gedeelte gedaan maar en kan niet zeggen dat het erg lastig is tot nu toe
![]()
Fireball is![]()
Jij zit vast verder dan ons als je gister de hele dag hebt gespeeld.quote:Op donderdag 10 maart 2011 11:15 schreef Falstyr het volgende:
Romances zijn best vaag. Voor je het weet ben je gepijpt door een mannelijke Dwerg in een hoeren huis hehe. En bij verscheidene interacties met party leden krijg je ook dat hartje alsof je een homo relatie met Anders of die Fenris zou willen. Geef mij maar die Isabelle...al was er een leuke toespeling op haar losbandigheid en eventuele ziektes hehe.
Iemand hier heeft een avondje doorgehaaldquote:Op donderdag 10 maart 2011 11:15 schreef Falstyr het volgende:
Romances zijn best vaag. Voor je het weet ben je gepijpt door een mannelijke Dwerg in een hoeren huis hehe. En bij verscheidene interacties met party leden krijg je ook dat hartje alsof je een homo relatie met Anders of die Fenris zou willen. Geef mij maar die Isabelle...al was er een leuke toespeling op haar losbandigheid en eventuele ziektes hehe.
PC versie is al bij Mediamarkt/FRS/Intertoys te verkrijgen.Bart Smit niet zekerquote:Op donderdag 10 maart 2011 08:51 schreef d1ce het volgende:
Iemand enig idee of deze nou al bij de bart smit te verkrijgen is?
Uiteraard. Maar dan verwacht ik eigenlijk wat relativerende opmerkingen erbij. Zoals: "Over het verhaal ben ik nu nog niet echt te spreken, maar ik ben dan ook nog maar een paar uur bezig." Iets in die geest. Vooral bij een game die waarschijnlijk minstens 30 uur lang is.quote:Op donderdag 10 maart 2011 12:19 schreef Fhaan het volgende:
na een goed paar uur spelen kan je al wel zeggen of een game indrukwekkend is of niet naar mijn mening
Enige klacht die ik na een uurtje heb is dat het me nu nog te makkelijk is. Geen idee of boss monsters sterker zijn dat dit grunt volk.quote:Op donderdag 10 maart 2011 12:47 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Uiteraard. Maar dan verwacht ik eigenlijk wat relativerende opmerkingen erbij. Zoals: "Over het verhaal ben ik nu nog niet echt te spreken, maar ik ben dan ook nog maar een paar uur bezig." Iets in die geest. Vooral bij een game die waarschijnlijk minstens 30 uur lang is.
Vreemd aangezien normal in DA:O al erg makelijk was.quote:Op donderdag 10 maart 2011 13:01 schreef speknek het volgende:
BW heeft gezegd dat normal in DAO nu nightmare niveau is. Dus als je het daar op normal had gezet kun je hem nu wellicht beter op nightmare zetten.
Tja, als ik een boek van 500 bladzijden lees dan verwacht ik toch na bladzijde nummertje 100 wel geboeit te zijn. bij een verhaal van een game is dat toch wel een beetje anders gelukkig (je hebt de afleiding van random monstertjes die je bruut mag afslachten, hoezee!) maar ik vind dat je na een uur of 10 toch wel mag zeggen dat het verhaal niet optimaal is, kan misschien nog beter worden dat wel. Maar zelfs dan mag je nog klagen over de langzame opbouw van het verhaalquote:Op donderdag 10 maart 2011 12:47 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Uiteraard. Maar dan verwacht ik eigenlijk wat relativerende opmerkingen erbij. Zoals: "Over het verhaal ben ik nu nog niet echt te spreken, maar ik ben dan ook nog maar een paar uur bezig." Iets in die geest. Vooral bij een game die waarschijnlijk minstens 30 uur lang is.
Kan je nu al zeggen dat dit niet klopt. Je hebt nu ook dat je denkt alles verslagen te hebben en komt er opeens een tweede of derde lading tegenstanders aangerend. Qua boss monsters heb ik pas 3 battles gehad die uitdagend waren. 2x tegen dragons waarbij de eerste even wennen was en de tweede had hulp van kleine dragonlings wat het lastiger maakte. Tweede was in een klein kamertje met een golem die regelmatig assistentie kreeg van een horde shades. Derde was eindbaas van de Deep Roads. Maar als je Petrify gebruikt met de upgrades dat de tegenstander -30defence heeft + Hex zodat alle hits criticals zijn dan ga je er inderdaad hard door heen ondanks alles. Maar dit was in deel 1 ook het geval als je virulent walking bomb e.d. gebruikte. Of tegen de eindbaas van de game een paar hexes zodat hij niet meer kon regenereren, alles crits was etc. Qua moeilijkheidsgraad valt het mee. Heb meer het idee dat er te weinig bosses zijn om een uitdaging met regelmaat te kunnen leveren. Vecht merendeels tegen het grunt/minion volk.quote:Op donderdag 10 maart 2011 13:01 schreef speknek het volgende:
BW heeft gezegd dat normal in DAO nu nightmare niveau is. Dus als je het daar op normal had gezet kun je hem nu wellicht beter op nightmare zetten.
Ben net ingemaakt door een grotequote:Op donderdag 10 maart 2011 13:00 schreef wdn het volgende:
[..]
Enige klacht die ik na een uurtje heb is dat het me nu nog te makkelijk is. Geen idee of boss monsters sterker zijn dat dit grunt volk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
----
quote:Op donderdag 10 maart 2011 14:21 schreef KingLysandus het volgende:
[..]
Ben net ingemaakt door een groteMooi dat bied hoopSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
Vond het anders niet leuk. Hele spel alle vijanden makkelijk. Word je opeens zelf van kant gemaakt.quote:
quote:Op donderdag 10 maart 2011 14:21 schreef KingLysandus het volgende:
[..]
Ben net ingemaakt door een groteLol eerste keer had ik dat ook. Daarna even tactics aangepast en wat vaker controle over Merril genomen. toen ging het rap met dat beest heheSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
even een break om te eten, sporten en dan weer verder gamen rofl.
quote:Op donderdag 10 maart 2011 17:03 schreef jepperdeprep het volgende:
Met welke companions kan je het beste spelen? Iemand advice? Of met welke companions spelen jullie uberhaupt? Zet het even in een spoiler
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Of toch du vader?
quote:Op donderdag 10 maart 2011 18:10 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Conscience do cost.
quote:Op donderdag 10 maart 2011 18:27 schreef ems. het volgende:
[..]Ah oke, bedanktSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Varric it is.
Of toch du vader?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Net, Na zo'n 18-20 uur in totaal gespeeld te hebben eindelijk een verhaal ontwikkeling gezien die noemenswaardig is. Schandalig dat je er zoveel tijd in moet stoppen eer je er pas ingetrokken wordt. En zelfs dan voelt het allemaal gehaast aan.
[ Bericht 12% gewijzigd door Falstyr op 10-03-2011 19:20:20 ]
is de full-game vergelijkbaar met de demo?quote:
quote:Op donderdag 10 maart 2011 20:09 schreef maxmit het volgende:
Die bonus items, krijg je die allemaal gewoon in je inventory? Die boeken bijvoorbeeld, zitten die er gewoon in als je ingelogd speelt of kom je die ergens, semi toevallig, tegen?
nieuwsgierig alvast...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 10 maart 2011 20:21 schreef Cikx het volgende:
[..]das wel handig. Heb je bij de proloog in ieder geval nog geen dik armor...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb wel een beetje gelijk :)
dat viel mij ook op inderdaad. Precies dezelfde grot al 5 keer tegengekomen... Leveldesign is inderdaad ook niet echt over te spreken buiten de stad. Binnen de stad ziet er wel goed uit.quote:Op donderdag 10 maart 2011 16:59 schreef ems. het volgende:
Nou, flinke stuk al gespeeld en eerlijkgezegd ben ik er niet heel erg over te spreken. De basis van een goede rpg zit er duidelijk in maar alles voelt een beetje afgeragt en overhaast aan. Paar kritiekpunten:
- Veel herhalingen van dezelfde dungeon. In het begin kom je in een grot en die grot ben ik ondertussen al 3 x opnieuw tegengekomen.
- Het leveldesign is wat.... ongeinspireerd. Het ziet er niet lelijk uit maar voor mijn gevoel had het allemaal wel wát gepoetster eruit mogen zien. Nu is het wat leegjes en zielloos.
- De sfeer. Ik kan niet echt duidelijk aangeven waar het daarmee mis gaat maar als je het vergelijkt met Kotor of Mass Effect (of zelfs baldur's gate) voelt het allemaal lang niet zo sfeervol aan.
Ik wil niet beweren dat het een slecht spel is trouwens hoor. De liefhebbers van bioware rpg's (inclusief mezelf dus) zullen sowieso wel weer een hoop plezier beleven hier aan, maar het voelt voor mij gewoon als een grappig tussendoortje. Iets wat ik één keer uitspeel en dan snel weer uninstall om ruimte vrij te maken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iemand tips?
quote:Op donderdag 10 maart 2011 21:30 schreef Cikx het volgende:
Pff.. Ik ben nu bezig met de quest Night Lies.zet de moeilijkheidsgraad standje lager ?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iemand tips?Op woensdag 26 mei 2010 18:00 schreef Darkestrah het volgende:
Ik heb van horen zeggen dat genakt een behoorlijk goede keus is. Wat heb je te verliezen?
quote:Op donderdag 10 maart 2011 23:43 schreef genakt het volgende:
[..]
zet de moeilijkheidsgraad standje lager ?
Wil ik niet, ik wil gewoon het spel spelen op hardquote:Op donderdag 10 maart 2011 23:43 schreef genakt het volgende:
[..]
zet de moeilijkheidsgraad standje lager ?
quote:Op donderdag 10 maart 2011 23:44 schreef DeeCruise het volgende:
Het begint op te schieten. Het verhaal is minder aangrijpend tot dusver dan deel 1, maar slecht kan ik het toch niet noemen. De combat however is epic in vergelijking met deel 1, nu is een rogue ook echt een rogue te noemen.
Wel iets wat me niet duidelijk is: waar kan ik runes in wapens laten plaatsen? In DA:O hadden we uiteraard Sandal, maar hier ben ik nog niks tegen gekomen waar ik dit kan laten doen. Iemand enig idee?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 10 maart 2011 23:55 schreef Cikx het volgende:
InderdaadSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heb stiekem ook al een eindje gespeeld. Hopen dat ie vandaag binnenkomt
eindelijk.
Ik vind het eigenlijk best wel weer leuk. Nadeel vind ik wel dat je veel minder te zeggen hebt over je items ed. Net zoals al eerder gemeld (@ genakt) is er niet eens een plaatje van de items in je inventory. Beetje matig.
De gevechten vind ik overigens wel weer heel vetEn Bethany is ook
Ben ook blij dat de overgang van filmpjes naar spelen en vise versa een stuk beter verloopt, soepeler, dan in de demo. Daar ergerde ik me wel een beetje aan.
Oh, wat ik ook minder vind is dat bijvoorbeeld bij 'opruim-quests', waarbij je een of meerdere groepen vijanden moet 'opruimen', de vijanden er vrijwel allemaal hetzelfde uitzien.
Ik kreeg trouwens ook wel een beetje kotor-flashbacks van de levelsIk vind kotor een superspel, begrijp me niet verkeerd. Maar het lijkt er af en toe wel een beetje op alsof ze aan het recyclen geslagen zijn.
Andere omgevingen vind ik er overigens wel weer goed uitzien.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb wel een beetje gelijk :)
Dat kan bij dat mongooltje van deel 1quote:Op donderdag 10 maart 2011 23:44 schreef DeeCruise het volgende:
Het begint op te schieten. Het verhaal is minder aangrijpend tot dusver dan deel 1, maar slecht kan ik het toch niet noemen. De combat however is epic in vergelijking met deel 1, nu is een rogue ook echt een rogue te noemen.
Wel iets wat me niet duidelijk is: waar kan ik runes in wapens laten plaatsen? In DA:O hadden we uiteraard Sandal, maar hier ben ik nog niks tegen gekomen waar ik dit kan laten doen. Iemand enig idee?
Ik moet zeggen dat ik de preset met bloedsmeer op z'n gezicht heb. En ik vind de stem inderdaad niet altijd even goed passen.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 09:11 schreef d1ce het volgende:
Waarom kun je die stem niet gewoon veranderen? Mijn eerste character leek een jaar of 25 en had een stem die er totaal niet bij paste, moest hem hierna noodgedwongen ouder maken..
Artikel nog niet gelezen maar dat gaat zeker alleen over de muziek? Dat word ook helemaal uit proportie getrokken door de "baldurs gate fanboys".quote:Op vrijdag 11 maart 2011 11:42 schreef DeeCruise het volgende:
Bedankt allemaal, we gaan Sandal dan maar eens opzoeken!
-edit-
DA2 op de games Frontpage:
Muziek Dragon Age II was een haastklus
Woensdag avond kon ik al spelenquote:Op vrijdag 11 maart 2011 12:01 schreef Moro het volgende:
[..]
Artikel nog niet gelezen maar dat gaat zeker over de muziek? Dat word ook helemaal uit proportie getrokken door de "baldurs gate fanboys".
Gaat dus inderdaad over de muziek.
Snap ook niet hoe het met die release datum zit aangezien zowat elke winkel hem gister al had liggen of er mee adverteerde dat ie gister beschikbaar was ipv vandaag.
Ging mij meer om de dubbele officiële release datum zowel 10-3 en 11-3 voor hetzelfde gebied. Game was dinsdag al bij een mediamarkt en een free recordshop beschikbaar, miscchien nog wel eerder. Gehackte versie voor xbox en ps3 waren volgens mij ookal dinsdag verschenen.quote:
Dat is bij elke release wel, dat sommige zaken de game eerder vrijgeven. Op de pc zat er een server lock op waardoor je hem pas vanaf donderdag kon spelen, waar dit eigenlijk vrijdag zou zijn.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 12:13 schreef Moro het volgende:
[..]
Ging mij meer om de dubbele officiële release datum zowel 10-3 en 11-3 voor hetzelfde gebied. Game was dinsdag al bij een mediamarkt en een free recordshop beschikbaar, miscchien nog wel eerder. Gehackte versie voor xbox en ps3 waren volgens mij ookal dinsdag verschenen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |