Waarom zou je in godsnaam je dataverbinding steeds uitzettenquote:Op woensdag 9 maart 2011 17:35 schreef NietTeVolgen het volgende:
Als de data verbinding niet constant aanstaat doet je bel het niet eens. Hoe bereikt de server je toestel als de datastroom uitstaat. Niet.
maargoed non discussie, ik sync en push er lekker op los
Je telefoon is toch ook niet constant aan het bellen? Je telefoon krijgt een signaal dat iemand met je probeert te verbinden en vraagt als je dit accepteert. Op deze wijze werkt push ook ongeveer. Syncen is dat je telefoon om de X periode zelf ff gaat bellen.quote:Op woensdag 9 maart 2011 17:35 schreef NietTeVolgen het volgende:
Als de data verbinding niet constant aanstaat doet je bel het niet eens. Hoe bereikt de server je toestel als de datastroom uitstaat. Niet.
maargoed non discussie, ik sync en push er lekker op los
DIe zit in de normale telefoons ook niet, deze maken gebruik van je headsetquote:Op woensdag 9 maart 2011 10:06 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Zit er een radioantenne in de Tab? Zo niet, dan lijkt het me onmogelijk wat je wenst.
Duidelijk, is wel dat je dan weer moet opletten met het gebruik van je databundel lijkt me?quote:Op woensdag 9 maart 2011 13:41 schreef Knuck-les het volgende:
[..]
Fm radio gaat je niet lukken, maar internetradio wel. Probeer tune-in radio anders. Vrijwel alle stations wereldwijd zijn daarmee (gratis) te ontvangen.
Die zit wel in de LG Optimus 2X hoor.quote:Op woensdag 9 maart 2011 21:52 schreef lekzzz het volgende:
[..]
DIe zit in de normale telefoons ook niet, deze maken gebruik van je headset
Ik surf te veel op een 4 inch scherm dat verspilt de meeste batterij. Maar haal mijn 2 dagen meestal ook welquote:Op woensdag 9 maart 2011 18:41 schreef NietTeVolgen het volgende:
Zoals ik al zei, Galaxy Ace en haal makkelijk 3 dagen, 15 min sync en push mail (gmail) staan altijd aan. Misschien je batterij eens nakijken? Wifi en bluetooth staan trouwens altijd uit misschien is dat je boosdoener.
Ik krijg steeds een error.quote:Op donderdag 10 maart 2011 08:18 schreef Exentric90 het volgende:
Push op android?
http://pushee.atomicpineapple.com/
Gmail is push.quote:Op donderdag 10 maart 2011 09:54 schreef Knuck-les het volgende:
Is Gmail eigenlijk sync of push? Ik heb namelijk het idee dat Gmail synct, terwijl het push mail zou moeten zijn toch?
Hoe zit het dan bij de instellingen dat je kan selecteren "alles synchroniseren" of "X dagen synchroniseren" bij verschillende labelsquote:
Omdat ie de eerste keer gewoon wil weten welke items je op wilt halen. Tot hoever je terug wil. Die zooi slaat ie lokaal op. Hij gaat niet bij elk contact met je gmail eerst je e-mail van de afgelopen x dagen ophalen. Dat doet ie eenmalig, al het nieuwe wordt gepushed.quote:Op donderdag 10 maart 2011 12:15 schreef Knuck-les het volgende:
[..]
Hoe zit het dan bij de instellingen dat je kan selecteren "alles synchroniseren" of "X dagen synchroniseren" bij verschillende labels
Niet. Dikke FAIL idd.quote:Op zondag 6 maart 2011 14:17 schreef NietTeVolgen het volgende:
Hoe betaal je in de android store met paypal dan.
De fuck, wat moet je met zo veel apps?quote:Op donderdag 10 maart 2011 12:42 schreef Juup© het volgende:
Nadat mijn Desire vreemde kuren ging vertonen (werd steeds trager, sloot spontaan schermen af, Google Agenda synchroniseerde nog maar 1 van de 2 agenda's, etc..) maar eens geheel opnieuw geïnstalleerd en overbodige apps weggelaten. Ben van 209 naar 97 apps gegaan
Toestel werkt nu overigens weer heerlijk, nu mijn laptop nog want die moet ook eens gebeuren
Hoelang gaat die mee bij Jouquote:Op donderdag 10 maart 2011 12:42 schreef Juup© het volgende:
Nadat mijn Desire vreemde kuren ging vertonen (werd steeds trager, sloot spontaan schermen af, Google Agenda synchroniseerde nog maar 1 van de 2 agenda's, etc..) maar eens geheel opnieuw geïnstalleerd en overbodige apps weggelaten. Ben van 209 naar 97 apps gegaan
Toestel werkt nu overigens weer heerlijk, nu mijn laptop nog want die moet ook eens gebeuren
Dat vroeg ik mezelf ook afquote:Op donderdag 10 maart 2011 13:02 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
De fuck, wat moet je met zo veel apps?
AdFreequote:Lijst met geïnstalleerde apps.
Jij bedoeld qua accu? Als ik veel internet of multimedia dingen doe, dan gaat een volle accu ongeveer 8 uur mee. Gooi ik WiFi en mobiel internet uit en gebruik ik het toestel alleen om te bellen, dan gaat de accu bijna 48 uur mee voordat hij opgeladen moet worden (dit houdt dan wel in dat ik niet veel bel, anders haal ik die 48 uur niet).quote:
Zorg dat je dit minimaal een maand lang gedaan hebt.quote:Ik heb vandaag een Android telefoon gekocht, maar mijn accu is na een paar uur alweer leeg? Wat is dit? In de meeste smartphones van nu zitten Li-ion accu’s. Deze accu’s moeten als het ware ‘leren’. Dit houdt in dat je vooral in het begin de accu zo vaak mogelijk moet opladen. Het beste is dus om je telefoon bij elke mogelijkheid aan de lader te hangen. Bij andere types accu’s is het zo dat je de accu in het begin helemaal moet laten ‘leeglopen’ en em dan pas op moet laden, maar dat moet je bij een Li-Ion accu juist niet doen. Gewoon zo vaak mogelijk opladen dus (en niet alleen als ie (zo goed als) leeg is) en je zal de accuduur met sprongen vooruit zien gaan. Eén tot 3 dagen accuduur is gebruikelijk voor smartphone-accu’s.
Ik had gehoopt dat, door het in de OP te zetten, mensen niet meer van dat soort vragen/opmerkingen zouden maken over de accuduur. Ijdele hoop, zo bleek wel..quote:
Hmm, ik ben niet zo heel erg fan van LG, maar wel android natuurlijk.quote:
Hier zit gewoon Android op, en het eerste dualcore that hits the market.quote:Op donderdag 10 maart 2011 17:29 schreef JJH het volgende:
[..]
Hmm, ik ben niet zo heel erg fan van LG, maar wel android natuurlijk.
Die oudere toestellen draaide op 'iets' van hunzelf.
Veel plezier ermee.
Een jaar maar?quote:Op donderdag 10 maart 2011 17:51 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Hier zit gewoon Android op, en het eerste dualcore that hits the market.
Ben zelf ook totaal geen fan van LG eigenlijk, maar het was gunstig zelfs bij 1 jaar abo van 3 tientjes per maand, en er zit nu tijdelijk een jaar VIP support op van LG. Dus als er iets mee is heb je binnen 24 uur een vervangend toestel (hetzelfde, dus niet een nokia'tje ofzo). Dus durf de gok wel aan
Jup, jaar abo van 30 p/m (eerste half jaar 22,50 ofzo). Toestel was toen 90, en dat krijg ik nog via ZonZoo ofzo voor mn 'oude' Wildfirequote:Op donderdag 10 maart 2011 18:26 schreef JJH het volgende:
[..]
Een jaar maar?
En internet daar al bij in? Netjes hoor.
En als je zoveel ondersteuning krijgt kun je het wel gokken ja, en het is maar een jaartje.
Ah kijk aan.quote:Op donderdag 10 maart 2011 18:27 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Jup, jaar abo van 30 p/m (eerste half jaar 22,50 ofzo). Toestel was toen 90, en dat krijg ik nog via ZonZoo ofzo voor mn 'oude' Wildfire
Neuh, me baas zat in Amerika, en kon hem mee nemenquote:Op vrijdag 11 maart 2011 15:17 schreef lekzzz het volgende:
[..]
Waarom in Amerika besteld? Heb je extra kosten moeten betalen?
Okee apart, nooit gehoord joh. Maar goed dat ik dan voor de Optimus 2x ben gegaan en niet voor een Nexus S van Vodafone, wat als grootste pluspunt voor mij de snelle updates hadquote:Op vrijdag 11 maart 2011 20:34 schreef ex het volgende:
Niet branded, maar Vodafone NL heeft een apparte build op de N1 draaien, updates duren gewoon langer.. Ik weet niet wat ze precies tweaken.
Voorbeeld, alle N1 van Vodafone hebben nog steeds geen 2.3.3 update, terwijl alle Amerikaanse N1's (we hebben er 20 op kantoor liggen) al lang de Gingerbread update hebben gehad. Dit was ook met 2.2 al zo.
Ja dat sprak me ook wel aan, alleen vond ik 'm hardwarematig zo 2010...quote:Op vrijdag 11 maart 2011 20:41 schreef ex het volgende:
Ach, het is nog altijd sneller dan andere toestellen, alleen het is echt wel + 1 maand oid met z'n Amerikaanse broertje
. Ik ergerde me er altijd dood aan, en heb me toestel dus ook gelijk geroot.
Ik heb voor de Nexus S gekozen omdat ik altijd voor de Google telefoon zelf ga, en vanwege de geunlockte bootloader zonder me garantie te verliezen.
Mijn Android lijstje tot nu toe:
- T-mobile G1 (HTC Dream)
- Vodafone G2 (HTC Magic)
- HTC Hero
- HTC Desire
- Nexus One
- Nexus S
netvoeding is stuk snellerquote:Op donderdag 10 maart 2011 22:13 schreef Visitor.Q het volgende:
Is er voor dat netvoeding nog een bepaald amperage of is de usb-lader net zo goed als de gewone lader?
Volgens mij zijn er al wel apps met deze mogelijkheden, zelfs Maps van Google volgens mijquote:Op zaterdag 12 maart 2011 16:51 schreef Erasmo het volgende:
Vraagje over het ontwikkelen van apps, ik wil een app maken met daarin een adressenbestand, en dat je dan via gps-plaatsbepaling een lijstje kan laten zien van de adressen gesorteerd op afstand.
Heb verder geen enkele ontwikkelkennis, is zoiets te doen via de App Inventor?
Bedoeling is dat het wel zonder dataverbinding moet kunnen.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 17:37 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Volgens mij zijn er al wel apps met deze mogelijkheden, zelfs Maps van Google volgens mij
Yes, zit redelijk vaak in het buitenland -> hotel met wifi -> bellen met vriendinquote:
Weet ik, maar het ging me om de opmerking dat het 'beter' zou zijn voor de batterij, dan denk ik dat het vast ook afhangt van de stroomsterkte die je erop zet. Ik heb mijn tel regelmatig aan de usb (computer) hangen omdat het goed zou zijn om hem zo vaak mogelijk aan de stroom te hangen. Maar het opladen duurt dan idd 3 keer zo lang.quote:
Die is in beta geloof ik, google is your friend!quote:Op donderdag 10 maart 2011 17:09 schreef Aventura het volgende:
Is er ook een linkedin app? Als ie er is kan ik hem niet vinden.
Jup, even op LinkedIn je aanmelden voor de Linked Mobile Android groep, en als je daar lid bent kan je hem vanaf je mobiel downloaden via m.linkedin.com/androidquote:Op zondag 13 maart 2011 13:28 schreef Alxander het volgende:
[..]
Die is in beta geloof ik, google is your friend!
Erg buggy app nog steeds zeg. Wat een amateurs zijn dat toch ookquote:Op zondag 13 maart 2011 13:29 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Jup, even op LinkedIn je aanmelden voor de Linked Mobile Android groep, en als je daar lid bent kan je hem vanaf je mobiel downloaden via m.linkedin.com/android
Ze hebben 'm laatst geupdate hé? Maar je moet dan dus wel de hele installatie ff over doen volgens mij. Het moet nu wat beter zijn, voorheen was het echt drama inderdaad.quote:Op zondag 13 maart 2011 14:19 schreef ex het volgende:
[..]
Erg buggy app nog steeds zeg. Wat een amateurs zijn dat toch ook. Veels te laat weer.
Er is een groot tekort aan goede Android developers. Google probeert nu door de vele conferences het niveau wat omhoog te krijgen, maar veel apps zijn echt waardeloos. Kijk maar naar Hyves, de Telegraaf, Facebook etc. Je ziet ook dat bijvoorbeeld Facebook de app Beluga overneemt, omdat het allemaal oud Googlers zijn en Beluga een zeer goed gebouwde Android app is...quote:Op zondag 13 maart 2011 14:19 schreef ex het volgende:
[..]
Erg buggy app nog steeds zeg. Wat een amateurs zijn dat toch ook. Veels te laat weer.
.. dat heb ik dus echt nooit gehad, sorry..quote:Op zondag 13 maart 2011 16:10 schreef NietTeVolgen het volgende:
De melding dat de batterij is opgeladen. Inc trillen, ringtone de hele reutemeteut.
gek zeg, ik kreeg m net voor het eerst..een vrouwenstem die zegt dat je accu vol is...quote:Op zondag 13 maart 2011 16:58 schreef Ireyon het volgende:
[..]
.. dat heb ik dus echt nooit gehad, sorry..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |