Ja het was echt droevig en inspiratieloos.quote:Op maandag 7 maart 2011 10:59 schreef smegmanus het volgende:
Afgelopen zaterdag nog geweest, kutwedstrijd... gelukkig wel gewonnen.
Gelukkig was er bierquote:Op maandag 7 maart 2011 10:59 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ja het was echt droevig en inspiratieloos.
We worden helemaal van de mat gespeeld als wij zo spelen als de afgelopen 2/3 maanden en Ajax zoals afgelopen weekend. Hopelijk is er wat meer inspiratie' (alsof een half miljoen salaris niet genoeg is) voor de grotere wedstrijden.quote:Op maandag 7 maart 2011 11:08 schreef Dos37 het volgende:
@TT
Eigenlijk wel maar als ik op 9 mei en een week later bij de Grolsch Veste sta met een beker en een titel klaag ik niet.
eens! dan ben je dat slechte spel ineens helemaal vergetenquote:Op maandag 7 maart 2011 11:08 schreef Dos37 het volgende:
@TT
Eigenlijk wel maar als ik op 9 mei en een week later bij de Grolsch Veste sta met een beker en een titel klaag ik niet.
en toen hoorde je die mensen dus niet meerquote:Op maandag 7 maart 2011 11:15 schreef Mama_Mia het volgende:
Goede TT
maar prijzen zijn ook tofen vorig jaar zaten veel mensen ook te zeuren over het slechte spel, en werden we toch maar mooi kampioen
preciesquote:Op maandag 7 maart 2011 13:02 schreef undissputed het volgende:
Wat zou lijper zijn? landskampioen of de europa league winnen?
Ach laten we gewoon beide winnen.
donderdag een goed resultaat neerzetten is in ieder geval een goed beginquote:Op maandag 7 maart 2011 13:10 schreef Dos37 het volgende:
Ik ook Europa League maar zo ver zijn we nog lang niet.
Ik denk dat je thuis wel met 3-0 moet winnen om een goede kans te maken op de volgende ronde. Maar we zullen het wel zienquote:Op maandag 7 maart 2011 13:21 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
donderdag een goed resultaat neerzetten is in ieder geval een goed begin
zeg nooit nooit, ook niet over de uitwedstrijd...quote:Op maandag 7 maart 2011 14:02 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Ik denk dat je thuis wel met 3-0 moet winnen om een goede kans te maken op de volgende ronde. Maar we zullen het wel zien
volgens mij geen zwelling, dus dan zou het mee kunnen vallen. en de wedstrijd is alleen op EL te zien volgens mij...quote:Op maandag 7 maart 2011 14:57 schreef Frutsel het volgende:
Is er al duidelijkheid over Brama? Las dat hij er donderdag misschien niet bij is?
wel klote dat het weer niet op tv isTv Oost ook niet?
Owkej, thx.. dan weet ik wel waar ik moet zoekenquote:Op maandag 7 maart 2011 14:59 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
volgens mij geen zwelling, dus dan zou het mee kunnen vallen. en de wedstrijd is alleen op EL te zien volgens mij...
precies, de bekende 'stromen'quote:Op maandag 7 maart 2011 15:00 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Owkej, thx.. dan weet ik wel waar ik moet zoeken
Die spelen 4-4-1-1 ofzo dus er is geen plek voor hem binnen het team las ik ergens. Dus zijn frustratie is wel iets beter te begrijpen.quote:Op maandag 7 maart 2011 14:57 schreef Frutsel het volgende:
Is er al duidelijkheid over Brama? Las dat hij er donderdag misschien niet bij is?
wel klote dat het weer niet op tv isTv Oost ook niet?
Onze voormalige sterspeler Miroslav Stoch is ook uit de selectie geflikkerd bij Fenerbahce. Volgens mij deed hij een ElHamdouietje ofzo
Bij glasgow rangers missen 8 spelers de wedstrijdquote:Zenit St. Petersburg zal het in de achtste finales van de Europa League tegen FC Twente moeten stellen zonder Sergei Semak. De middenvelder heeft zondag zijn voet gebroken in de door Zenit gewonnen wedstrijd tegen CSKA Moskou om de Russische Supercup en is vermoedelijk zes weken uit de roulatie.
Vorige week werd al bekend dat de kampioen van Rusland, die donderdag op bezoek is in Enschede, ook Vladimir Bystrov moet missen. De aanvaller staat een half jaar aan de kant wegens een ernstige knieblessure.
Probleem
Mogelijk ontbreken ook de aanvallers Aleksandr Kerzjakov en Danko Lazovic, de oud-PSV'er, tijdens het eerste duel. De twee zijn evenmin fit en komen mogelijk ook komend weekeinde bij de start van de Russische competitie nog niet in actie.
"We hebben echt een probleem voor de komende wedstrijden", oordeelde trainer Luciano Spalletti. De Italiaan, die de club vorig seizoen naar de 'dubbel' leidde, heeft bij het bestuur daarom ook aangedrongen op versterking. De transfermarkt in Rusland sluit donderdag om twaalf uur 's nachts.
quote:FC Twente heeft drie fans van de club een stadionverbod van anderhalf jaar opgelegd. Dat maakten de Tukkers vandaag bekend op de eigen website. De supporters hadden de regels overtreden door bij de wedstrijd tussen Twente en NEC vuurwerk af te steken.
Het trio werd door het gebruik van camerabeelden geïdentificeerd. Ze moeten ook een boete van 450 euro betalen. Naar andere daders wordt nog gezocht.
Bron: Sportdome
Geen kritische aaitjes omdat hij de club wel benadeeld heeft?quote:Op dinsdag 8 maart 2011 16:41 schreef smegmanus het volgende:
Wel lachen dat Douglas zaterdag naderhand nog even in het home kwam.
Kreeg aardig wat aaitjes over zijn bol
nou, gezien het spandoek van "wij begrijpen jou wel" lijken het positieve aaitjes te zijn geweestquote:Op dinsdag 8 maart 2011 16:44 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Geen kritische aaitjes omdat hij de club wel benadeeld heeft?
Nee hoor, hij werd met open armen ontvangen.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 16:44 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Geen kritische aaitjes omdat hij de club wel benadeeld heeft?
Ah mooi voor de Twente fans zonder Eredivisie live, sterker nog Sporza > Eredivisie live. Beter commentaar en geen reclames in de rust.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 17:13 schreef nirvana het volgende:
Belgen brengen Twente live op televisie
De Belgische televisiezender Canvas zal donderdagavond live aandacht besteden voor de Europa League-wedstrijd tussen FC Twente en Zenit Sint-Petersburg. In Nederland is het duel niet te zien op het open net.
RTL7 geeft komende donderdag de voorkeur aan Ajax en PSV, die respectievelijk Spartak Moskou en Glasgow Rangers treffen. Wel zal er later op de avond een samenvatting van Twente worden uitgezonden. De Tukkers zijn in Nederland overigens wel live te zien op de betaalzender Eredivisie Live.
Ook Canvas heeft besloten om Twente live uit te zenden. De Belgen hebben daarvoor gekozen omdat er geen clubs uit eigen land meer actief zijn in de Europa League. Bovendien spelen bij Twente Nacer Chadli en Bart Buysse, terwijl Michel Preud'homme er trainer is.
Roberto Rosales en Bryan Ruiz hebben eveneens een verleden in België.
je vindt Brama niks?quote:Op dinsdag 8 maart 2011 19:33 schreef Jojoortje het volgende:
Heb het al eerder gezegd, maar ik vind Brama echt niet wat.
Hij doet veel ondankbaar loopwerk, zal er eens op letten.
quote:Op dinsdag 8 maart 2011 19:33 schreef Jojoortje het volgende:
Heb het al eerder gezegd, maar ik vind Brama echt niet wat.
Hij doet veel ondankbaar loopwerk, zal er eens op letten.
Dat is wat anders.quote:
Neuh, men zit hier Brama op te hemelen. Is dat omdat ze puur niks anders hebben? Of omdat ze hem echt goed vinden en evt. Oranje kan halen voor vast?quote:
Ja gek hé. Brama is gewoon heel belangrijk voor Twente. Dat zie jij niet, of je wilt het niet zien.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 19:37 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Neuh, men zit hier Brama op te hemelen. Is dat omdat ze puur niks anders hebben? Of omdat ze hem echt goed vinden en evt. Oranje kan halen voor vast?
quote:
Preud'homme noemde hem, toen het bericht kwam met twijfel over de wedstrijd van overmorgen, onvervangbaar in de huidige opstelling; dat lijkt me toch duidelijk!! en gezien het feit dat De Jong en Janssen normaal samen met hem op het middenveld staan, zorgt hij voor de balans daarquote:Op dinsdag 8 maart 2011 19:37 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Neuh, men zit hier Brama op te hemelen. Is dat omdat ze puur niks anders hebben? Of omdat ze hem echt goed vinden en evt. Oranje kan halen voor vast?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |