quote:Op dinsdag 8 maart 2011 11:41 schreef Memmel het volgende:
Huup, ik moet natuurlijk nog op kraamvisite komen!
Outlet? Wie, wat, waar?quote:Op dinsdag 8 maart 2011 11:32 schreef Memmel het volgende:
Ik ga dus naar Parijs vrijdag en dan wil ik in de outlet voor Morris en mijn man matching Vilebrequin swimshorts kopen. Dat lijkt me zo geestig.
zo wel BE?quote:Op dinsdag 8 maart 2011 11:32 schreef Memmel het volgende:
Ik ga dus naar Parijs vrijdag en dan wil ik in de outlet voor Morris en mijn man matching Vilebrequin swimshorts kopen. Dat lijkt me zo geestig.
En deze vind ik leuk voor Morris:
En dees:
Of dit zo als setje:
En voor Anna:
Oeh, en deze:
En dan voor Morris deze:
Zo, ik ga denk ik failliet! Want dat is alleen nog maar de GAP. Dan ben ik nog niet eens bij andere winkels binnen geweest..
Die heb ik vorige week ook gekocht! De regular fit! Normaal 24,95 per stuk volgens mij. Hier was er geen slim fit, anders was die nog net iets beter geweestquote:Op dinsdag 8 maart 2011 20:16 schreef debuurvrouw het volgende:
Ik heb zaterdag voor mijn jongens spijkerbroeken gekocht bij WE. Weet niet of het hier hoort of in het aanbiedingtopic, maar het is twee voor 29,95 nu. Ze hebben loose regular and slim fit, dus voor elk wat wils.
Volgens mij gaan de meeste meisjes gemiddeld genomen ergens rond de 1 jaar van 74 naar 80. Als je in je achterhoofd houdt dat ze maat 80 hebben zodra ze de 74 cm gepasseerd zijn that is.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 21:25 schreef becky27 het volgende:
Oh Noortje zit nu net in 74, hoe groot is de kans dat ze van de zomer in 80 zit (ik heb van de kraamvisite kleding gehad in 74 en dat heeft ze nu pas aan). Ik ben een beetje aan het rondneuzen op MP namelijk.
Nice! Ik ben ook erg fan van alleen een rompertje aan zomers.Daarom speur ik overal naar extra leuke rompers.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 21:59 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb een shitload aan rompers binnengekregen vandaag in een grotere maat. Veel meer heeft Ivan wat mij betreft niet nodig voor de zomer. Misschien koop ik er nog een vestje bij en wat luchtige broekjes.
Ohja, dus echt niks meer ontvangen?!quote:Op dinsdag 8 maart 2011 22:07 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Leuk pakje voor Wolf! En het jasje vind ik ook leuk!
ik heb die MP-vrouw nog een mail gestuurd, dat ze maar erg gelukkig moest worden van het geld, als je toch op zo'n manier aan je geld moet komen....triest
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |