abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_93765622
090128_50772_FOK!fedDef.png
FOK!Hattrick Welkom bij het topic van FOK!Hattrick. Dit topic is voor alle FOK!kende hattrickers onder ons. Newbies zijn altijd welkom, en bij vragen helpen we graag! Er zijn veel ervaren hattrickers in dit topic te vinden, dus meestal is er wel iemand die een antwoord heeft. De federatie site: FOK!hattrick

Wat is Hattrick? Hattrick is een gratis online spel waarbij je je eigen voetbal team runt. Je traint spelers op bepaalde specialiteiten, je speelt en regelt wedstrijden. Je kan elk moment van de dag inloggen op hattrick.org om te kijken of er nog wat gebeurd is. Je begint in een van de laagste divisieís en je speelt in een competitie met nog 7 andere users. Dit zijn dus andere mensen die ook hattrick spelen. Als kampioen (en tweede) promoveer je naar een hogere of speel je play-offs. Interesse? Neem dan eens een kijkje op Hattrick.

Hattrick Supporter Als je een team hebt gekregen en je vindt Hattrick hartstikke leuk, maar je wilt toch wat meer doen met Hattrick? Dan is er Hattrick Supporter. Je betaalt per jaar 29,70 euro en je krijgt een paar leuke extra's waardoor Hattrick nog leuker wordt. Zo kan je persberichten uitgeven, een eigen logo kiezen, en natuurlijk kan je lid worden van onze geweldige federatie!

De Federatie Als je supporter bent, wordt dan ook lid van onze federatie en wees er trots op dat je een FOK!ker bent! De FOK!Federatie is anders dan de meeste federaties op Hattrick aangezien wij ons eigen forum hebben op FOK! Daarnaast organiseren we nog een aantal andere leuke dingen:

Cup We hebben al sinds jaar en dag de FOK!Cup Dit houdt in dat we een toernooi spelen tijdens de vriendschappelijke wedstrijden op woensdag. De FOK!Cup begint altijd ongeveer in ronde 5 van een nieuw Hattrick seizoen. De inschrijvingen starten een paar weken eerder. Cup topic. Huidige stand

Awards De awards worden uitgereikt aan mensen met bijzondere prestatie. Dit kunnen zowel positieve als negatieve prestaties zijn. Iedereen hier kan stemmen op bepaalde categorieën en degene met de meeste stemmen krijgt een heel seizoen een award. Hier valt dan ook niet onder uit te komen. Award topic.

Vinnie Jones / Gary Lineker De naam zegt het al. Welk team krijgt de meeste rode/gele kaarten en veroorzaakt de meeste blessures om de felbegeerde Vinnie Jones award binnen te slepen. Degene die de minste kaarten en blessures veroorzaakt verdient de Gary Lineker award. VJ/GL topic. Huidige stand

Gouden Schoen De gouden schoen wordt uitgereikt aan het team dat de topscoorder in huis heeft. Deze wordt berekend aan de hand van de divsie waar je in zit en het aantal hattricks die de speler gescoord heeft. Iedereen die aan de VJ/GL award mee doet, doet automatisch mee voor de gouden schoen. Huidige stand

TeauTeau Bij de Fok!Hattrick TeauTeau is het de bedoeling om uitslagen te voorspellen van wedstrijden van mede FokHattrick leden. Wekelijks worden door de organisatie 5 wedstrijden uitgekozen om je voorspellingen op los te laten. De winnaar van het klassement verdient uiteraard een award! TeauTeau topic. Huidige stand

Team van de Maand Als laatste hebben we ook nog het team van de maand. Dit team vult een vragenlijstje in, en deze wordt dan hier neergezet. Laatste team van de maand: FC Bifröst.

Winnaars
091216_50772_FOK!Cup.png 091216_50772_VJGL.png 091216_50772_FOK!%20Gouden%20Schoen.png 091216_50772_FOK!%20Teauteau.png Klikbaar.

IRC Iedere (woensdag- en) zondagavond tijdens de wedstrijden zit een groep FOK!Hattrickers met elkaar te chatten. Dit gaat een stuk interactiever dan via het forum. De chat is heel makkelijk te bezoeken. Ga naar de FOK!hattrick site, klik dan op chat, kies een nickname en je kunt de fokhatrrick chat in. Je kan ook IRC-software downloaden. Als je handmatig verbinding wil maken kan dat ook. Mac OSX gebruikers kunnen Colloquy downloaden, mIRC is er voor Windows gebruikers. De IRC server is arethusa.tweakers.net en het kanaal is #fokhattrick.

LinksUitgebreide info-site van Het Antwoord Genootschap! • HT-Box, Een handige training en blessure tool site! • Alltid Hattrick, de statistieksite bij uitstek! • Wij zijn cool! • Informatie omtrent teamgeest drops. • Startkabel site voor Hattrick; vele links! • Site met alle (U20) NT spelers die er te koop staanSite om je Jeugd Opleding bij te houden. Begin zo vroeg mogelijk met het bijhouden, dan is het minder werk!

Mirrors Hattrick geblokt op je werk/school/bij je vriendin? Probeer één van de volgende adressen eens! • www.hattrick.orgwww.hattrick.wswww.hattrick.interia.plwww.hattrickonline.com

Oude topics Omdat we uiteraard ook waarde hechten aan de geschiedenis van onze fed, hebben we ook een overzicht van alle hattricktopics op FOK!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Topic statistieken Klik op de link om te zien welke FOK!kende hattrickers de meeste posts hebben of wat het spamrecord is van de hattrickende FOK!kers. Hattrick op FOK! statistieken

Deze openingspost Als je het topic sluit doordat je reactie 301 hebt geplaatst, word je vriendelijk verzocht een nieuw topic te openen. De OP is dan hier te vinden.

Tevens word je verzocht even je eigen laatste topic post te editen en een linkje te plaatsen naar t nieuwe topic. bvd
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_93765756
Fipo! *O*

Children of the night. What music they make.
pi_93765885
Hoi. :W
pi_93766132
hoi :W
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_93766195
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 12:47 schreef RealBizkit666 het volgende:
@Moon:
Al 1,1M op Nand geboden. 33k voor mij. *O*
ik zag het *O*
ik kan inmiddels al 2,5 miljoen bieden op Kazimir.. hopelijk zal dat voldoende zijn, maar ik vrees van niet.. dus ik hoop dat de prijs op Nand nog wat oploopt en dat er nog een manager langskomt die Thim interessant vind..
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 7 maart 2011 @ 13:13:26 #6
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_93766311
quote:
6-03-2011 Fabio Weiss became the top scorer of a series. Your club was awarded 10 000 ¤.
Ik ben rijk!
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
pi_93766387
Hmmm, alltid is offline voor de komende week volgens HT...
quote:
07-03-2011 Alltid taken off line for some TLC (tender loving care)

As of this morning 8.00 HT time and for one week, Alltid is taken offline so we can try to solve some of the corrupted data issues by rebuilding the database.

We are hopeful that this will solve some of the issues that have been plaguing Alltid for most of this season.
Maar de site zelf doet het wel nog gewoon... Vreemd...

[ Bericht 32% gewijzigd door RealBizkit666 op 07-03-2011 13:23:25 ]
pi_93767149
Mijn bekertegenstander:
quote:
Rakkertje (766572)
Begonnen: 23-02-2011 (13/44)
pi_93767391
Het jeugdteam zal over ongeveer 8 minuten worden geactiveerd! *O*
pi_93767420
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 13:32 schreef RealBizkit666 het volgende:
Mijn bekertegenstander:

[..]

Mijn bekertegenstander:

quote:
03-03-2011
De club kreeg een nieuwe eigenaar: alilex2 nam het roer over en veranderde de naam van de club in FC Velsen.
:Y)
pi_93767473
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 13:38 schreef Drassss het volgende:

[..]

Mijn bekertegenstander:

[..]

:Y)
Nog beter zelfs. _O_
pi_93767511
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 13:39 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Nog beter zelfs. _O_
Makkie ja. Als dat de eerste 5 weken zo blijft in de beker moet het wel lukken :P
  maandag 7 maart 2011 @ 13:47:38 #13
161918 NelisZ
Boemerangkind
pi_93767763
Mijn p/d tegenstander

Mijn eerste bekertegenstander

Beker is zoals gebruikelijk een makkie, p/d duel kan nog interessant worden :P
Lack of planning on your part does not constitute an emergency on my part!
Zeetakje: "Smiles per gallon is more important than miles per gallon"
Hattrick: Raging Bulls United (764020)
HT jeugd: Dolle Stiertjes (1449195)
pi_93768016
Ik krijg toch nog 168 hatstats de eerste bekerwedstrijd!
Competitie wordt waarschijnlijk weer plek 2 of 3/4. Of mn huidige kampioen blijft in de reeks of er komt een gewaagde tot net iets sterkere tegenstander terug.. :(
pi_93768070
Oh wacht, bekertegenstanders is een bot geworden. Die worden zeker nog verwijderd?
pi_93768114
Is het al bekend wanneer het nieuwe seizoen van start gaat?
Of kan ik dat ergens zien?
Tijdje er tussen uit geweest dus moet alles een beetje opnieuw ontdekken. :+
pi_93768248
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 13:56 schreef Mike-Style het volgende:
Is het al bekend wanneer het nieuwe seizoen van start gaat?
Of kan ik dat ergens zien?
Tijdje er tussen uit geweest dus moet alles een beetje opnieuw ontdekken. :+
http://hagonline.org/#manual-chapter#id=3 ;)
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_93768284
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 13:55 schreef FrituurVetPet het volgende:
Oh wacht, bekertegenstanders is een bot geworden. Die worden zeker nog verwijderd?
Nee. De rang blijft hetzelfde. Die is op basis van de eindstand dit seizoen. En BOT-teams worden niet verwijderd maar naar de laagste divisies gezet. ;)
pi_93768402
quote:
Even een kijkje nemen daar.
Thx :)
pi_93769193
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 14:00 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Nee. De rang blijft hetzelfde. Die is op basis van de eindstand dit seizoen. En BOT-teams worden niet verwijderd maar naar de laagste divisies gezet. ;)
Maar die speelt dus toch tegen mij in de beker ook al zit hij wellicht in de VIII of IX?
pi_93770095
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 14:21 schreef FrituurVetPet het volgende:

[..]

Maar die speelt dus toch tegen mij in de beker ook al zit hij wellicht in de VIII of IX?
Je speelt er altijd tegen, ongeacht zijn divisie. :)
pi_93770144


Rara waar ik me liet terugzakken :P
pi_93770291
110307_50772_Ratings.png
Zelfde raadsel, ander plaatje. :P
  maandag 7 maart 2011 @ 14:53:04 #24
89850 Proud2beDiepfries
Fryslân Boppe!!!
pi_93770406
Volgens Alltid ook hier een botje in 1e bekerronde. Is wel lekker voor zelfvertrouwen en opdoen opstellingservaring :P
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
pi_93770449
Nog steeds geen biedingen :r
pi_93770809
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 14:54 schreef Drassss het volgende:
Nog steeds geen biedingen :r
Welke speler?

Wat is mijn securitycode om in te loggen op Alltid?
Children of the night. What music they make.
pi_93770933
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:05 schreef DeHovenier het volgende:

[..]

Welke speler?

Wat is mijn securitycode om in te loggen op Alltid?
Deze: 314783707

Mijn hattrick --> voorkeuren --> Veiligheidscode ( rechts ).. Daar kan je hem aanpassen :)
  maandag 7 maart 2011 @ 15:10:17 #28
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_93770982
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:08 schreef Drassss het volgende:

[..]

Deze: 314783707

Mijn hattrick --> voorkeuren --> Veiligheidscode ( rechts ).. Daar kan je hem aanpassen :)
;)
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
pi_93771017
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:10 schreef ScudRaket het volgende:

[..]

;)
_O_
  maandag 7 maart 2011 @ 15:11:24 #30
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_93771022
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:10 schreef ScudRaket het volgende:

[..]

;)
Kan hem op zich wel gebruiken :)
Jammer alleen dat hij geen specialty heeft
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
pi_93771064
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:11 schreef ScudRaket het volgende:

[..]

Kan hem op zich wel gebruiken :)
Jammer alleen dat hij geen specialty heeft
Ja.. dat is inderdaad zonde. Ik kreeg te horen dat hij daardoor de boot van U20 net heeft gemist. Anders had hij een kansje gehad. Achja, hopelijk vanavond een gruwelijke bidwar :)
pi_93771136
M'n nieuwe veiligheidscode werkt niet in Alltid -O-
Children of the night. What music they make.
pi_93771569
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 14:54 schreef Drassss het volgende:
Nog steeds geen biedingen :r
Ik heb op 2 spelers een bod binnen, dus ik heb er nog maar 4 waar nog op geboden moet worden. :P
pi_93771652
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:24 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Ik heb op 2 spelers een bod binnen, dus ik heb er nog maar 4 waar nog op geboden moet worden. :P
Hehe, ja het valt nog wat tegen.. Achja nog steeds 5 uurtjes te gaan dus we zijn echt niet ongeduldig hoor O-)
  maandag 7 maart 2011 @ 15:35:53 #35
89850 Proud2beDiepfries
Fryslân Boppe!!!
pi_93772056
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:12 schreef Drassss het volgende:

[..]

Ja.. dat is inderdaad zonde. Ik kreeg te horen dat hij daardoor de boot van U20 net heeft gemist. Anders had hij een kansje gehad. Achja, hopelijk vanavond een gruwelijke bidwar :)
Sowieso heeft 'ie ook een verkeerde leeftijd en te weinig bijstats voor U20, dus degene die je heeft verteld dat 'ie de boot 'net gemist' heeft mag zichzelf wel eens achter de oren gaan krabben..

Niettemin erg tof spelertje en gaat je wel richting het miljoen opleveren vermoed ik :)
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
pi_93772112
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:35 schreef Proud2beDiepfries het volgende:

[..]

Sowieso heeft 'ie ook een verkeerde leeftijd en te weinig bijstats voor U20, dus degene die je heeft verteld dat 'ie de boot 'net gemist' heeft mag zichzelf wel eens achter de oren gaan krabben..

Niettemin erg tof spelertje en gaat je wel richting het miljoen opleveren vermoed ik :)
Dat vind ik net :P _O-
pi_93772306
Sorry, maar waar op alltid kan je zien wie je bekertegenstander wordt? :$
pi_93772477
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:42 schreef IPeePie het volgende:
Sorry, maar waar op alltid kan je zien wie je bekertegenstander wordt? :$
Je gaat naar je team, dan klik je ergens op het getal naast bekerrang. Dan scroll je naar de plaats waar dat getal staat en dan zie je wie je tegenstander is. :)
  maandag 7 maart 2011 @ 15:46:37 #39
89850 Proud2beDiepfries
Fryslân Boppe!!!
pi_93772494
edit: te traag
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
pi_93772526
quote:
18s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:46 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
edit: te traag
Je bent niet de eerste, en waarschijnlijk ook niet de laatste... :P
pi_93772622
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:46 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Je gaat naar je team, dan klik je ergens op het getal naast bekerrang. Dan scroll je naar de plaats waar dat getal staat en dan zie je wie je tegenstander is. :)
Ok, bedankt :)

Ik moet tegen een VI'er, die degradeert naar VII
Hopen dat ik niet te veel goals tegen krijg, in verband met zelfvertrouwen :')
pi_93772650
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:47 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Je bent niet de eerste, en waarschijnlijk ook niet de laatste... :P
Mompelt iets van --> De Wikipedia- award
pi_93772831
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:49 schreef Drassss het volgende:

[..]

Mompelt iets van --> De Wikipedia- award
Waar blijft dat topic... :P

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_93772946
Bekerheld
Vd Gijp award ( grapjas van het seizoen )
pi_93773019
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 15:56 schreef Drassss het volgende:
Bekerheld
Vd Gijp award ( grapjas van het seizoen )
Mij lijkt het leuker als je op alle awards kunt stemmen. Bekerheld is een statisch iets, dus die zou ik niet nemen. Maar die Vd Gijp is wel leuk. Samen met de JD-award voor beste analist voro en na de wedstrijd (dus degene die de beste tips geeft zeg maar).

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_93773145
Heb je een punt.

Dan maken we er zo een stemronde van met polls of hoe gaat het werken?
pi_93774687
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 16:02 schreef Drassss het volgende:
Heb je een punt.

Dan maken we er zo een stemronde van met polls of hoe gaat het werken?
[Hattrick] Awards seizoen 30!

Zo deden we dat altijd ;)
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_93774825
Vinnie Jones award
Gary Linecker award

Geert Wilders award - (meeste NL-ers)
Wikipedia award - (spreekt voor zich) / J. Derksen (beste analist/tipgever)
Guardiola award - Beste manager
Jan van Dijk award (eerste ontslagen eredivisie trainer 2010/2011) - Slechtste manager
Vd Gijp award - (grapjas van het seizoen)

Nog een beetje aanvullen en dan hebben we wel wat voor een topic...
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  maandag 7 maart 2011 @ 16:38:06 #49
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_93774832
Leuk, awards!
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
pi_93774895
Ryo award 1 en 2 ? één voor meest [snelle] team en één voor meeste schele spelers? :P
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  maandag 7 maart 2011 @ 16:40:33 #51
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_93774944
De Gert-Jan Verbeek award voor degene die het meest op de ME gescholden heeft?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
pi_93775007
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 16:40 schreef ScudRaket het volgende:
De Gert-Jan Verbeek award voor degene die het meest op de ME gescholden heeft?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Balotelli award, voor het team met de meeste controversiële spelers...
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  maandag 7 maart 2011 @ 16:42:41 #53
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_93775038
De Arjen Robben Award voor de speler die het meest geblesseerd is geweest
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
pi_93775094
Vinnie Jones award
Gary Linecker award

Geert Wilders award - (meeste NL-ers)
Wikipedia award - (spreekt voor zich) / J. Derksen (beste analist/tipgever)
Guardiola award - Beste manager
Jan van Dijk award (eerste ontslagen eredivisie trainer 2010/2011) - Slechtste manager
Vd Gijp award - (grapjas van het seizoen)
Balotelli award - Team met de meeste controversiële spelers
Verbeek award - Voor de meest op de ME zeurende manager
Ryo 1 award - Voor het team met het meeste [snel] in zijn team
Ryo 2 award - Voor het team met de meeste schele spelers
De Arjen Robben Award voor de speler die het meest geblesseerd is geweest
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  maandag 7 maart 2011 @ 16:44:11 #55
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_93775119
De Hans Kraaij jr. award voor de grootste baggeraar in de topics.
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
pi_93775123
Hebben we ook wel weer genoeg :P
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_93775210
quote:
Andrzej Czumaj
Helaas, op het punt van spelhervattingen zakte hij van slecht naar waardeloos.
OMG
  maandag 7 maart 2011 @ 16:47:43 #58
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_93775263
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 16:46 schreef IPeePie het volgende:

[..]

OMG
Ach, had je toch al weinig aan op dat gebied ;)
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
pi_93775557
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 16:43 schreef Gijs_ het volgende:
Vinnie Jones award
Gary Linecker award

Geert Wilders award - (meeste NL-ers)
Wikipedia award - (spreekt voor zich) / J. Derksen (beste analist/tipgever)
Guardiola award - Beste manager
Jan van Dijk award (eerste ontslagen eredivisie trainer 2010/2011) - Slechtste manager
Vd Gijp award - (grapjas van het seizoen)
Balotelli award - Team met de meeste controversiële spelers
Verbeek award - Voor de meest op de ME zeurende manager
Ryo 1 award - Voor het team met het meeste [snel] in zijn team
Ryo 2 award - Voor het team met de meeste schele spelers
De Arjen Robben Award voor de speler die het meest geblesseerd is geweest
FOK!-cup winnaar hoort daar nog bij. :)

De Robben-award zou ik omzetten naar het team dat de meeste blessures tijdens competitiewedstrijden heeft opgelopen. Zowel een pleister als + tellen even zwaar. :)
pi_93775736
[Hattrick] Awards seizoen 33

Succes ermee! Aanpassingen in de OP kan ik vanavond nog wel even doen! :)
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_93776449
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 16:59 schreef Gijs_ het volgende:
[Hattrick] Awards seizoen 33

Succes ermee! Aanpassingen in de OP kan ik vanavond nog wel even doen! :)
We kunnen nog de Baby (aantal 17 jarigen) en de Bejaarden (aantal 30+) award doen. :P
  maandag 7 maart 2011 @ 17:18:50 #62
161918 NelisZ
Boemerangkind
pi_93776526
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 17:16 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

We kunnen nog de Baby (aantal 17 jarigen) en de Bejaarden (aantal 30+) award doen. :P
De Feijenoord award, voor het team met de laagste gemiddelde leeftijd, en eventueel een vergelijkbare voor de hoogste leeftijd?
Lack of planning on your part does not constitute an emergency on my part!
Zeetakje: "Smiles per gallon is more important than miles per gallon"
Hattrick: Raging Bulls United (764020)
HT jeugd: Dolle Stiertjes (1449195)
pi_93776626
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 17:18 schreef NelisZ het volgende:

[..]

De Feijenoord award, voor het team met de laagste gemiddelde leeftijd, en eventueel een vergelijkbare voor de hoogste leeftijd?
Ook een goede. :)
pi_93777082
Rob van Dijk award, team met de oudste speler ;)?
pi_93777224
Louis van Gaal award, team met de leukste persberichten?
pi_93777379
Er is al een topic met awards, wel genoeg zo! ;) Dus onthoud de nieuwe ideeën maar tot de volgende editie :)
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  maandag 7 maart 2011 @ 18:08:05 #67
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93778322
Mensen mensen mensen, wat gebeurt er ineens allemaal? Welk een activiteiten zo op deze doordeweekse maandag!
Ik ben van pindavlees
pi_93778416
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 18:08 schreef Flappekz het volgende:
Mensen mensen mensen, wat gebeurt er ineens allemaal? Welk een activiteiten zo op deze doordeweekse maandag!
We gaan helemaal lossssssssss
pi_93778467
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 18:08 schreef Flappekz het volgende:
Mensen mensen mensen, wat gebeurt er ineens allemaal? Welk een activiteiten zo op deze doordeweekse maandag!
Het is Carnaval! Het is 'er-kan-van-alles-gebeuren-maandag'! *O*
Children of the night. What music they make.
pi_93778653
quote:
Op maandag 7 maart 2011 18:08 schreef Flappekz het volgende:
Mensen mensen mensen, wat gebeurt er ineens allemaal? Welk een activiteiten zo op deze doordeweekse maandag!
Heerlijk toch. :Y
  maandag 7 maart 2011 @ 18:18:42 #71
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93778697
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 18:17 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Heerlijk toch. :Y
Momentje, ik ben nog even restanten van mn kin van mn bureau af aan het pielen....
Ik ben van pindavlees
  maandag 7 maart 2011 @ 18:21:56 #72
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93778824
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 18:17 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Heerlijk toch. :Y
Inderdaad ^O^
Ik ben van pindavlees
pi_93778826
quote:
Op maandag 7 maart 2011 18:18 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Momentje, ik ben nog even restanten van mn kin van mn bureau af aan het pielen....
Volgend seizoen de teauteau en de gouden schoen er nog bij, en dan is alles weer compleet. Voor de teauteau heb ik misschien een vervanger die makkelijk op te zetten is, makkelijk bij te houden en voor niemand veel werk om even een gokje te wagen. Zodra ik op een normale PC zit zal ik het idee even posten. :)
  maandag 7 maart 2011 @ 18:25:43 #74
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93778977
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 18:22 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Volgend seizoen de teauteau en de gouden schoen er nog bij, en dan is alles weer compleet. Voor de teauteau heb ik misschien een vervanger die makkelijk op te zetten is, makkelijk bij te houden en voor niemand veel werk om even een gokje te wagen. Zodra ik op een normale PC zit zal ik het idee even posten. :)
Ik ben blij dat ik gewoon een pornotroon bureaustoel heb. Scheelt me een boel pc's per jaar
Ik ben van pindavlees
  maandag 7 maart 2011 @ 18:34:11 #75
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93779319
Ik heb me gisteren overigens braaf aan mn belofte gehouden door te verliezen.

Helaas ben ik daarbij direct gestraft door 2 blessures, waarvan eentje voor een ouwe lul (mn coach)
Ik ben van pindavlees
pi_93779484
quote:
Op maandag 7 maart 2011 18:34 schreef Flappekz het volgende:
Ik heb me gisteren overigens braaf aan mn belofte gehouden door te verliezen.

Helaas ben ik daarbij direct gestraft door 2 blessures, waarvan eentje voor een ouwe lul (mn coach)
Dat is balen, heb je al gekeken in wat voor VI je komt?
  maandag 7 maart 2011 @ 18:38:58 #77
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93779530
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 18:37 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Dat is balen, heb je al gekeken in wat voor VI je komt?
2 mogelijkheden (indien Alltid dit keer klopt).
In 1 geval kan ik moeiteloos mee, en in 1 geval zal dat een stuk minder moeiteloos gaan.

Dus ik kies voor optie 1 ;)
Ik ben van pindavlees
pi_93779799
quote:
Op maandag 7 maart 2011 18:38 schreef Flappekz het volgende:

[..]

2 mogelijkheden (indien Alltid dit keer klopt).
In 1 geval kan ik moeiteloos mee, en in 1 geval zal dat een stuk minder moeiteloos gaan.

Dus ik kies voor optie 1 ;)
Dan maar even duimen op de beste divisie. :P
  maandag 7 maart 2011 @ 18:48:20 #79
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93779968
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 18:44 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Dan maar even duimen op de beste divisie. :P
Ik ben eigenlijk aan het duimen voor die ander :P
Ik ben van pindavlees
pi_93781450
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 18:34 schreef Flappekz het volgende:
Ik heb me gisteren overigens braaf aan mn belofte gehouden door te verliezen.

Helaas ben ik daarbij direct gestraft door 2 blessures, waarvan eentje voor een ouwe lul (mn coach)
ondanks meer bbz toch nog verloren dus..
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_93781485
vandaag overigens toch maar de FC weer weggehaald uit mn teamnaam.. vond het toch niet zo mooi staan..
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_93781607
quote:
Op maandag 7 maart 2011 19:25 schreef MrMoon het volgende:
vandaag overigens toch maar de FC weer weggehaald uit mn teamnaam.. vond het toch niet zo mooi staan..
Verstandig. :Y
pi_93781644
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 16:43 schreef Gijs_ het volgende:
Vinnie Jones award
Gary Linecker award

Geert Wilders award - (meeste NL-ers)
Wikipedia award - (spreekt voor zich) / J. Derksen (beste analist/tipgever)
Guardiola award - Beste manager
Jan van Dijk award (eerste ontslagen eredivisie trainer 2010/2011) - Slechtste manager
Vd Gijp award - (grapjas van het seizoen)
Balotelli award - Team met de meeste controversiële spelers
Verbeek award - Voor de meest op de ME zeurende manager
Ryo 1 award - Voor het team met het meeste [snel] in zijn team
Ryo 2 award - Voor het team met de meeste schele spelers
De Arjen Robben Award voor de speler die het meest geblesseerd is geweest
Possie Award - als vervanger van de Koei.. :P
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 7 maart 2011 @ 19:31:28 #84
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93781738
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:29 schreef MrMoon het volgende:

[..]

Possie Award - als vervanger van de Koei.. :P
_O- _O-

Als ik dan ook vaak een koei had dan was t nog logies geweest ook! :')
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 19:36:24 #85
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93782009
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:25 schreef MrMoon het volgende:

[..]

ondanks meer bbz toch nog verloren dus..
Yep, een dikke 0-1
Ik ben van pindavlees
pi_93782010
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:29 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Verstandig. :Y
Robbert staat al op 316k :P
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 7 maart 2011 @ 19:36:48 #87
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93782035
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:29 schreef MrMoon het volgende:

[..]

Possie Award - als vervanger van de Koei.. :P
Ik ga voor de koei-oeuvre-lifetime-award. Uiteraard voor Possie ;)
Ik ben van pindavlees
pi_93782043
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:36 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Yep, een dikke 0-1
ik zag het.. krap maar voldoende toch? :P
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_93782063
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:36 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Ik ga voor de koei-oeuvre-lifetime-award. Uiteraard voor Possie ;)
_O-

ik stem voor :P
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_93782098
Natuurlijk ook niet te vergeten..

de Hennie Huisman Award - voor de familieman :P
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_93782231
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:37 schreef MrMoon het volgende:
Natuurlijk ook niet te vergeten..

de Hennie Huisman Award - voor de familieman :P
Verdomme men koffie _O-
  maandag 7 maart 2011 @ 19:40:18 #92
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93782245
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:36 schreef MrMoon het volgende:

[..]

ik zag het.. krap maar voldoende toch? :P
Yep, Ann is netjes derde geworden.

Ik heb overigens mijn hatstats-record wel verbroken gisteren. Weliswaar met GotC d'r team, maar dan nog. Ze heeft er mooi voor gezorgd dat dr tegenstander niet is gepromoveerd ;)
Ik ben van pindavlees
pi_93782311
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:40 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Yep, Ann is netjes derde geworden.

Ik heb overigens mijn hatstats-record wel verbroken gisteren. Weliswaar met GotC d'r team, maar dan nog. Ze heeft er mooi voor gezorgd dat dr tegenstander niet is gepromoveerd ;)
hehe goed gedaan dus..
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 7 maart 2011 @ 19:44:03 #94
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93782467
quote:
14s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:41 schreef MrMoon het volgende:

[..]

hehe goed gedaan dus..
Yep. Komend seizoen gaat ze wel promoveren denk ik :Y
Ik ben van pindavlees
pi_93782496
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:44 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Yep. Komend seizoen gaat ze wel promoveren denk ik :Y
goed nieuws dus :)
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 7 maart 2011 @ 19:45:55 #96
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93782586
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:44 schreef MrMoon het volgende:

[..]

goed nieuws dus :)
Of zou ik eerst naar dr nieuwe competitiegenoten moeten kijken? :')
Ik ben van pindavlees
pi_93782594
Nog 1 uur en 20 min *O*
pi_93782704
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:45 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Of zou ik eerst naar dr nieuwe competitiegenoten moeten kijken? :')
neuh.. niet nodig.. altijd uitgaan van eigen kracht natuurlijk... ;)

Ohw ja nog een award idee.. naar aanleiding die van vreemdste naam van vroeger :P

Karl-Theodor Maria Nikolaus Johann Jacob Philipp Franz Joseph Sylvester Freiherr von und zu Guttenberg award is de naam van die Duitse plagiaat minister :')
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_93782819
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:29 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Verstandig. :Y
jij vond het ook minder begrijp ik hieruit :P
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_93783307
hmmz.. ik kom in VI.720 volgens alltid.. handhaving moet mogelijk zijn..
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_93783583
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:50 schreef MrMoon het volgende:

[..]

jij vond het ook minder begrijp ik hieruit :P
Ik vind FC sowieso niets... :P
pi_93783612
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:03 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Ik vind FC sowieso niets... :P
ohw ja dat was ook zo.. :P
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_93783739
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:36 schreef MrMoon het volgende:

[..]

Robbert staat al op 323k :P
Ik zag het al. Mij te duur... :@
  maandag 7 maart 2011 @ 20:06:47 #104
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93783796
Ik denk dat ik mijn team maar weer ga hernoemen.

"FC" lijkt me wel wat. Al zal die wel al bestaan
Ik ben van pindavlees
pi_93783897
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:05 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Ik zag het al. Mij te duur... :@
kan ik me voorstellen.. ik vind het wel prima.. levert me al meer op dan ik had gedacht.. :)
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_93783909
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:06 schreef Flappekz het volgende:
Ik denk dat ik mijn team maar weer ga hernoemen.

"FC" lijkt me wel wat. Al zal die wel al bestaan
hoe wil je je team dan noemen?
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 7 maart 2011 @ 20:09:13 #107
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93783948
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:08 schreef MrMoon het volgende:

[..]

hoe wil je je team dan noemen?
FC
Ik ben van pindavlees
pi_93783969
FC F niet wat als FC al bestaat :P Of FC FootballClub ..
Wie niet dom is moet slim zijn!
pi_93783977
Over de teauteau. Voor een andere federatie organiseer ik nu het sterrenspel (overgenomen van iemand die er geen tijd meer voor had).

Je voorspelt (of gokt) je eigen sterren die je zou behalen in de zondagwedstrijd. En hoe dichterbij je zit, hoe meer punten je krijgt. Degene die aan het einde van de rit de meeste punten heeft, is de winnaar. Indien jullie interesse hebben, dan zal ik dit vanaf volgend seizoen wel op starten (of sowieso starten en kijken hoe het loopt). :)
  maandag 7 maart 2011 @ 20:10:38 #110
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93784019
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:09 schreef RealBizkit666 het volgende:
Over de teauteau. Voor een andere federatie organiseer ik nu het sterrenspel (overgenomen van iemand die er geen tijd meer voor had).

Je voorspelt (of gokt) je eigen sterren die je zou behalen in de zondagwedstrijd. En hoe dichterbij je zit, hoe meer punten je krijgt. Degene die aan het einde van de rit de meeste punten heeft, is de winnaar. Indien jullie interesse hebben, dan zal ik dit vanaf volgend seizoen wel op starten (of sowieso starten en kijken hoe het loopt). :)
Ik heb iedere wedstrijd 11 sterren in de basis staan
Ik ben van pindavlees
  maandag 7 maart 2011 @ 20:11:21 #111
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93784057
Dit is dus echt een spel voor Vullie.
pi_93784064
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:10 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Ik heb iedere wedstrijd 11 sterren in de basis staan
Dat ook. Maar je snapt wel wat ik bedoel. :)
pi_93784082
Misschien een al 6000x gestelde vraag, maar ik las een topic terug dat jullie al weten in welke competitie jullie terecht komen. Nu zal ik in dezelfde competitie blijven, maar ik ben wel benieuwd welke degradant wij krijgen. Hoe kan je dat precies zien ? Of gaat dat vanzelf ?
Wie niet dom is moet slim zijn!
  maandag 7 maart 2011 @ 20:11:59 #114
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93784096
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:11 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Dat ook. Maar je snapt wel wat ik bedoel. :)
Uiteraard. Inclusief of exclusief bruine sterren?
Ik ben van pindavlees
pi_93784133
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:11 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Uiteraard. Inclusief of exclusief bruine sterren?
Inclusief. Wat foxtrick aangeeft na de wedstrijd is leidend. :)
pi_93784138
--

[ Bericht 100% gewijzigd door PeeJie_ op 07-03-2011 20:12:54 ]
Wie niet dom is moet slim zijn!
pi_93784139
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:09 schreef Flappekz het volgende:

[..]

FC
:D
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 7 maart 2011 @ 20:13:23 #118
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93784169
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:12 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Inclusief. Wat foxtrick aangeeft na de wedstrijd is leidend. :)
Check. Kunnen we wel een seizoen proberen, kijken hoe het uitpakt :Y
Ik ben van pindavlees
pi_93784185
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:11 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Uiteraard. Inclusief of exclusief bruine sterren?
inclusief.. evenals gebleekte sterren.. gescheurde sterren daarentegen zijn uit den boze..
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 7 maart 2011 @ 20:14:14 #120
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93784238
Persoonlijk lijkt het me best gemakkelijk? Zeker wanneer je in week 16 al een potje balt met je 1e team. Oke het zal misschien een halve ster / 1 ster schelen per spelen, maar enorme verschillen ga je niet krijgen lijkt me :)
pi_93784249
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:13 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Check. Kunnen we wel een seizoen proberen, kijken hoe het uitpakt :Y
Prima. Dan zal ik vooraf aan het nieuwe seizoen wel een seintje geven en een topic starten. Deelname is voor iedereen vrij, net als de teauteau. Dus geen inschrijving en zo...
  maandag 7 maart 2011 @ 20:14:40 #122
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93784265
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:13 schreef MrMoon het volgende:

[..]

inclusief.. evenals gebleekte sterren.. gescheurde sterren daarentegen zijn uit den boze..
xoxoxoxox :P
Ik ben van pindavlees
pi_93784268
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:14 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Prima. Dan zal ik vooraf aan het nieuwe seizoen wel een seintje geven en een topic starten. Deelname is voor iedereen vrij, net als de teauteau. Dus geen inschrijving en zo...
^O^
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_93784285
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:14 schreef Drassss het volgende:
Persoonlijk lijkt het me best gemakkelijk? Zeker wanneer je in week 16 al een potje balt met je 1e team. Oke het zal misschien een halve ster / 1 ster schelen per spelen, maar enorme verschillen ga je niet krijgen lijkt me :)
Rode kaart, blessure. Dat slaat wel door. Er wordt zelden het goede aantal geraden. :)
  maandag 7 maart 2011 @ 20:15:26 #125
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93784317
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:14 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Rode kaart, blessure. Dat slaat wel door. Er worden zelden het goede aantal geraden. :)
Ahja.... oke dan krijg je wel verrassingen :) Check!
pi_93784330
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:14 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Prima. Dan zal ik vooraf aan het nieuwe seizoen wel een seintje geven en een topic starten. Deelname is voor iedereen vrij, net als de teauteau. Dus geen inschrijving en zo...
mag ik een wekelijkse reminder? ik vergeet dat soort dingen nogal vaak.. terwijl ik het wel een leuk initiatief vind..
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_93784345
Ik speel het al een geruime tijd niet meer maar ik volg af en toe dit topic en ik moet zeggen dat het toch wel weer begint te kriebelen! ~:)

Hoeveel weken duurt het seizoen nog?
pi_93784348
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:15 schreef MrMoon het volgende:

[..]

mag ik een wekelijkse reminder? ik vergeet dat soort dingen nogal vaak.. terwijl ik het wel een leuk initiatief vind..
Komt goed. :)
pi_93784364
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:15 schreef Dagobert-Duck het volgende:
Ik speel het al een geruime tijd niet meer maar ik volg af en toe dit topic en ik moet zeggen dat het toch wel weer begint te kriebelen! ~:)

Hoeveel weken duurt het seizoen nog?
1. :P
  maandag 7 maart 2011 @ 20:16:07 #130
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93784373
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:15 schreef Dagobert-Duck het volgende:
Ik speel het al een geruime tijd niet meer maar ik volg af en toe dit topic en ik moet zeggen dat het toch wel weer begint te kriebelen! ~:)

Hoeveel weken duurt het seizoen nog?
Nog 32.
Ik ben van pindavlees
pi_93784381
quote:
6s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:11 schreef PeeJie_ het volgende:
Misschien een al 6000x gestelde vraag, maar ik las een topic terug dat jullie al weten in welke competitie jullie terecht komen. Nu zal ik in dezelfde competitie blijven, maar ik ben wel benieuwd welke degradant wij krijgen. Hoe kan je dat precies zien ? Of gaat dat vanzelf ?
Je moet even op alltid.org kijken ;)
pi_93784395
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:15 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Komt goed. :)
^O^
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_93784505
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:16 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Je moet even op alltid.org kijken ;)
Daar kijk ik op, alleen staat daar de oude competitie nog:

http://alltid.org/team/150652/

Is het dan nog niet ge-update of moet ik nog verder kijken ? Kan verder niks vinden, wel tegen wie ik moet beker-en straks :P
Wie niet dom is moet slim zijn!
  maandag 7 maart 2011 @ 20:18:32 #134
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93784525
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:15 schreef Dagobert-Duck het volgende:
Ik speel het al een geruime tijd niet meer maar ik volg af en toe dit topic en ik moet zeggen dat het toch wel weer begint te kriebelen! ~:)

Hoeveel weken duurt het seizoen nog?
Nu je hier toch bent.... ik ben op zoek naar een leuk ander voetbalmanagement-spel om intensief te gaan spelen. Heb jij nog tips?
Ik ben van pindavlees
  maandag 7 maart 2011 @ 20:18:56 #135
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93784548
quote:
6s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:18 schreef PeeJie_ het volgende:

[..]

Daar kijk ik op, alleen staat daar de oude competitie nog:

http://alltid.org/team/150652/

Is het dan nog niet ge-update of moet ik nog verder kijken ? Kan verder niks vinden, wel tegen wie ik moet beker-en straks :P
Kijk eens in het linker menu-tje bij Promoties/Degradaties ;)

EDIT - in je competitiescherm aldaar
Ik ben van pindavlees
pi_93784572
quote:
6s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:18 schreef PeeJie_ het volgende:

[..]

Daar kijk ik op, alleen staat daar de oude competitie nog:

http://alltid.org/team/150652/

Is het dan nog niet ge-update of moet ik nog verder kijken ? Kan verder niks vinden, wel tegen wie ik moet beker-en straks :P
http://alltid.org/league/153172/nextseasontable/

Nou wel gvd lucky luke!
pi_93784575
quote:
6s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:18 schreef PeeJie_ het volgende:

[..]

Daar kijk ik op, alleen staat daar de oude competitie nog:

http://alltid.org/team/150652/

Is het dan nog niet ge-update of moet ik nog verder kijken ? Kan verder niks vinden, wel tegen wie ik moet beker-en straks :P
klik maar even op onderstaande link ;)

http://alltid.org/league/153172/nextseasontable/
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_93784596
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:18 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Nu je hier toch bent.... ik ben op zoek naar een leuk ander voetbalmanagement-spel om intensief te gaan spelen. Heb jij nog tips?
Daar mag je het in dit topic niet over hebben :P
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wie niet dom is moet slim zijn!
pi_93784600
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:18 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Nu je hier toch bent.... ik ben op zoek naar een leuk ander voetbalmanagement-spel om intensief te gaan spelen. Heb jij nog tips?
Osm, is dat niet iets? Lijkt me echt onwijs leuk, mieters zeg!
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_93784607
Mijn duurste speler die ik gelist heb, daar is ook al op geboden. *O*
pi_93784623
Hattrick :r
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_93784662
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:19 schreef IPeePie het volgende:

[..]

http://alltid.org/league/153172/nextseasontable/

Nou wel gvd lucky luke!
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:19 schreef MrMoon het volgende:

[..]

klik maar even op onderstaande link ;)

http://alltid.org/league/153172/nextseasontable/
Thnx! :D
Wie niet dom is moet slim zijn!
  maandag 7 maart 2011 @ 20:20:50 #143
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93784690
Verdomme zeg, koffie door men neus. Dank Flap!
  maandag 7 maart 2011 @ 20:21:20 #144
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93784731
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:20 schreef Drassss het volgende:
Verdomme zeg, koffie door men neus. Dank Flap!
Met of zonder suiker?
Ik ben van pindavlees
  maandag 7 maart 2011 @ 20:21:49 #145
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93784759
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:21 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Met of zonder suiker?
Zwart uiteraard
  maandag 7 maart 2011 @ 20:22:17 #146
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93784794
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:21 schreef Drassss het volgende:

[..]

Zwart uiteraard
Ah, dat scheelt. Moet je eens proberen zo'n klontje door je neusgaten te werken...
Ik ben van pindavlees
  maandag 7 maart 2011 @ 20:22:33 #147
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93784812
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:22 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Ah, dat scheelt. Moet je eens proberen zo'n klontje door je neusgaten te werken...
Ja en dan?
pi_93784848
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:22 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Ah, dat scheelt. Moet je eens proberen zo'n klontje door je neusgaten te werken...
amateur.. :{w

dat moet je met een zakje doen.. niet met een klontje..
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_93784884
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:19 schreef IPeePie het volgende:

[..]

http://alltid.org/league/153172/nextseasontable/

Nou wel gvd lucky luke!
Hoezo lucky luke :P De nummer 1 (nieuwe) is een goede dus lukt het me straks nog niet om te promoveren :P
Wie niet dom is moet slim zijn!
  maandag 7 maart 2011 @ 20:23:42 #150
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93784898
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:22 schreef Drassss het volgende:

[..]

Ja en dan?
Jij hebt het blijkbaar nog niet geprobeerd. Of je bent een ras-ajacied, dat kan ook ;)
Ik ben van pindavlees
  maandag 7 maart 2011 @ 20:24:27 #151
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93784961
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:23 schreef MrMoon het volgende:

[..]

amateur.. :{w

dat moet je met een zakje doen.. niet met een klontje..
Een heel zakje door je neus? RESTECP _O_
Ik ben van pindavlees
pi_93784977
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:23 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Jij hebt het blijkbaar nog niet geprobeerd. Of je bent een ras-ajacied, dat kan ook ;)
_O-
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  maandag 7 maart 2011 @ 20:24:54 #153
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93784992
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 19:36 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Ik ga voor de koei-oeuvre-lifetime-award. Uiteraard voor Possie ;)
Nah ik maak helemaal niet vaak een koei! :{ :{

Tenminste ik vind van niet. Je team verkopen heeft niets met een koei te maken. Rob had dit weekend pas een koei! :') Op een speler bieden die voor 1 mil boven zn tv waarde op de tl stond. Das een koei! :Y :Y
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 20:25:49 #154
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93785062
quote:
6s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:24 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Nah ik maak helemaal niet vaak een koei! :{ :{

Tenminste ik vind van niet. Je team verkopen heeft niets met een koei te maken. Rob had dit weekend pas een koei! :') Op een speler bieden die voor 1 mil boven zn tv waarde op de tl stond. Das een koei! :Y :Y
Nah, ik heb weleens 6,6M boven de TV geboden. Nooit iemand over gehoord :{

en ik doe zo mn best
Ik ben van pindavlees
pi_93785083
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:24 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Een heel zakje door je neus? RESTECP _O_
gaat een stuk makkelijker dan een klontje :Y
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 7 maart 2011 @ 20:26:04 #156
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93785085
Niet eens suiker in huis....

Tijd voor VI en tussendoor een gruwelijke bidwar ( hoop ik ). *O*
  maandag 7 maart 2011 @ 20:26:18 #157
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93785104
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:22 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Ah, dat scheelt. Moet je eens proberen zo'n klontje door je neusgaten te werken...
1 klontje door je neusgaten? 1 per neusgat zal je bedoelen. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_93785118
[spam]

AWARD-TOPIC!

[Hattrick] Awards seizoen 33

KOM STEMMEN!


[/spam]
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_93785119
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:25 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Nah, ik heb weleens 6,6M boven de TV geboden. Nooit iemand over gehoord :{

en ik doe zo mn best
hij probeert weer eens af te schuiven hoor..
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 7 maart 2011 @ 20:26:56 #160
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93785159
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:25 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Nah, ik heb weleens 6,6M boven de TV geboden. Nooit iemand over gehoord :{

en ik doe zo mn best
De koei zat in t feit dat hij later pas door had dat ie een miljoen teveel geboden had. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 20:27:03 #161
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93785168
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:26 schreef MrMoon het volgende:

[..]

gaat een stuk makkelijker dan een klontje :Y


Succes ^O^
Ik ben van pindavlees
  maandag 7 maart 2011 @ 20:27:27 #162
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93785193
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:27 schreef Flappekz het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Succes ^O^
_O- _O-
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_93785232
Tering :')
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_93785242
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:26 schreef Gijs_ het volgende:
[spam]

AWARD-TOPIC!

[Hattrick] Awards seizoen 33

KOM STEMMEN!


[/spam]
  maandag 7 maart 2011 @ 20:28:12 #165
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93785251
quote:
12s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:26 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

De koei zat in t feit dat hij later pas door had dat ie een miljoen teveel geboden had. :P
Ahja, lekker bijdehand :P
Ik ben van pindavlees
pi_93785267
quote:
6s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:23 schreef PeeJie_ het volgende:

[..]

Hoezo lucky luke :P De nummer 1 (nieuwe) is een goede dus lukt het me straks nog niet om te promoveren :P
Die luke daar *wijst op flap* was me al weer voor :(
  maandag 7 maart 2011 @ 20:28:50 #167
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93785288
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:28 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Die luke daar *wijst op flap* was me al weer voor :(
Oefening baart kunst ;)
Ik ben van pindavlees
  maandag 7 maart 2011 @ 20:29:15 #168
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93785319
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:26 schreef Gijs_ het volgende:
[spam]

AWARD-TOPIC!

[Hattrick] Awards seizoen 33

KOM STEMMEN!


[/spam]
Gijs, kun je me in dat topic opheldering geven over mijn vraagstuk?
Ik ben van pindavlees
pi_93785338
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:27 schreef Flappekz het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Succes ^O^
das geen zakje suiker he? :)
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 7 maart 2011 @ 20:29:52 #170
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93785357
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:29 schreef MrMoon het volgende:

[..]

das geen zakje suiker he? :)
Kun jij zien wat erin zit?
Ik ben van pindavlees
pi_93785370
Ik heb ook een nieuwe teamnaam gekozen !

Team "The Never Winning Story"

Story of my life :N
pi_93785388
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:29 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Gijs, kun je me in dat topic opheldering geven over mijn vraagstuk?
nee
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  maandag 7 maart 2011 @ 20:30:57 #173
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93785443
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:18 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Nu je hier toch bent.... ik ben op zoek naar een leuk ander voetbalmanagement-spel om intensief te gaan spelen. Heb jij nog tips?
:') :')
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_93785447
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:18 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Nu je hier toch bent.... ik ben op zoek naar een leuk ander voetbalmanagement-spel om intensief te gaan spelen. Heb jij nog tips?
freekick.org ?

In hattrick kun je een keuze maken of je een jeugdteam wil, is dat nu nog steeds? c_/
  maandag 7 maart 2011 @ 20:31:02 #175
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93785453
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:30 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

nee
Waarvoor mijn oprechte dank
Ik ben van pindavlees
  maandag 7 maart 2011 @ 20:31:04 #176
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93785455
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:30 schreef DutchieBre het volgende:
Ik heb ook een nieuwe teamnaam gekozen !

Team "The Never Winning Story"

Story of my life :N
Welke van de 2?
pi_93785468
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:30 schreef Dagobert-Duck het volgende:

[..]

freekick.org ?

In hattrick kun je een keuze maken of je een jeugdteam wil, is dat nu nog steeds? c_/
Yup. :)
pi_93785472
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:29 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Kun jij zien wat erin zit?
maar dan is het nog steeds geen zakje
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 7 maart 2011 @ 20:31:28 #179
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93785483
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:30 schreef Dagobert-Duck het volgende:

[..]

freekick.org ?

In hattrick kun je een keuze maken of je een jeugdteam wil, is dat nu nog steeds? c_/
DIE ZOCHT IK JA _O_ _O_

Mijn held O+
Ik ben van pindavlees
pi_93785492
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:31 schreef Drassss het volgende:

[..]

Welke van de 2?
Schei er nou eens over uit ... Ik communiceer vrijwel alleen maar over 1 team
  maandag 7 maart 2011 @ 20:31:46 #181
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93785504
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:31 schreef Drassss het volgende:

[..]

Welke van de 2?
Beide.

Part I en Part II :s)
Ik ben van pindavlees
pi_93785530
Part II was overigens wel 2de geworden :6
  maandag 7 maart 2011 @ 20:32:16 #183
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93785543
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:31 schreef DutchieBre het volgende:

[..]

Schei er nou eens over uit ... Ik communiceer vrijwel alleen maar over 1 team
Ik stook een beetje :P
  maandag 7 maart 2011 @ 20:32:27 #184
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93785555
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:32 schreef DutchieBre het volgende:
Part II was overigens wel 2de geworden :6
Das geheel niet slecht ^O^
Ik ben van pindavlees
pi_93785587
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:32 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Das geheel niet slecht ^O^
Zeker voor een eerste seizoen :)
  maandag 7 maart 2011 @ 20:35:31 #186
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93785757
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:31 schreef MrMoon het volgende:

[..]

maar dan is het nog steeds geen zakje
Deze dan :



:P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 20:35:34 #187
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93785761
Ik hou het weer voor gezien :W
Ik ben van pindavlees
pi_93785781
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:35 schreef Flappekz het volgende:
Ik hou het weer voor gezien :W
Nu al?
pi_93785813
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:32 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Das geheel niet slecht ^O^
Gewoon wedstrijden met kruisjes erachter overigens :P

Of, dat heb ik er maar van gemaakt voor de duidelijkheid... ik heb het verder ook niet verzonnen. :)
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_93785819
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:35 schreef Flappekz het volgende:
Ik hou het weer voor gezien :W
Neuk ze. :W
  maandag 7 maart 2011 @ 20:36:25 #191
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93785832
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:35 schreef Flappekz het volgende:
Ik hou het weer voor gezien :W
Nah gezellig ben je... :{
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 20:36:29 #192
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93785836
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:35 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Nu al?
Yep. Het is nix dat mn vriendin weer een baan heeft, maar ineens moet ik dingen in het huishouden gaan doen :{
Ik ben van pindavlees
pi_93785841
quote:
10s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:35 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Deze dan :

[ afbeelding ]

:P
dat komt al meer in de buurt
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_93785843
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:35 schreef Flappekz het volgende:
Ik hou het weer voor gezien :W
Een kort maar krachtig bezoek! :W
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_93785869
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:35 schreef Flappekz het volgende:
Ik hou het weer voor gezien :W
ik ook.. VI kijken :)
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 7 maart 2011 @ 20:37:00 #196
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93785878
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:36 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Yep. Het is nix dat mn vriendin weer een baan heeft, maar ineens moet ik dingen in het huishouden gaan doen :{
_O- _O- _O-

Suc6 dan. :')
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_93785886


Morgen! :P
Wie niet dom is moet slim zijn!
  maandag 7 maart 2011 @ 20:37:45 #198
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93785939
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:36 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Een kort maar krachtig bezoek! :W
Ik ben van pindavlees
  maandag 7 maart 2011 @ 20:38:04 #199
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93785961
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:36 schreef MrMoon het volgende:

[..]

ik ook.. VI kijken :)
Ah thx voor de herinnering! ^O^
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 20:39:04 #200
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93786016
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:36 schreef MrMoon het volgende:

[..]

dat komt al meer in de buurt
Knappe vent als je die 1.5 kg door je neus krijgt met zak en al! :')
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 20:39:54 #201
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93786072
Nog maar 612k :(
  maandag 7 maart 2011 @ 20:42:58 #202
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93786279
Oeh, GotC d'r jeugdspeler wordt hoogstwaarschijnlijk opgenomen in het programma-ellende-gebeuren voor U20 *G*
Ik ben van pindavlees
pi_93786296
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:39 schreef Drassss het volgende:
Nog maar 612k :(
Ik heb op 3 spelers het geweldige bedrag van 0 staan nog. :P
  maandag 7 maart 2011 @ 20:43:17 #204
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93786309
Crap...ik ging huishouden doen he? :{
Ik ben van pindavlees
pi_93786322
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:42 schreef Flappekz het volgende:
Oeh, GotC d'r jeugdspeler wordt hoogstwaarschijnlijk opgenomen in het programma-ellende-gebeuren voor U20 *G*
Jij was weg. }:|
  maandag 7 maart 2011 @ 20:43:40 #206
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93786337
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:43 schreef Flappekz het volgende:
Crap...ik ging huishouden doen he? :{
Je bent toch het toetsenbord aan het schoonmaken?
  maandag 7 maart 2011 @ 20:44:22 #207
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93786375
Ik ben hier niet geweest... :W
Ik ben van pindavlees
  maandag 7 maart 2011 @ 20:44:52 #208
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93786410
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:43 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Ik heb op 3 spelers het geweldige bedrag van 0 staan nog. :P
Op mijn 3 spelers is ook nog niet geboden en er is nog maar 4 en 5 minuten te gaan. :')
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_93786443
Wat zijn de voor en nadelen van een jeugdteam?
  maandag 7 maart 2011 @ 20:45:37 #210
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93786462
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:44 schreef Flappekz het volgende:
Ik ben hier niet geweest... :W
Wie ben jij eigenlijk? :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_93786492
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:45 schreef Dagobert-Duck het volgende:
Wat zijn de voor en nadelen van een jeugdteam?
Volgens de specialisten in dit topic moet je het niet doen, want het kost je geld. Maar het is leuk, dus doe het toch maar :P
  maandag 7 maart 2011 @ 20:46:03 #212
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93786498
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:43 schreef Drassss het volgende:

[..]

Je bent toch het toetsenbord aan het schoonmaken?
:')
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_93786569
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:45 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Volgens de specialisten in dit topic moet je het niet doen, want het kost je geld. Maar het is leuk, dus doe het toch maar :P
En, een tipje van de sluier, zondagnacht (van zaterdag op zondag) om 3:00 maak je het meeste kans om nieuwe spelers te scouten!
Wie niet dom is moet slim zijn!
pi_93786594
quote:
6s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:46 schreef PeeJie_ het volgende:

[..]

En, een tipje van de sluier, zondagnacht (van zaterdag op zondag) om 3:00 maak je het meeste kans om nieuwe spelers te scouten!
:')
pi_93786618
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:45 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Volgens de specialisten in dit topic moet je het niet doen, want het kost je geld. Maar het is leuk, dus doe het toch maar :P
Dat is onzin... Je moet het pas gaan doen als je tweewekelijks winst draait.
De jeugd is een dure aangelegenheid, het duurt namelijk minimaal 1 seizoen voordat je er geld uit kunt halen. En zelfs dat hoeft nog niet meteen. :)
pi_93786643
quote:
6s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:46 schreef PeeJie_ het volgende:

[..]

En, een tipje van de sluier, zondagnacht (van zaterdag op zondag) om 3:00 maak je het meeste kans om nieuwe spelers te scouten!
Ook dat is niet waar.
pi_93786813
Nog maar 2 spelers zonder bod. *O*

De duurste zijn er in ieder geval uit. _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 20:50:47 #218
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93786834
quote:
6s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:46 schreef PeeJie_ het volgende:

[..]

En, een tipje van de sluier, zondagnacht (van zaterdag op zondag) om 3:00 maak je het meeste kans om nieuwe spelers te scouten!
_O- _O-
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 20:51:32 #219
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93786893
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:50 schreef RealBizkit666 het volgende:
Nog maar 2 spelers zonder bod. *O*

De duurste zijn er in ieder geval uit. _O_
Kijk aan!
  maandag 7 maart 2011 @ 20:51:49 #220
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93786911
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:50 schreef RealBizkit666 het volgende:
Nog maar 2 spelers zonder bod. *O*

De duurste zijn er in ieder geval uit. _O_
De mijne zijn alle 3 niet verkocht... :'(
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 20:53:47 #221
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93787042
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:48 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Ook dat is niet waar.
Dat weet ie ook wel. Het was ff om IPeePie te plagen. ;) Die heeft nl zitten wachten tot het 3u was afgelopen weekend. :')
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_93787079
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:53 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Dat weet ie ook wel. Het was ff om IPeePie te plagen. ;) Die heeft nl zitten wachten tot het 3u was afgelopen weekend. :')
Wachten is een groot woord, ik had ook nog wat te doen, maar ik was er om 3 uur inderdaad :P
pi_93787106
quote:
6s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:37 schreef PeeJie_ het volgende:
[ afbeelding ]

Morgen! :P
Live?
Children of the night. What music they make.
  maandag 7 maart 2011 @ 20:54:45 #224
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93787115
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:54 schreef DeHovenier het volgende:

[..]

Live?
:Y
  maandag 7 maart 2011 @ 20:54:53 #225
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_93787128
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:53 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Dat weet ie ook wel. Het was ff om IPeePie te plagen. ;) Die heeft nl zitten wachten tot het 3u was afgelopen weekend. :')
Koei?
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
  maandag 7 maart 2011 @ 20:55:42 #226
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93787171
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:54 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Wachten is een groot woord, ik had ook nog wat te doen, maar ik was er om 3 uur inderdaad :P
Ga het nou niet proberen goed te praten! :')

Heb je trouwens nog een leuke speler gescout? O-)
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_93787174
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:54 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Wachten is een groot woord, ik had ook nog wat te doen, maar ik was er om 3 uur inderdaad :P
Je zocht gezelschap, dus zoveel had je niet te doen :P
Wie niet dom is moet slim zijn!
pi_93787207
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:54 schreef ScudRaket het volgende:

[..]

Koei?
Eigenlijk wel ja... :')
  maandag 7 maart 2011 @ 20:56:41 #229
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93787237
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:54 schreef ScudRaket het volgende:

[..]

Koei?
Behoorlijk ja! :')
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_93787239
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:51 schreef Drassss het volgende:

[..]

Kijk aan!
Nog maar 1-tje zelfs. :P
pi_93787261
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:54 schreef Drassss het volgende:

[..]

:Y
Uitgezonden op tv?
Children of the night. What music they make.
  maandag 7 maart 2011 @ 20:57:27 #232
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93787288
Nog 9 min...
  maandag 7 maart 2011 @ 20:57:45 #233
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_93787313
quote:
10s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:56 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Behoorlijk ja! :')
Die Koeien moeten allemaal ff opsomd worden voor de awards.
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
pi_93787317
quote:
6s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:55 schreef PeeJie_ het volgende:

[..]

Je zocht gezelschap, dus zoveel had je niet te doen :P
Ik lul hier nu ook, en toch ben ik iets aan het doen :P
pi_93787341
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:57 schreef Drassss het volgende:
Nog 9 min...
En dan ?
pi_93787392
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:57 schreef ScudRaket het volgende:

[..]

Die Koeien moeten allemaal ff opsomd worden voor de awards.
Eigenlijk wel ja.

Maar the hovv die 1M boven TV bood en achteraf niet eens op de TV gekeken had is er eentje...
Wachten tot 3u met scouten is er ook wel eentje...
  maandag 7 maart 2011 @ 20:59:03 #237
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93787414
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:57 schreef ScudRaket het volgende:

[..]

Die Koeien moeten allemaal ff opsomd worden voor de awards.
Je hebt Rob zn aankoop koei mee gekregen? (koek beschrijft m hierboven net weer)

Meer koeien weet ik helaas niet.
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 20:59:15 #238
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93787426
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:58 schreef DutchieBre het volgende:

[..]

En dan ?
Loopt mijn jeugdspeler af...
pi_93787448
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:59 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Je hebt Rob zn aankoop koei mee gekregen?

Meer koeien weet ik helaas niet.
Fabrizio ben je in ieder geval kwijt nu. :P
  maandag 7 maart 2011 @ 20:59:58 #240
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93787476
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:59 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Fabrizio ben je in ieder geval kwijt nu. :P
_O- _O-
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 21:00:02 #241
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93787483
Ik zal beloven dat ik vanaf week 1 volgend seizoen het ga bijhouden qua koeien en andere awards :)
  maandag 7 maart 2011 @ 21:00:18 #242
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93787510
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 20:59 schreef Drassss het volgende:

[..]

Loopt mijn jeugdspeler af...
Op hoeveel staat ie nu?
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 21:00:51 #243
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93787542
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:00 schreef Drassss het volgende:
Ik zal beloven dat ik vanaf week 1 volgend seizoen het ga bijhouden qua koeien en andere awards :)
Dat notuleren we even! :Y :Y
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_93787563
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:00 schreef Drassss het volgende:
Ik zal beloven dat ik vanaf week 1 volgend seizoen het ga bijhouden qua koeien en andere awards :)
Top. Ik ga in ieder geval de teauteau/gokken doen. En misschien dat ik de gouden schoen even achteraf kan berekenen met de teams die zich ingeschreven hebben voor de VJ/GL zoals voorgaande edities. :)

Dan moet possie alleen weer even TvdM opstarten.. :P
pi_93787602
Het lijkt wel nieuw jaar hier, met al die goede voornemens :')
  maandag 7 maart 2011 @ 21:01:46 #246
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93787607
612k Possie.
  maandag 7 maart 2011 @ 21:02:24 #247
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_93787649
quote:
10s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:00 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Dat notuleren we even! :Y :Y
:Y
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
  maandag 7 maart 2011 @ 21:02:41 #248
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93787672
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:01 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Top. Ik ga in ieder geval de teauteau/gokken doen. En misschien dat ik de gouden schoen even achteraf kan berekenen met de teams die zich ingeschreven hebben voor de VJ/GL zoals voorgaande edities. :)

Dan moet possie alleen weer even TvdM opstarten.. :P
Wie was er het laatst team vd maand? Ik heb zelf geen idee meer.
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 21:03:14 #249
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93787706
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:01 schreef Drassss het volgende:
612k Possie.
:o dat mag nog wel ff wat meer zeg! :o
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 21:03:53 #250
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_93787751
quote:
11s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:03 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

:o dat mag nog wel ff wat meer zeg! :o
Hoe later hij stijgt, hoe groter de kans op een bidwar is mijn ervaring
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
  maandag 7 maart 2011 @ 21:04:02 #251
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93787762
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:01 schreef IPeePie het volgende:
Het lijkt wel nieuw jaar hier, met al die goede voornemens :')
Idd :') Nu all1 hopen dat we het langer vol houden dan de oudjaar goede voornemens. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 21:04:16 #252
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93787783
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:03 schreef ScudRaket het volgende:

[..]

Hoe later hij stijgt, hoe groter de kans op een bidwar is mijn ervaring
Moet het wel rap gebeuren :P
  maandag 7 maart 2011 @ 21:04:25 #253
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_93787797
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:04 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Idd :') Nu all1 hopen dat we het langer vol houden dan de oudjaar goede voornemens. :P
Groepsdruk
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
  maandag 7 maart 2011 @ 21:04:40 #254
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93787811
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:03 schreef ScudRaket het volgende:

[..]

Hoe later hij stijgt, hoe groter de kans op een bidwar is mijn ervaring
Daar hoopte ik net ook op, maar niemand die er een bod deed... :{
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 21:04:48 #255
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_93787821
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:04 schreef Drassss het volgende:

[..]

Moet het wel rap gebeuren :P
:P
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
pi_93787843
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:02 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Wie was er het laatst team vd maand? Ik heb zelf geen idee meer.
Voor mijn part begin je gewoon weer opnieuw met iemand uit te kiezen van de nieuwelingen. En alle oldbies kunnen ook wel een nieuw verhaaltje schrijven. Die zullen ook wel anders zijn tegenwoordig.

Maar ik dacht dat The Hovv de laatste was...
  maandag 7 maart 2011 @ 21:05:20 #257
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93787855
oe :)
  maandag 7 maart 2011 @ 21:06:23 #258
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93787926
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:04 schreef ScudRaket het volgende:

[..]

Groepsdruk
Mja dat had de afgelopen tijd ook niet veel nut. Daarnaast komt het altijd op de schouders van de zelfde mensen en das jammer. :Y Een beetje rouleren is veel beter. Helaas zijn er maar weinig die even wat tijd in deze dingen wil steken.
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_93787957
Die alto van Moon is al over de 400k heen... :')
  maandag 7 maart 2011 @ 21:07:05 #260
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93787979
655k nu :)

( dank Scud voor de bidwar )
  maandag 7 maart 2011 @ 21:07:46 #261
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93788020
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:05 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Voor mijn part begin je gewoon weer opnieuw met iemand uit te kiezen van de nieuwelingen. En alle oldbies kunnen ook wel een nieuw verhaaltje schrijven. Die zullen ook wel anders zijn tegenwoordig.

Maar ik dacht dat The Hovv de laatste was...
Ik heb als oldbee net pas mn 1e interview mogen geven. :') Dat zal niet echt veel veranderd zijn nu. :P

Dat dacht ik ook maar is die ooit ook geplaatst?
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 21:07:48 #262
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_93788022
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:07 schreef Drassss het volgende:
655k nu :)
Even een bidwar geïnitieerd :P
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
  maandag 7 maart 2011 @ 21:08:18 #263
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93788055
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:07 schreef ScudRaket het volgende:

[..]

Even een bidwar geïnitieerd :P
Goed bezig! ^O^
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_93788074
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:07 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Ik heb als oldbee net pas mn 1e interview mogen geven. :') Dat zal niet echt veel veranderd zijn nu. :P

Dat dacht ik ook maar is die ooit ook geplaatst?
Ik dacht het wel. Kun je niet meer kijken van welke datum dat het was, dan kunnen we terug zoeken in de topics. :)
pi_93788114
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:04 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Idd :') Nu all1 hopen dat we het langer vol houden dan de oudjaar goede voornemens. :P
De vorige keer dat we echt goede voornemens hadden hebben we het ook best een aantal seizoenen volgehouden... :)
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_93788163
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:09 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

De vorige keer dat we echt goede voornemens hadden hebben we het ook best een aantal seizoenen volgehouden... :)
3 seizoenen ja. :P
  maandag 7 maart 2011 @ 21:10:02 #267
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93788181
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:08 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Ik dacht het wel. Kun je niet meer kijken van welke datum dat het was, dan kunnen we terug zoeken in de topics. :)
Ik zou niet weten waar. :') Ik heb een leeg interview en dan verstuur ik dat via de pm. Helaas heb ik een tijdje terug heel mn pm box moeten legen omdat ie vol zat.. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_93788193
Op een gegeven moment werd de groep alleen erg klein! De enige goede voornemens die we toen hadden waren spammen... zijn we ook goed nagekomen! Gewoon de prioriteiten verlegd en nu zijn we met zo'n groep, dat we beide kunnen :P
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  maandag 7 maart 2011 @ 21:11:00 #269
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93788252
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:09 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

3 seizoenen ja. :P
Das toch langer dan de meeste oudjaar voornemens! :Y
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_93788258
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:09 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

3 seizoenen ja. :P
Dat is toch 48 weken... voor goede voornemens erg lang :P
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  maandag 7 maart 2011 @ 21:11:23 #271
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93788278
850k al *O*
  maandag 7 maart 2011 @ 21:11:28 #272
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93788283
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:11 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Dat is toch 48 weken... voor goede voornemens erg lang :P
Spuit 11. :6
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 21:11:32 #273
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93788288
Ik vind dat we best opnieuw kunnen beginnen met TvdM. Er zijn genoeg nieuwe mensen bijgekomen die de oude interviews ook niet kennen
Ik ben van pindavlees
  maandag 7 maart 2011 @ 21:12:01 #274
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93788326
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:10 schreef Gijs_ het volgende:
Op een gegeven moment werd de groep alleen erg klein! De enige goede voornemens die we toen hadden waren spammen... zijn we ook goed nagekomen! Gewoon de prioriteiten verlegd en nu zijn we met zo'n groep, dat we beide kunnen :P
Heb jij weer tijd om ook de site weer online te gooien of zit dat er niet meer in?
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 21:12:34 #275
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93788372
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:11 schreef Flappekz het volgende:
Ik vind dat we best opnieuw kunnen beginnen met TvdM. Er zijn genoeg nieuwe mensen bijgekomen die de oude interviews ook niet kennen
Wie oh wie is dan de uitverkorene?
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 21:12:51 #276
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_93788392
900k lol
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
pi_93788398
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:12 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Heb jij weer tijd om ook de site weer online te gooien of zit dat er niet meer in?
Ja, die is er... moet alleen even wat webruimte organiseren, ik moet dat sowieso even regelen om van die andere af te komen, dat moet wel eerst namelijk! Ga ik doen ;)
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  maandag 7 maart 2011 @ 21:13:10 #278
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93788417
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:12 schreef ScudRaket het volgende:
900k lol
Ziek :P Mijn dank is zeer groot ( nieuwe bieder erbij )
pi_93788420
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:12 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Wie oh wie is dan de uitverkorene?
Drassss
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  maandag 7 maart 2011 @ 21:13:15 #280
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93788424
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:12 schreef ScudRaket het volgende:
900k lol
^O^
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_93788436
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:12 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Heb jij weer tijd om ook de site weer online te gooien of zit dat er niet meer in?
Dat kunnen we beter even achterwege laten in het begin lijkt me. :P
  maandag 7 maart 2011 @ 21:13:34 #282
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93788438
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:13 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Drasss
Die is t pas geweest! :')
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 7 maart 2011 @ 21:13:47 #283
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93788447
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:13 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Drassss
Wie wat? Nog een keer?
pi_93788453
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:13 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Drassss
IPeePie...
pi_93788458
quote:
10s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:13 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Die is t pas geweest! :')
Heb ik gemist, kan die nog een keer gepost worden :P
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_93788471
Over de 1M heen. *O*
  maandag 7 maart 2011 @ 21:14:19 #287
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93788478
1.000.000 _O_
pi_93788513
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:14 schreef Drassss het volgende:
1.000.000 _O_
2e keer al sneller dit topic. B-)
  maandag 7 maart 2011 @ 21:14:53 #289
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93788523
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:14 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Heb ik gemist, kan die nog een keer gepost worden :P
Ja en dan kan ik daarna weer hij had mij verkozen. Ik had Rob verkozen dus das pas 3 interviews geleden. :D
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_93788527
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:13 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Dat kunnen we beter even achterwege laten in het begin lijkt me. :P
Ach, weer even online knallen kan geen kwaad, alleen voor de TvdM's is het al handig. Verder wordt er waarschijnlijk ook niks bijgehouden :')
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  maandag 7 maart 2011 @ 21:15:01 #291
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_93788531
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:13 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

IPeePie...
Zou ik ook zeggen, er is helaas maar een kleine poule waar je uit kan kiezen. De meeste zijn al geweest.
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
  maandag 7 maart 2011 @ 21:16:08 #292
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_93788601
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:15 schreef ScudRaket het volgende:

[..]

Zou ik ook zeggen, er is helaas maar een kleine poule waar je uit kan kiezen. De meeste zijn al geweest.
Mede ook omdat de meeste al zijn geweest kan je er net zo goed mee stoppen. ;)
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_93788622
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:15 schreef ScudRaket het volgende:

[..]

Zou ik ook zeggen, er is helaas maar een kleine poule waar je uit kan kiezen. De meeste zijn al geweest.
Ja, maar de oudjes kunnen ook wel weer opnieuw. Niemand die nu nog weet wat daar in stond... :P
pi_93788636
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:16 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Mede ook omdat de meeste al zijn geweest kan je er net zo goed mee stoppen. ;)
Ach, dan maar geen TvdM en site :P
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  maandag 7 maart 2011 @ 21:16:44 #295
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93788649
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:16 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Ja, maar de oudjes kunnen ook wel weer opnieuw. Niemand die nu nog weet wat daar in stond... :P
Ik weet iig niet wat ik er in had gekalkt
Ik ben van pindavlees
  maandag 7 maart 2011 @ 21:16:44 #296
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93788652
Kunnen we er niet iets anders van maken dan? Ander soort vraaggesprek :)
pi_93788676
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:16 schreef Drassss het volgende:
Kunnen we er niet iets anders van maken dan? Ander soort vraaggesprek :)
Alles kan...
  maandag 7 maart 2011 @ 21:17:18 #298
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_93788677
Ali B. :W
pi_93788703
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2011 21:17 schreef Drassss het volgende:
Ali B. :W
Ook een lekker bedrag. :)
  maandag 7 maart 2011 @ 21:18:10 #300
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_93788744
Vol?
Ik ben van pindavlees
pi_93788756
En Ali B ook weg...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')