Alleen als soundos NIET de mol is.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 20:21 schreef MrManiak het volgende:
[..]
Ik ben bereid een potje voor je te kopen als jij jouw kleed opvreet
Ja ik heb dus 100 posts op 1 pagina dus ik heb nog geen 2e paginaquote:Op vrijdag 4 maart 2011 20:33 schreef MrManiak het volgende:
http://frontpage.fok.nl/s(...)ol-aflevering-9.html
Hints, theorieen en het verslag van aflevering 9.
Let zeker even op pagina 2, onderaan de pagina
Is goedquote:Op vrijdag 4 maart 2011 20:34 schreef Baas-Kopfkaas het volgende:
[..]
Alleen als soundos NIET de mol is.
25% kans dat ik een kankerdiner krijgquote:Op vrijdag 4 maart 2011 20:43 schreef MrManiak het volgende:
75% kans dat je een fantastische maaltijd krijgt.
Miss kun je hem ff hier posten.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:09 schreef MrManiak het volgende:
Kan iemand misschien wijzer worden uit de brief die Patrick kreeg? Is er een hint of aanwijzing in te ontdekken?
Er staat nog meer onder, maar dat leest ie niet voor / zenden ze niet uit. De brief is ook heel even in beeld, maar dat kan ik niet lezenquote:Beste Patrick,
Je hebt 'ja' geantwoord op de vraag of jij door mij benaderd wil worden. Bij deze.
Jij kunt in deze opdracht een vrijstelling verdienen zodat je in de finale van Wie is de Mol staat. Mocht je de vrijstelling willen hebben dan moet je het volgende doen.
In deze envelop vind je een apart vel met de juiste oplossing van het spel. Zorg ervoor dat het doorzichtige vel met het kruisje op het eiland terecht komt, wat ik heb gemarkeerd met een pijltje.
Dit dus, net als dat ze vorige aflevering even ging uitleggen aan de nieuwe kijkers dat er elk jaar gesodemieter is met portofoons.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 20:30 schreef Jabberwocky het volgende:
[..]
Soundos is groot fan van het programma, en dan weet je dat heel vaak is voorgekomen dat er vlak voor de finale iets groots viel te behalen. Zoals een vrijstelling, jokers of zelfs met z'n allen naar de finale (seizoen Inge). Dus zo raar is het niet, om te denken dat er in de laatste aflevering iets groots valt te winnen (dat het bij die opdracht is gemonteerd zegt niet echt veel).
Hij leest later nog: dat als iemand anders de vrijstelling eerder te pakken krijgt hij dan achter het net vist. Daarom krijgt hij zo'n haast om naar de afgesproken plek te komen. omdat hij bang is dat een van de dames daar eerder is en de vrijstelling pakt. Als ik het goed begrijp is het op het initiatief van Art om daar af te spreken.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 21:40 schreef Fireblast het volgende:
[..]
Er staat nog meer onder, maar dat leest ie niet voor / zenden ze niet uit. De brief is ook heel even in beeld, maar dat kan ik niet lezen(in de HD versie nog wel
).
Valt weinig uit te halen volgens mij.
precies.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 19:42 schreef Baas-Kopfkaas het volgende:
Soundos; 'Ik voel gewoon dat er iets speciaals te winnen is, een joker ofzo'
Patrick wint vrijstelling tot finale.
Enige die dat konden weten waren de Mol en Patrick.
Soundos is de mol.
quote:Heb net #widm gekeken. Ik vond het een spannende en mooie aflevering. En iid, ik zie t ook: ik loop echt als een boerin! Gaat om karakter...
Whehequote:
Ik heb sowieso nooit gedacht dat hij de Mol was, dat lag veel te veel voor de hand... Soundos presteert het om telkens niks binnen te halen zonder dat het de groep opvalt...quote:Op zaterdag 5 maart 2011 01:14 schreef Catwoman1986 het volgende:
Oeh, dat zou ik wel heel tof vinden. Alhoewel ik net 100% voor die andere theorie ging dat Karin de volgende isMaar ik wil gewoon niet dat Art de mol is dus dit zou wel heel super zijn natuurlijk.
Nee ik heb hem eigenlijk ook nooit verdacht, maar het is toch geruststellend als hij gewoon weg gaatquote:Op zaterdag 5 maart 2011 01:17 schreef TjilpTjilp het volgende:
[..]
Ik heb sowieso nooit gedacht dat hij de Mol was, dat lag veel te veel voor de hand... Soundos presteert het om telkens niks binnen te halen zonder dat het de groep opvalt...
Hoe bedoel je? Hij komt uit de laatste minuut van de aflevering, wie zien Pieter-Jan een naam in typen, vervolgens zien we de kandidaten, en daarna zien we de naam nog een keer, waarop (in één shot) het scherm verandert in een rood scherm. Maar scherper dan dit kon ik het niet krijgen, in de aflevering is 'ie namelijk vrij klein (ik heb hem 500% vergroot)quote:Op zaterdag 5 maart 2011 01:44 schreef Marloes het volgende:
Kun je misschien een duidelijke foto laten zien waarin we dat scherm zien?
Ah oke, ik zal 't zo even terug kijkenquote:Op zaterdag 5 maart 2011 01:46 schreef TjilpTjilp het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Hij komt uit de laatste minuut van de aflevering, wie zien Pieter-Jan een naam in typen, vervolgens zien we de kandidaten, en daarna zien we de naam nog een keer, waarop (in één shot) het scherm verandert in een rood scherm. Maar scherper dan dit kon ik het niet krijgen, in de aflevering is 'ie namelijk vrij klein (ik heb hem 500% vergroot)
Ik denk niet dat het klopt. Op de plek waar jij aangeeft dat de naam zou staan, staat denk ik letterlijk de tekst "naam". Er naast zou het invoerveld voor de naam van de kandidaat moeten staan. Maar dat is wit gelaten of gemaakt. Oftewel geen naam van de kandidaat. Ik denk dat de makers wel voorzichtig zijn, omdat ze weten dat er mensen zijn die frame voor frame dingen bekijken.quote:
Dit is HDquote:Op zaterdag 5 maart 2011 05:15 schreef jcdragon het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het klopt. Op de plek waar jij aangeeft dat de naam zou staan, staat denk ik letterlijk de tekst "naam". Er naast zou het invoerveld voor de naam van de kandidaat moeten staan. Maar dat is wit gelaten of gemaakt. Oftewel geen naam van de kandidaat. Ik denk dat de makers wel voorzichtig zijn, omdat ze weten dat er mensen zijn die frame voor frame dingen bekijken.
Tip: Bekijk de aflevering in HD, dan is het iets duidelijker dan in jouw plaatjes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |