quote:Op donderdag 3 maart 2011 23:13 schreef Vinamp het volgende:
Ze heeft de mascara op haar enkels hangen
quote:Op donderdag 3 maart 2011 23:13 schreef waxmask het volgende:
En groep GAK is geboren.... daarmee automatisch team SLG...
Karim is geen speler, hij was gisteren al in de war van een beetje gehakketak.quote:Op donderdag 3 maart 2011 23:13 schreef waxmask het volgende:
En groep GAK is geboren.... daarmee automatisch team SLG...
Niet leiderpositie. Hij zegt steeds dat hij de groep bij elkaar wil houden. maar volgens karim doet hij in de praktijk het tegendeelquote:Op donderdag 3 maart 2011 23:14 schreef jesje1982 het volgende:
[..]
het kwam er op neer dat als je de leiderspositie op je neemt, dat je dan geen mensen moet buitensluiten/kwetsen
Ik zeg ook het kwam er op neer/ dus geen letterlijke quotequote:Op donderdag 3 maart 2011 23:15 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Niet leiderpositie. Hij zegt steeds dat hij de groep bij elkaar wil houden. maar volgens karim doet hij in de praktijk het tegendeel
quote:Op donderdag 3 maart 2011 23:16 schreef beaverhausen het volgende:
En Joanna is weer aan het janken omdat niet alles om haar draait.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |