Nee, klopt... als je het pas morgen doet, staat het pas overmorgen in de krant. Oude media, je weets.quote:
in dat geval, ik ben er vandaag ook niet.quote:Op maandag 7 maart 2011 16:26 schreef Levitation het volgende:
[..]
Nee, klopt... als je het pas morgen doet, staat het pas overmorgen in de krant. Oude media, je weets.
Jammerquote:Op maandag 7 maart 2011 16:27 schreef ArTiC het volgende:
[..]
in dat geval, ik ben er vandaag ook niet.
vrije dag jeweets
Partysquadquote:
das een spiegel article..quote:Op maandag 7 maart 2011 16:10 schreef ArTiC het volgende:
[..]
ik zit in de trein en er zit me toch een chagrijnige vent hier in de coupe...die heeft vast al maanden geen seks meer gehad
Ik vind die beat wel echt heel tofquote:Op maandag 7 maart 2011 16:36 schreef ArTiC het volgende:
[..]
Partysquad![]()
Als je zo´n zwaar ongeluk hebt gehad dat je alles kwijt was en weer hebt moeten leren lopen, praten etc en je presteert het om in een half jaar weer van die kutmuziek te maken toont alleen maar aan dat je totaal geen talent nodig hebt om die muziek te maken.
en neem een bos bloemen meequote:Op maandag 7 maart 2011 17:10 schreef FUFR het volgende:
Oh kom je er aan...doe je dan ff boodschappen ..
Doe je ook ff koken terwijl ik mijn opnamen van gtst ff doorkijk
vaak wel maar dan moeten ze wel de kop houwequote:
wel of niet? wees duidelijk vrouwmensquote:
is voor een goed doelquote:
Ik heb 2 'zwevende' nekwervels...die zijn nu 3x van hun plek geweest. Overgehouden aan een brommertongeluk...dan blokkeren ze de spieren in mijn nek/schouder.quote:Op maandag 7 maart 2011 19:30 schreef -moppie- het volgende:
Daar gAn we wel vanuit, nu nog meer oefeningen doen om de spieren die er zouden moeten zitten weer een beetje te trainen!
Ze waren in ieder geval niet voelbaar![]()
Wat heb jij met je nekwervels gedaan?
Samenvatting?quote:Op dinsdag 8 maart 2011 03:15 schreef febster het volgende:
Charlies Sheens ontslagbrief is best wel geniaal: http://tmz.vo.llnwd.net/o(...)307_sheen_full_b.pdf
en ik maar denken dat artic geen nek heeft...quote:Op maandag 7 maart 2011 19:34 schreef ArTiC het volgende:
[..]
Ik heb 2 'zwevende' nekwervels...die zijn nu 3x van hun plek geweest. Overgehouden aan een brommertongeluk...dan blokkeren ze de spieren in mijn nek/schouder.
Laatste keer dat ze fout zaten is al 6 jaar geleden ofzo
*klopt af*
Ik denk dat mijn algehele vermoeidheid voortkomt uit overwerkt zijn. En gisteren denk ik dat ik een inimini virusje had, dat ik dapper heb overwonnen.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 10:00 schreef -moppie- het volgende:
Goedemorgen!
Heb jij je wel eens laten testen of je tekort hebt aan vitamine D Levi?
Mijn zus was ook al maanden moe etc. Tot ze dit ontdekten, nu heeft ze een kuur van 6 weken vitamine D en meteen vavaf het begin voelde ze zich goed. Ze moet hierna nog een kuur maar het begin is er......
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |