Dat jij hier niet mee bekend bent. Ze staan bijvoorbeeld regelmatig bij de grens A3-A12 te controleren, meestal spot controle maar ook af en toe 100%. Meestal mag je er meteen langs als ze aan je duitse kenteken zien dat je uit de buurt komt, maar ik ben ook wel eens gecontroleerd met m'n KLE kentekenplaat.quote:Op woensdag 9 maart 2011 10:17 schreef von_Preussen het volgende:
Kan je wat meer over de controle door de Douane / Belastingdienst vertellen? Staan ze dan aan de grens auto's aan te houden?
Ik zou juist denken dat al die grensgangers gecontroleerd worden, waarom worden die juist niet gecontroleerd?quote:Op woensdag 9 maart 2011 14:05 schreef john_ven24 het volgende:
[..]
Dat jij hier niet mee bekend bent. Ze staan bijvoorbeeld regelmatig bij de grens A3-A12 te controleren, meestal spot controle maar ook af en toe 100%. Meestal mag je er meteen langs als ze aan je duitse kenteken zien dat je uit de buurt komt, maar ik ben ook wel eens gecontroleerd met m'n KLE kentekenplaat.
Waar TS tevens op moet letten bij het lenen van de auto is de verzekering. In Duitsland is het vaak het geval dat enkel de eigenaar van de auto in de auto mag rijden, pas daar goed mee op, anders rijd je ook nog eens onverzekerd rond!
Ik vind het ook opmerkelijk dat ik nooit in een dergelijke controle verzeild ben geraakt of hem tenminste heb gespot, want ik rij per jaar letterlijk tientallen keren de grens over (weliswaar zelden via de A3 / A12). Volgens mij maar 1 keer een busje van de Douane aan de grens zien staan, maar die deden verder niets (stonden er wel met een apparaat langs de weg, ik neem aan om alle kentekens te scannen?).quote:Op woensdag 9 maart 2011 14:05 schreef john_ven24 het volgende:
[..]
Dat jij hier niet mee bekend bent. Ze staan bijvoorbeeld regelmatig bij de grens A3-A12 te controleren, meestal spot controle maar ook af en toe 100%. Meestal mag je er meteen langs als ze aan je duitse kenteken zien dat je uit de buurt komt, maar ik ben ook wel eens gecontroleerd met m'n KLE kentekenplaat.
Dat is idd een punt van aandacht, of je compleet onverzekerd bent of alleen WA-dekking hebt weet ik niet (alhoewel, wettelijk gezien moet je een WA hebben, dus dat zal dan wel). Maar bij familie in Duitsland heb ik dit ook vaker te horen gekregen, dat is idd anders dan in Nederland.quote:Waar TS tevens op moet letten bij het lenen van de auto is de verzekering. In Duitsland is het vaak het geval dat enkel de eigenaar van de auto in de auto mag rijden, pas daar goed mee op, anders rijd je ook nog eens onverzekerd rond!
Geen idee, waarschijnlijk omdat die er iedere dag voorbij komen en als ze wat doen wat niet mag wel een andere route kiezen?quote:Op woensdag 9 maart 2011 14:11 schreef Hiya het volgende:
[..]
Ik zou juist denken dat al die grensgangers gecontroleerd worden, waarom worden die juist niet gecontroleerd?
Bij de A3/A12 staat regelmatig de douane en om de dag sowieso de marechaussee te controleren. 100 % controle doen ze denk ik om de 2 maanden ofzo. Ik kom er al bijna 4 jaar een paar keer per week langs.quote:Op woensdag 9 maart 2011 14:12 schreef von_Preussen het volgende:
Ik vind het ook opmerkelijk dat ik nooit in een dergelijke controle verzeild ben geraakt of hem tenminste heb gespot, want ik rij per jaar letterlijk tientallen keren de grens over (weliswaar zelden via de A3 / A12). Volgens mij maar 1 keer een busje van de Douane aan de grens zien staan, maar die deden verder niets (stonden er wel met een apparaat langs de weg, ik neem aan om alle kentekens te scannen?).
Dan zal er op die route wel meer te halen vallen (lijkt me ook de drukste grensovergang van Nederland / Duitsland?), want ik zie ze op de A1 / A30 echt nooit staan. De enige keer dat ik ben staande gehouden was door de Duitse politie, maar dat ging niet over het kenteken.quote:Op woensdag 9 maart 2011 14:15 schreef john_ven24 het volgende:
[..]
Bij de A3/A12 staat regelmatig de douane en om de dag sowieso de marechaussee te controleren. 100 % controle doen ze denk ik om de 2 maanden ofzo. Ik kom er al bijna 4 jaar een paar keer per week langs.
Schandaligquote:
De kans dat ze je vatten is gewoon zeer klein, ik ben in NL in mijn auto op duits kenteken welgeteld 3x staande gehouden in 4 jaar. 1x door de douane bij de grens, 2x door de politie waarvan 1x door te hard rijden.quote:Op woensdag 9 maart 2011 14:20 schreef kingmob het volgende:
[..]
Schandalig
Goed dat ik dit weet nu, kan mijn Duitse auto dus niet door een ander laten besturen, lekker is dat...
Van wat ik heb gelezen mag iemand anders de auto wél besturen als de eigenaar er naast zit.quote:Op woensdag 9 maart 2011 14:23 schreef john_ven24 het volgende:
[..]
De kans dat ze je vatten is gewoon zeer klein, ik ben in NL in mijn auto op duits kenteken welgeteld 3x staande gehouden in 4 jaar. 1x door de douane bij de grens, 2x door de politie waarvan 1x door te hard rijden.
Ik leen mijn auto ook wel eens uit, maar meestal zit ik er dan wel langs, ik weet niet of het dan wel mag?
Dat vraag ik me ook wel af idd. Als ik hem zelf niet bestuur is dat vooral omdat ik gedronken heb.quote:Op woensdag 9 maart 2011 14:23 schreef john_ven24 het volgende:
[..]
Ik leen mijn auto ook wel eens uit, maar meestal zit ik er dan wel langs, ik weet niet of het dan wel mag?
Misschien moet je dit topic maar eens 'n keertje goed lezen...quote:Op woensdag 9 maart 2011 08:07 schreef Nielsch het volgende:
[..]
En jij denkt werkelijk dat zakelijke importeurs van auto's - mensen die hier hun geld mee verdienen - hier nog nooit achteraan zijn gegaan?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |