Waar zit het addertje onder het gras?quote:Op dinsdag 24 januari 2012 14:22 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
Daar wil ik nog aan toevoegen dat hij helemaal niet zo van het huishouden is. Hij laat het liefst alles slingeren. Dat vind ik niet erg, maar dan is het gewoon ook beter als hij zich er helemaal niet mee bemoeit.
Jesus, dat er nog vrouwen als Joipoidoipoipoi bestaan!quote:Op dinsdag 24 januari 2012 13:14 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
...Gelukkig hebben mijn huidige liefde en ik samen afgesproken dat hij zich niet meer in de keuken bemoeit. Hij mag even door de keuken heenlopen als hij daar toevallig langs moet, maar als hij te lang in de keuken blijft hangen, duw ik hem gewoon weg.
Nee, daar zal ik nooit over klagen. Hij heeft het goed voor elkaar..., maar ik heb het ook goed met hem.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 14:25 schreef Isabeau het volgende:
Dus als ik het goed begrijp hoeft hij (omdat het alleen maar op jouw manier mag) niets te doen in de keuken en het huishouden? Heeft hij goed voor elkaarEn dan later niet klagen dat hij niets doet hè.
Tja, en ik hou er niet van als ik druk bezig ben in de keuken, en iemand achter mij is er ondertussen een puinhoop van aan het maken.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 14:31 schreef HostiMeister het volgende:
Prima, ik zou het echter niet pikken van je, Joipoidoipoipoi
Tja, ik vind het wel handig. In mijn vorige relaties ging het anders. Wél bemoeien met het huishouden, maar het níet doen en ondertussen ook alles laten slingeren.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 15:47 schreef Staal het volgende:
Als jullie allebei tevreden zijn met de afspraken dan werkt het. Niets meer aan doen dan.
Persoonlijk vind ik het niet handig. Bij mijn buren gaat het ook zo. Zij doet het huishouden, hij de tuin.
Als zij weg zou vallen kan die man gewoon niet voor zichzelf zorgen. Zij zou niet eens weten hoe ze een lamp moet ophangen.
Oh, hij kan best voor zichzelf zorgen hoor, heeft dat ook wel moeten doen voordat ik er was.quote:Ik kook 90%. Maar hij kookt wel en vraagt ook hoe ik dingen doe.
Vind het ook een prettig idee dat als ik wegval dat hij niet alle dagen sla met spekjes en bonenschotels hoeft te eten maar alles kan maken. Evenveel kunnen vind ik sowieso wel praktisch.
Dat geldt ook voor de rest. Ik zou echt niet afhankelijk van een man willen zijn als het op klussen aankomt. Laat het me 1 keer zien en dan doe ik het zelf wel.
Precies.quote:Maar daarom is de ene relatie de andere ook niet.
Dat bedoel ik!quote:Op dinsdag 24 januari 2012 15:59 schreef minilot het volgende:
I hear you JoiPoienz! Ik jaag mijn lief desnoods met een keukenmes de keuken uit. Mijn domein!
Ik kook, hij eet het op.
Onze verkering vaart wel zéér wel bij een traditioneel rolpatroon.![]()
Precies. Soms denk je ook iets te ruiken maar dan blijkt het iets anders te zijn.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:06 schreef Lienekien het volgende:
Of hij ruikt etenslucht en zegt: "Ha, we eten X!" "Nee , dat eten ze bij de buren."
Zo gaat het hier ook hoorquote:Op dinsdag 24 januari 2012 15:59 schreef minilot het volgende:
I hear you JoiPoienz! Ik jaag mijn lief desnoods met een keukenmes de keuken uit. Mijn domein!
Ik kook, hij eet het op.
Onze verkering vaart wel zéér wel bij een traditioneel rolpatroon.![]()
Haha, uiteraard!quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:11 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Dat bedoel ik!
Maar ik neem aan dat jij het zelf ook opeet.
Ja jammer, maar hier kan ik me dus ook al aan ergeren. Het valt een beetje onder eten dat geen aandacht krijgt.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 15:56 schreef Lienekien het volgende:
Ik kan me eraan ergeren dat het gas te hoog staat en dat het fornuis wordt ondergesputterd en dat iemand dan niet even het gas een tikje lager doet.
Denk eigenlijk dat mannen veel relaxter zijn.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:31 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik kan de laatste keer dat ik me ergerde niet eens herinneren
Het zal waarschijnlijk aan mijzelf geweest zijn...
quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:11 schreef Catbert het volgende:
[..]
Precies. Soms denk je ook iets te ruiken maar dan blijkt het iets anders te zijn.
Wat ik ook wel grappig vindt is als je gewoon nog met de basics bezig bent (ui aanfruiten ofzo) dat mensen al zeggen "goh, dat ruikt lekker". Krijg ik soms de neiging ze een bordje gebakken uien te geven
TENENKROMMEND + HEVIGE FRUSTRATIEquote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:11 schreef Catbert het volgende:
[..]
Precies. Soms denk je ook iets te ruiken maar dan blijkt het iets anders te zijn.
Wat ik ook wel grappig vindt is als je gewoon nog met de basics bezig bent (ui aanfruiten ofzo) dat mensen al zeggen "goh, dat ruikt lekker". Krijg ik soms de neiging ze een bordje gebakken uien te geven
Ik uit m'n woede in hoofdletters, niet in steekpartijen.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:48 schreef Sinosappel het volgende:
Ik durf nooit meer in de buurt te komen van iemand die aan het koken is dankzij dit topic.
Dat is maar goed ook in zo'n ruimte met diverse (neem ik aan) scherpe messenquote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:49 schreef twi het volgende:
Ik uit m'n woede in hoofdletters, niet in steekpartijen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |