quote:
Leukquote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:30 schreef ErwinRommel het volgende:
Zo, weekend nu.
Morgen kijken voor een auto
quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:30 schreef Maitje het volgende:
[..]
Stress.
Ik ben geen fruiteter.. ik vind het gewoon niet zo lekker. Ik zit aan de vitaminepil.. maar ook dat blijkt volgens "bronnen" opeens niet meer goed te werken..
			
			
			
			Dat hoorde ik ook ja! Dat warmlopen wel aan te raden is, maar dat vooraf rekken en strekken geen toegevoegde waarde heeft.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:31 schreef m.k het volgende:
[..]
Ja ze zeggen nu ook opeens dat rekken en strekken voor het sporten niet werktgeloof er geen hol van
			
			
			
			quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:30 schreef Maitje het volgende:
[..]
Stress.
Ik ben geen fruiteter.. ik vind het gewoon niet zo lekker. Ik zit aan de vitaminepil.. maar ook dat blijkt volgens "bronnen" opeens niet meer goed te werken..
			
			
			
			Ik weiger het te geloven, ik heb zelf recentelijk het verschil gemerkt.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:32 schreef EllaN het volgende:
[..]
Dat hoorde ik ook ja! Dat warmlopen wel aan te raden is, maar dat vooraf rekken en strekken geen toegevoegde waarde heeft.
			
			
			
			Nou.. dat helpt wel, alleen veel mensen doen het verkeerd. Soms gaan mensen bijv. hardlopen en willen daarna nog fietsen of kracht doen. Dan kun je beter wachten met rekken en strekken omdat je anders je spieren verkeerd belast en daardoor krijg je blessuresquote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:31 schreef m.k het volgende:
[..]
Ja ze zeggen nu ook opeens dat rekken en strekken voor het sporten niet werktgeloof er geen hol van
Nog noooooooit opquote:
			
			
			
			Ideaal ontbijt, 2 stuks fruit erin, wat yoghurt erbij en gaan met die banaan.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:35 schreef Maitje het volgende:
[..]
Nou.. dat helpt wel, alleen veel mensen doen het verkeerd. Soms gaan mensen bijv. hardlopen en willen daarna nog fietsen of kracht doen. Dan kun je beter wachten met rekken en strekken omdat je anders je spieren verkeerd belast en daardoor krijg je blessures.
[..]
Nog noooooooit op![]()
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Nah.. ik ben blijer met een geroosterd broodje..quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:36 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Ideaal ontbijt, 2 stuks fruit erin, wat yoghurt erbij en gaan met die banaan.
Ja daarom, het is zeker goed... Alleen pas rekken als je helemaal klaar bent met je sport programmaquote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:37 schreef gerco94 het volgende:
Je train je spieren; logisch gevolg: ze worden korter en dikker.
Dus ik zou zeggen; rekken natijd om je spieren wat lang te houden.
			
			
			
			
			
			
			
			Kun je kopen hequote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:40 schreef Maitje het volgende:
[..]
Nah.. ik ben blijer met een geroosterd broodje... En.. ik heb geen blender
[..]
Ja daarom, het is zeker goed... Alleen pas rekken als je helemaal klaar bent met je sport programma
			
			
			
			Ik lees dat het een vrij belangrijke vitamine is. Ik slik zelf extra C en D dus ik kom niet te kort.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:42 schreef Lotusss het volgende:
Over vitamines gesproken, dat bloedprikken vandaag is om mijn vitamine D gehalte te bepalen. Blijkbaar is een chronisch tekort aan vitamine D een oorzaak van vermoeidheid, spierpijn en depressie...
En blijkbaar heeft dus 50% van de vrouwen in Nederland een vitamine D tekort... volgende week krijg ik de uitslag.
Het staat eigenlijk al heel lang in de planning om er 1 te kopen, maar eigenlijk gewoon nooit gebeurd, en zo duur zijn die dingen niet meer.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:42 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Kun je kopen heGebruik hem best vaak.
			
			
			
			
			
			
			
			Heb een Seat Cordoba SX op het oog. Uit 1998. Morgen dus met een kenner van auto's en Lotusss kijken en een testrit maken. Hopelijk is het watquote:
			
			
			
			Ik zeg doen!quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:46 schreef Maitje het volgende:
[..]
Ik lees dat het een vrij belangrijke vitamine is. Ik slik zelf extra C en D dus ik kom niet te kort.
Maar van de week zei een vriendin van mij dat ze hier ook al last van had.. Apart hoor!
[..]
Het staat eigenlijk al heel lang in de planning om er 1 te kopen, maar eigenlijk gewoon nooit gebeurd, en zo duur zijn die dingen niet meer.
Hmmzz.. miss een goed cadeautje voor mijn zus... (Slim!!
)
			
			
			
			Vriend van mij ook, hun tostimachine was kapot, geeft hij volledig uit eigenbelang een tostimachine aan z'n moeder voor Moederdagquote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:46 schreef Maitje het volgende:
Hmmzz.. miss een goed cadeautje voor mijn zus... (Slim!!
)
			
			
			
			quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:50 schreef gerco94 het volgende:
[..]
Vriend van mij ook, hun tostimachine was kapot, geeft hij volledig uit eigenbelang een tostimachine aan z'n moeder voor Moederdag
			
			
			
			Ik duim voor je!quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:50 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Heb een Seat Cordoba SX op het oog. Uit 1998. Morgen dus met een kenner van auto's en Lotusss kijken en een testrit maken. Hopelijk is het wat
			
			
			
			Dank je.quote:
			
			
			
			En nu aan de FB? Ik heb nog iets teveel vrienden en collega's die alleen hivs gebruiken, dus ik doe hem nog niet weg.quote:
			
			
			
			Diesel of benzine?quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:50 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Heb een Seat Cordoba SX op het oog. Uit 1998. Morgen dus met een kenner van auto's en Lotusss kijken en een testrit maken. Hopelijk is het wat
			
			
			
			Ik werd helemaal ziek van al die tering kleuters met hun ongelooflijk slechte gedichten of quotes uit films over hoe slecht hun leven zogenaamd gaat, en dan werd je ook nog een dood gegooid met reclames voor slechte house party's en zogenaamde goeie doelen.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:56 schreef jankaas020 het volgende:
[..]
En nu aan de FB? Ik heb nog iets teveel vrienden en collega's die alleen hivs gebruiken, dus ik doe hem nog niet weg.
edit: trouwens, tijd voor bier!![]()
			
			
			
			quote:
Is gewoon slimquote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:50 schreef gerco94 het volgende:
[..]
Vriend van mij ook, hun tostimachine was kapot, geeft hij volledig uit eigenbelang een tostimachine aan z'n moeder voor Moederdag
			
			
			
			Gelul met dat hoofd is echt, werkte met stroomschokken dacht ik (erg luguber..)quote:Op vrijdag 4 maart 2011 20:45 schreef jankaas020 het volgende:
In ander nieuws, Soviets spoorden niet: http://www.kontraband.com/pics/26027/Russian-Robodog/
			
			
			
			Nou ja, ik ga hem enkel gebruiken voor als het kutweer is. Verbruik, officieel dan, valt volgens mij wel mee.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 22:01 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Ik zou eerlijk gezegd kijken voor wat zuinigers...
			
			
			
			Vind hem zelf vrij duur, heb nou een Saxo voor 450 euries die meer dan 1:20 loopt.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 22:05 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Nou ja, ik ga hem enkel gebruiken voor als het kutweer is. Verbruik, officieel dan, valt volgens mij wel mee.
Gaat om deze: [TK] Seat Cordoba SX
Check hem hier maar eens: http://burger.rdw.nl/voertuigegevensonline/Pages/default.aspx
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |